زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

فروشگاه اینترنتی رزسا، خرید آنلاین محصولات طبیعی و ارگانیک

فروشگاه اینترنتی رزسا، خرید آنلاین محصولات طبیعی و ارگانیک

فروشگاه اینترنتی رزسا، خرید آنلاین محصولات طبیعی و ارگانیک

فروشگاه اینترنتی رزسا یکی از مکان های خرید سلامت محور در عرضه محصولات طبیعی و ارگانیک است که با هدف راه زندگی سالم و تغییر سبک زندگی به میان آمده است. این مجموعه در سال 1397 پا به میدان گذاشت و فعالیت خود را در زمینه تولید و توزیع محصولات طبیعی و محلی آغاز کرد.

فروشگاه اینترنتی رزسا در تلاش است سلامتی را مهمان خانواده های ایرانی کند و محصولات غذایی آغشته به مواد نگهدارنده و شیمیایی را از زندگی سالم دور نگه دارد. این موضوع آغاز ماجرا بود و رزسا علاوه بر عرضه فرآورده های غذایی سلامت محور، به دنبال ایجاد و توسعه کسب و کارهای خانگی و روستایی بود تا مشاغل در اطراف شهرها و روستاهای فریدن و ورزنه تامین کند و بتواند گامی مثبت در راستای اشتغال زایی و بهبود وضعیت اقتصادی بردارد.

رزسا همواره سعی کرده تا با عرضه محصولات طبیعی همچون گیاهی و دام و طیور در سلامت جامعه تاثیر بگذارد و تمام استانداردهای سلامت و کیفیت را در کالاها رعایت کند. این گروه از محصولات عاری از هرگونه مواد افزودنی و نگهدارنده هستند و با مصرف آن ها فرد نه تنها بیمار نخواهد شد و بلکه سلامتی از دست رفته را به بدن بازخواهد گرداند. این نکته اطمینان را به مشتریان می دهد که هیچ گونه مواد افزودنی در تهیه محصولات ارگانیک و طبیعی بکار نرفته است.

فروشگاه اینترنتی رزسا

مزایای یک فروشگاه اینترنتی

با تکیه بر اینترنتی شدن خرید و فروش ها و توسعه علم کامپیوتر و تکنولوژی، کمتر کسی برای تهیه لوازم مورد نیاز مخصوصا مواد غذایی به سراغ فروشگاه های سنتی می رود. به همین دلیل نمی توان مزایای فروشگاه اینترنتی را نادیده گرفت زیرا جستجو در فضای اینترنتی اولین ابزار تحقیق و بررسی برای تهیه کالا و محصولات ارگانیک و طبیعی است. البته ممکن است از لحظه اعتماد تا خرید کمی سخت به نظر برسد اما اگر تحقیقات کامل درباره فروشگاه اینترنتی مورد نظر انجام شده باشد، این کار به سرعت اجرایی می گردد.

از طرفی داشتن یک سایت اینترنتی خرید و فروش محصولات، باعث جذب مشتریان می شود، در صورتی که کالاها بر مبنای تقاضا و نیاز مردم ارائه شوند، فروش و درآمد روز به روز بیشتر خواهد شد. زیرا مردم به دنبال مکانی معتبر هستند تا بدون نگرانی از آن خرید کنند و مایحتاج زندگی را از آن تهیه نمایند. در صورتی که از این سایت برای خرید کالای مورد نظر اقدام کنید، هزینه های اضافی رفت و آمد را کاهش خواهید داد.

فروشگاه اینترنتی در هر ساعت از شبانه روز باز و همیشه در دسترس است. هزینه بازاریابی با هدف گیری بهتر نیز با ارائه محصولات ارگانیک و طبیعی کم می شود. تحویل سریع در ابتدا بهتر است بدانید که اعتماد کردن به هر سایتی کاری اشتباه و نادرست است زیرا ممکن است به راحتی اطلاعات کارت اعتباری و شخصی شما ربوده شود. به همین دلیل سعی کنید به فروشگاه اینترنتی اعتماد کنید که علاوه بر جلب رضایت، امکانات بیشماری همچون تحویل سریع را در اختیار مشتریان قرار دهد.

