زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

خرید ممبر تلگرام گامی سریع در جهت ارتقا کسب‌وکار شما!

خرید ممبر تلگرام گامی سریع در جهت ارتقا کسب‌وکار شما!

خرید ممبر تلگرام گامی سریع در جهت ارتقا کسب‌وکار شما!

امروزه شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام علاوه بر کارایی اصلی خود یعنی سرگرمی به منبعی برای کسب درآمد نیز تبدیل شده‌اند. یکی از مزایای استفاده از شبکه‌های اجتماعی برای کسب‌وکارها، کاهش هزینه‌های بازاریابی است.

اگر شما نیز صاحب کسب‌وکار اینترنتی خود می‌باشید و قصد دارید که در شبکه‌های اجتماعی به ‌ویژه تلگرام فعالیت کنید می‌دانید که ممبر های کانال شما باارزش‌ترین دارایی شما می‌باشند پس باید دقت کافی را درباره باارزش‌ترین دارایی‌تان به خرج دهید. راه‌های بسیار زیادی برای افزایش ممبر های کانال تلگرام شما وجود دارد. مای ممبر میتواند در این راه به شما کمک کند و شما میتوانید از خدمات ممبر تلگرام مای ممبر بهره ببرید.

تلگرام محبوب‌ترین شبکه اجتماعی و راهی مطمئن برای ارتقا کسب‌وکار شما:

تلگرام با آمار پنجاه درصدی استفاده در بین مردم جز محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی است. در سال 2016 کاربران تلگرام در ایران 20 میلیون نفر تخمین زده شد و این عدد از آوریل 2018 به 50 میلیون نفر رسیده است. آخرین آمار تلگرام در آوریل 2020 بوده و این شرکت اعلام کرده که به عدد 400 میلیون کاربر فعال در ماه رسیده است.

هرچند که امروزه برخی معتقدند تلگرام با وجود محبوبیت زیاد، در مقایسه با شبکه‌های دیگری از جمله اینستاگرام، فضای قدرتمند و محبوبی جهت بازاریابی آنلاین نیست و بیشتر جهت انتشار محتوای سرگرم‌کننده و برقراری ارتباط مناسب است. اما آمارها نشان می‌دهد که روزبه‌روز استفاده از تلگرام جهت بازاریابی دیجیتال و همچنین کمک به افزایش بهینه‌سازی و سئو وب‌سایت‌ها بیشتر می‌شود.

از چند سال پیش که پدیده‌ای به اسم تلگرام به وجود آمد و زندگی بسیاری از مردم را به‌طورجدی درگیر خود کرد، کسب‌وکارهای زیادی در تلگرام راه افتادند و بسیاری از افراد از این راه به کسب درآمد مشغول شدند. کانال‌های زیادی که با موضوعات مختلف ایجاد شدند و برای اطلاع‌رسانی به مردم از آنها استفاده می‌شد، باعث شد تا منبع دریافت اطلاعات خیلی‌ها تلگرام شود. از همین رو کانال‌ها با خرید ممبرهای زیاد به خود اعتبار می‌بخشیدند و کار خود را بیشتر جلوه می‌دادند.

پس اگر شما نیز صاحب کسب‌وکار اینترنتی هستید لازمه که توی این شبکهٔ اجتماعی محبوب نیز فعال باشید و فرصت افزایش درآمدتان را ازطریق تلگرام از دست ندید. مای ممبر می‌تواند یک فرصت خوب برای بالابردن درآمدتان از طریق تلگرام باشد. شما می‌توانید باتوجه‌به نیاز خودتان از هرکدام از این خدمات بهره ببرید. ممبر خودکار یکی از راه‌های افزایش ممبر تلگرام است.

