زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

خرید فالوور واقعی تردز بدون ریزش

خرید فالوور واقعی تردز بدون ریزش

خرید فالوور واقعی تردز بدون ریزش

از کجا فالوور تردز خریداری کنیم که ریزش نداشته باشد؟ آیا فالوور تردز بدون ریزش وجود دارد؟

اگر از دسته کسانی هستید که قبلا فالوور تردز خریداری کردید و اکنون 1 فالوور براتون باقی نمانده، این مقاله را کامل مطالعه کنید.

آیا فالوور تردز بدون ریزش واقعی است؟

خیر! به دلایل مختلف ممکن است که فالوور های خود در threads را از دست بدهید. برخی از این دلایل عبارتند از:

 1. موضوع پیج

اگر فالوور واقعی خریداری کنید، فقط 1 پست یا 1 فرصت دارید تا فالوور را مجذوب پیج خود کنید. اگر موضوع پیج مخصوص به یک نوع شغل، یک نوع آموزش باشد، شانس کمتر نسبت به کانال های عمومی خواهید داشت.

اینکه فالوور واقعی خریداری کنید و اجبارن باید به موضوع پیج تردز شما علاقه مند شود، چنین چیزی امکان ندارد و یا اگر فکر می‌کنید چنین چیزی وجود دارد، بی شک از نوع فالوور فیک تردز خواهد بود!

 1. فعالیت پیج

اگر که فعالیت و انتشار محتوای پیج شما به صورت هفتگی یا ماهیانه باشد، بی شک باعث دلسردی کاربر خواهد شد و اگر پیجی مشابه به موضوع پیج شما ایجاد شود، احتمال اینکه کاربر شما را آنفالو کند و پیج جدید را فالو کند، به صورت 20% تا 40% خواهد بود.

 1. تغییر ناگهانی عنوان یا موضوع پیج

یکی از بزرگترین و بدترین کار های ممکن، تغییر ناگهانی اسم و عکس پروفایل مخصوصا محتوای پیج است که باعث سرگردمی و آنفالو سریع پیج می‌شود.

تصور کنید مدت ها موضوع پیج درباره تکنولوژی باشد و سپس موضوع پیج عوض شود (یا پیج فروخته شود) کاربری که فکر می‌کند پیج جدید است و به یاد نخواهد آورد که پیج را چه زمان و چرا فالو کرده، سریعا به این فکر رفته که خدایی ناکرده پیجش هک شده باشد و شروع به فالوی پیج های جدید کرده است. بابت همین خیلی سریع پیج را آنفالو کرده.

 1. تبلیغ پیج هم موضوع، اما قفل!!

به عنوان مثال اگر موضوع پیج شما در تردز درباره معرفی فیلم های سینمایی است . اگر تبلیغ پیج فیلم و سریالی را کنید، اما آن پیج خصوصی باشد که باعث شود برای مشاهده پیج اول فالو کنند و منتظر بمانند، بی شک منتظر فحاشی های زیاد و ریپورت و بلاک فراوان بمانید!

بدترین نوع توهین به مخاطبین پیج همین مسئله است و با این کار، واقعی ترین فالوور های خود را از دست خواهید داد.

 1. محدودیت اعمال شده روی پیج

اگر در مدت زمان کمی، فالوور تریدز زیادی خریداری کنید یا حجم بالایی فالوور فیک خریداری کنید . پس از گذشت 1 تا 12 ساعت خیلی سریع فالوور ها را از دست خواهید داد. زیرا تمام پیج های فالو کننده از سمت خود اینستاگرام فالویشان لغو شده و هر بار که گزینه فالو پیج شما را انتخاب کنند، گزینه کار نکرده یا سریعا فالو برداشته می‌شود.

به هیچ عنوان برای پیجی که محتوایی ندارد یا زیر 10 تا 20 عدد پست (متن، عکس یا فیلم) منتشر کرده، فالوو خریداری نکنید.

پس راهکار چیست؟

برای خرید فالوور تردز، از سرویس هایی خریداری کنید که جبران ریزش داشته باشند . به تصویر زیر توجه کنید:

خرید فالوور تردز

این عکس از تعرفه فروشگاه شیراز سوشیال دریافت شده که در لیست تعرفه آن، گزینه گارانتی دار را مشاهده می‌کنید.