تحویل سریع به این معنی که شما به محض سفارش کالا، از زمان تحویل و دسترسی به آن آگاه باشید و زمان بیشتر از آنچه گفته شده، طول نکشد. این گزینه مورد توجه تعداد بیشماری از مشتریان است و اغلب فروشگاه های اینترنتی معتبر روی این گزینه بسیار کار کرده اند. مشتریان در لحظه ورود به سایت تا خرید در حال متقاعد شدن هستند زیرا قرار است رضایت شان جلب شود و محصولات را به افراد دیگر نیز معرفی کنند. به همین دلیل اگر محصول در زودترین زمان ممکن به دست وی نرسد، اعتماد به فروشگاه جلب نخواهد شد. شما به عنوان یک دارنده فروشگاه اینترنتی باید اعتماد و رضایت کاربر را جلب کنید در غیر این صورت، فرد از خرید از این مرکز اجتناب خواهد کرد.

پرداخت امن فروشگاه اینترنتی

یکی دیگر از مهمترین مزیت های فروشگاه اینترنتی، داشتن درگاه پرداخت امن است. زمانی که کاربر وارد بخش پرداخت و حساب کاربری می شود، نباید مشکلاتی از جمله کند بودن صفحه پرداخت را به وی نشان دهد. پرداخت امن در فروشگاه اینترنتی به این معنا است که از سایتی خرید کنید که گواهی امنیتی SSL روی آن راه اندازی شده باشد و به یک پایگاه داده امن و ارتباطی وصل باشد. مشتری ها معمولا به دنبال درگاه پرداخت اینترنتی هستند که از هک شدن اطلاعات کارت بانکی توسط افراد سودجو در امان باشند و پس از خرید، ایمیل ها و پیامک های مزاحم دریافت نکنند.

همین امر موجب شده تا کاربر به مشتری راضی تبدیل شود و فروشگاه اینترنتی را به دیگران معرفی کند. یکی دیگر از روش هایی که پرداخت امن را برای مشتری فراهم می سازد، استفاده از سیستم مدیریت محتوا، قالب، افزونه اصلی است. برای انجام این کار دریافت قالب یا کلیه افزونه از منبع اصلی پیشنهاد می شود. فروشگاه اینترنتی رزسا یکی از معدود وب سایت هایی است که سیستم پرداخت اینترنتی ایمنی دارد و اطمینان خرید راحت و بدون دردسر را به کاربر می دهد. در این زمان است که خرید با قیمت کم مشتری به خرید با مبالغ بالا در سایت به وفور دیده خواهد شد. 

ضمانت کالا فروشگاه اینترنتی

یکی از مزیت های فروشگاه اینترنتی معتبر همچون رزسا، ضمانت کالا است. این گروه از فروشگاه ها به مشتریان این تضمین را می دهند که کلیه محصولات ارگانیک و طبیعی را با بهترین کیفیت و گارانتی اصل به مردم عرضه کنند. نکته مهم این است که فروشگاه اینترنتی رزسا در جهت تولید و توزیع محصولات و کالای محلی با افراد متخصص در این زمینه همکاری دارد. این کالا ها در شهرهای محلی و با آب و هوای خوب تولید می شود و هیچگونه کالای کار کرده یا تقلبی و یا غیر اصل در فروشگاه اینترنتی به فروش نمی رسد.