باتوجه‌به توضیحاتی که دادیم اولین کاری که شما باید برای رونق کسب و کارتون انجام بدین بالابردن ممبرهای خودتان است. ممبرها باارزش‌ترین جز کسب‌وکار شما هستند که باید توجه ویژه‌ای به آن‌ها بکنید یکی از این راه‌های افزایش ممبر خرید ممبر تلگرام مای ممبر است پس در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا بیشتر راجع‌به خرید ممبر تلگرام اطلاعات کسب کنید.

ممبر تلگرام سلام ادز

salamads

اد ممبر تلگرام یک نوع از اضافه‌شدن شما در کانال‌هاست که به‌واسطه برخی از تلگرام های غیررسمی انجام می‌شود. در این روش، بدون اینکه شما متوجه شوید، داخل کانال‌های تلگرامی عضو می‌شوید و در برخی مواقع، حتی می‌توانند اعلان (Notification) را بی‌صدا کنند تا به‌هیچ‌وجه متوجه نشوید.

اد ممبر اجبار مای ممبر چگونه انجام می‌گیرد؟

به‌احتمال بسیار زیاد برایتان اتفاق افتاده که بدون این­که هیچ اطلاعی داشته باشید در یک کانال تلگرامی عضو شده‌­اید و از خود پرسیده‌­اید که چگونه این اتفاق افتاده است. اد اجباری یک شیوه اضافه شدن شما در کانال­‌های تلگرامی است که بوسیله­‌ی بعضی از تلگرام­‌های غیر رسمی انجام می‌­گیرد.

با توجه به پیشرفت هرچه بیشتر تلگرام و فراگیر شدن استفاده آن در کشور عزیزمان ایران، تلگرام های غیر رسمی بسیاری وارد عرصه رقابت شده اند. این تلگرام های غیر رسمی، قابلیت های بسیاری به تگرام اصلی اضافه می کنند. اما برخی از برنامه نویسان امکان اد ممبر تلگرام را هم به برنامه تلگرام خود اضافه کرده اند تا بتوانند شما را در کانال هایی که میخواهند، عضو کنند.

ممبر اد اجباری در تلگرام توسط نرم افزار صورت نمی‌گیرد. چون نرم افزارهای زیادی به منظور خرید و فروش ممبر تلگرامی ساخته شده اند که اکثراً فیک می‌باشند. اما ممبر اد اجباری تنها بوسیله‌ی صاحبان تلگرام های غیر رسمی مانند موبوگرام، تلگرام فارسی، تلگرام نارنجی و … انجام می‌گیرد و جزو امکانات فرعی آنها برای کسانی که دارای تلگرام غیر رسمی هستند می باشد.

ممبرگیری اد اجباری ممبر تلگرام، بدون اراده و خواست کاربران انجام می‌شود و بدون اینکه اکثر آن‌ها تمایلی داشته باشند یا اراده‌ای در این مسئله داشته باشند در برخی از کانال‌ها عضو می‌شوند. شاید بتوان گفت که گاها میزان ریزش در این سبک از ممبرگیری نسبت به سایر روش‌ها بیشتر است زیرا بدون اراده و تمایل اکثر کاربران اتفاق میفتد.

انواع اد ممبر تلگرام مای ممبر:

اد اجباری ممبر در 3 حالت

 • معمولی
 • سایلنت
 • هیدن

اد ممبر اجباری معمولی:

در این روش، کاربران بدون آنکه متوجه شوند وارد کانال می‌شوند و اعلان ” شما عضو کانال شدید ” برای کاربران نمایش داده می‌شود . لذا ریزش ( خروج از کانال ) بسیار بالا بوده و حتی ممکن است بسیاری از ممبر وارد شده ، از کانال خارج شوند.

اد ممبر اجباری سایلنت:

این روش همانند اد ممبر اجباری معمولی تلگرام می‌باشد با این تفاوت که در اد اجباری سایلنت، اعلان ” شما عضو کانال شدید ” برای کاربر نمایش داده نمی‌شود . برای همین ریزش کاربران نسبت به حالت معمولی کمتر است.