با وجود این سرویس، با اینکه گرانتر از دیگر سرویس های این سایت است، اما هر چه پیج دچار ریزش شود، باز هم فالوور رایگان تردز دریافت خواهید کرد تا زمانی که کاملا کاربران مخصوص پیج را جذب کنید.

در صورتی که 1000 فالوور گارانتی دار تهیه کنید، ممکن است در مدت زمان جبران ریزش، هزاران فالوور مختلف دریافت کنید تا وقتی که از بین فالوور ها، کسانی که به موضوع پیج شما علاقه مند هستند را جذب کنید.

اما اگر پیج تخصصی ندارید و کاملا بین المللی است (سرگرمی و تفریحی یا هر موضوعی که زبان مشخصی نداشته باشد) فالوور ارزانتر هم ممکن است کاربردی تر و هزینه کمتری نیاز داشته باشد.

در آخر اگر فروشگاهی عنوان کرد که فالوور بدون ریزش دارد، بی شک از نوع جبرانی دار و گرانتر می‌باشد.

برخی از فروشندگان جبران ریزش داشتن را اعلام نمی‌کنند تا کاربر مطمئن شوند که فالوور با کیفیت و واقعی را دریافت کرده . اما زمانی که ریزش کند، براتون جبرانی ارسال میکنند تا اعتراضی نسبت به ریزش نداشته باشید.

فالوور واقعی تردز چیست؟

از فالوور های پیج خود، چه چیزی را میخواهید؟ بسیاری از کاربران فالوور واقعی را نوعی فالوور می پندارند که 100% آن ها، پست ها را مشاهده و لایک کرده یا به اشتراک بگذارند.

اما زمانی که فالوور واقعی خریداری می‌کنید، این مسئولیت و فرصت با شماست که بتوانید فالوور را مجذوب پیج خود کنید.

اگر پیج شخصی دارید که فقط از روزمرگی های خود پست می‌کنید، بسیار کمتر از پیج هایی که هنر یا موضوع خاصی را به اشتراک میگذارند، تعامل (لایک واشتراک و غیره) دریافت می‌کنید.

فالوور واقعی تردز به معنای جذب مشتری نیست!

برخی از کاربرانی که فالوور خریداری می‌کنند، از این مسئله گلگی دارند که هیچ مشتری ای نداشتند! وقتی شما فالوور 100% واقعی و ایرانی خریداری می‌کنید، به معنی خرید مشتری نیست! بلکه باز هم هنر شماست که کاربر را تبدیل به مشتری کنید.

تردز به دلیل نوع تعاملی که دارد، اگر کامنتی را دریافت کنید، فالوور های آن کاربر، کامنت را مشاهده کرد و از طریق کامنت آن کاربر که در پیج شخصی خود نیز اشتراک گذاشته شده، جذب پیج شما میشوند.

زمانی که شما در تردز در پستی کامنت میگذارید، وقتی به پروفایل شخصی خود بازگردید، مشاهده می‌کنید که کامنت شما برای فالوور های شما به نمایش گذاشته شده و فالوور های شما میتوانند کامنت شما و پیجی که در آن کامنت گذاشتید را ببینند.

پس اگر به هر روشی از فالوور های خود کامنت جذب کنید، شانس بیشتری برای جذب مشتری خواهید داشت.

اگر پیج فروشگاه لوازم آرایشی داشته باشید، اما در بین فالوور های واقعی که خریداری کرد اید، آقایی وجود داشته باشد، این هنر شماست که آن اقا را تشویق به خرید لوازم شما یا هدیه آن به دیگران کنید . یا به هر نحوی که شده از آن آقا کامنت دریافت کنید تا فالوور های خانمی که آن آقا را فالو دارند، بتوانند پیج شما را مشاهده کنند!
منبع: https://shirazsocial.com (فروشگاه فالوور و لایک تردز)

  کانال تلگرام زوم لایف
  ارسال نظر
  عکس خوانده نمی شود