همچنین می توان اضافه کرد که در فروشگاه اینترنتی رزسا هیچ گونه کالای فاقد گارانتی معتبر نیز وجود ندارد و تمام کالاها با برچسب اطمینان از کیفیت در سایت موجود می باشند. مهمترین نکته این است کلیه محصولات این مکان با تکنولوژی پیشرفته و دستگاه های توسعه یافته تولید می شوند. همین امر موجب شده تا کالاهایی با بسته بندی زیبا، بادوام ، کیفیتی بالا در خدمت مشتری قرار گیرد. هدف اصلی فروشگاه اینترنتی رزسا تضمین کالا با پایه مشتری مداری و جلب رضایت آن ها است. بسته بندی های محصولات ارگانیک و محلی این مکان به بهترین و جذاب ترین شکل تهیه و توزیع می گردد.

بازگشت وجه در فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی رزسا به دلیل جلب اطمینان جامعه مردم و مشتریان، شرایط بازگرداندن محصولات را به آن ها داده است. کمتر مجموعه غذایی حاضر به انجام این کار است اما این فروشگاه اینترنتی بر آن است تا با هدف راه زندگی سالم، نسبت به تغییر سبک غذایی مردم اقدام کند. به همین دلیل تمام تلاش خود را کرده است تا خریدار با خیال راحت خرید اینترنتی خود را انجام دهد. برای همه مشتریان، دانستن اینکه کالا با سلامت بدستش می رسد، اولویت دارد. بنابراین برای کالاهایی که باید از نظر فیزیکی سالم بدست مشتری برسند، گارانتی سلامت و اصالت فیزیکی در نظر گرفته شده باشند.

اگر کالا در میان راه آسیب یا ضربه دید و بسته بندی به دلیل چشم پوشی پرسنل خوب انجام نشده بود، فروشگاه اینترنتی رزسا، وجه پرداخت شده را به طور کامل و به صورت آنلاین باز می گرداند و همان کالا را با بسته بندی جدید و با استحکام بیشتر برای مشتری ارسال می کنند.

خرید آنلاین از فروشگاه اینترنتی رزسا

فروشگاه اینترنتی رزسا یکی از معدود مراکزی است که از نماد اعتماد الترونیکی و نماد ساماندهی برای کسب و کارهای اینترنتی بهره مند است. این مجموعه بر آن است تا با تغییر سبک زندگی به راه زندگی سالم قدم بردارد و کلیه امکانات را برای مشتریان فراهم کند. فروشگاه اینترنتی رزسا با تولید و توزیع محصولات ارگانیک، طبیعی و محلی می تواند سلامتی را مهمان خانه های مردم کند. با خرید بالای 200 هزار تومان از فروشگاه اینترنتی رزسا می توانید از خدمات پست رایگان بهره مند شوید. همان طور که گفته شد محصولات با کیفیت این فروشگاه زیر نظر سازمان بهداشت تولید و تایید شده است.

همچنین از پر فروش ترین محصولات مجموعه فروشگاه اینترنتی رزسا می توان به خرید عسل طبیعی و خرید آجیل آنلاین اشاره کرد که با توجه به نزدیک شدن به شب عید 1401 بشدت درخواست مشتریان افزایش یافته است. مسئولان پشتیبانی این مجموعه در 24 ساعت از روز و در هفت روز هفته قادر به پاسخ گویی به سوالات مشتریان هستند. همچنین اگر محصولات به درستی و با دسته بندی کامل به دست مشتری نرسید، ضمانت بازگشت وجه در هفت روز وجود دارد.

می توان اضافه کرد که رزسا همواره ارتقای سطح سلامت جامعه را اولویت قرار می دهد و در این راستا محصولات خود را از تولید کنندگان خرد روستایی تأمین می کند. تمام کالاهای موجود در این مرکز براساس معیارها و استاندارد های سلامت و کیفیت، کارشناسی و تضمین می شوند. با این ویژگی های متمایز نیز کاربران قادر به استفاده از کلیه امکانات فروشگاه اینترنتی رزسا هستند.

https://rozesashop.com/

    کانال تلگرام زوم لایف
    ارسال نظر
    عکس خوانده نمی شود