اد ممبر اجباری هیدن:

این روش همانند اد ممبر اجباری معمولی تلگرام می‌باشد، با این تفاوت که کانال برای کاربر مخفی می‌شود! و متوجه حضور کانال نمی‌شود، این مورد باعث می‌شود که پست بازدید مناسبی نداشته باشد. باتوجه‌به ریزش پایین اد اجباری هیدن + واقعی بودن ممبر ها، یکی از بهترین راهکارهای افزایش اعضای کانال، اد ممبر اجباری تلگرام هیدن می‌باشد .

مزایا و معایب ممبر تلگرام مای ممبر:

با خرید ممبر تلگرام مای ممبر به‌راحتی می­‌توانید اعضای کانال تلگرامی خود را افزایش دهید. همچنین روش افزایش ممبر اد اجباری برای کانال‌­هایی که عضو زیادی دارند نیز مفید است. به این دلیل که به‌سرعت می­‌توان ریزش اعضای کانال را جبران کرد و به حفظ اعتبار کانال کمک کرد. هر روشی دارای معایب و مزای خاص خود می‌باشد. اد ممبر اجباری تلگرام نیز دارای معایب و مزایای خاص خود می‌باشد که به‌طورکلی به آن‌ها اشاره می‌کنیم.مزایای کلی ممبر اجباری تلگرام:

 • به‌صرفه بودن از لحاظ اقتصادی
 • ممبر واقعی

معایب ممبر اجباری تلگرام:

 • بازدهی کم
 • عدم ویوی مناسب به علت سایلنت بودن کانال
 • لفت نسبی بالا به علت اد شدن به‌صورت اجباری

خدمات ممبر اجباری مای ممبر:

اگر شما هم به دنبال افزایش ممبر تلگرام هستید و قصد خرید ممبر اجباری تلگرام را دارید کافی است یک‌بار پنل‌های با کیفیت مای ممبر را تست کنید.خرید ممبر اجباری مای ممبر هزینه نیست. با یک حساب سرانگشتی خواهید فهمید که خرید ممبر اجباری مای ممبر یک سرمایه‌گذاری ارزان و کوتاه‌مدت است که در مدت کوتاهی سبب رشد مشتری‌ها و افزایش درآمد شما می‌شود.

خرید ممبر های کاملاً واقعی تلگرام و با کیفیت در سایتی با سابقه مای ممبر می‌توانند کسب‌وکار شما را در سطح جدیدی از پیشرفت قرار دهد. محتاط باشید چرا که ممکن است بعد از مدتی دیگر وقت سر خاراندن نداشته باشید. مای ممبر می‌تواند انواع خدمات خرید ممبر اعم از خرید ممبر اجباری را به شما ارائه کند. شما می‌توانید به‌سادگی و با رفتن به سایت مای ممبر از این خدمات بهره ببرید و تجربه خرید ممبر اجباری مای ممبر از پنل‌های باکیفیت مای ممبر لذت ببرید.

مای ممبر خرید پنل اد ممبر اجباری تلگرام را برای کانال‌­های سرگرمی پیشنهاد می­‌کند. به این دلیل که بالا بودن اعضای این کانال­‌ها عامل تشویقی برای کاربران دیگر خواهد بود و بر آن­‌ها تأثیر خواهد داشت. افزایش ممبر  تلگرام خرید ممبر تلگرام برای کانال‌­های فروشگاهی و خدمات زیاد متناسب نیست چون احتمال اینکه اعضا از کانال شما خرید کنند بسیار کم است.

در این زمینه پیشنهاد می­‌شود قبل از ثبت سفارش در مای ممبر با کارشناسان زبده و متخصص ما تماس بگیرید تا آنچه را در رابطه با نحوه­­‌ی افزایش ممبراجباری مای ممبر و یا خرید پنل اد اجباری باید بدانید برای شما توضیح دهند.

  کانال تلگرام زوم لایف
  ارسال نظر
  عکس خوانده نمی شود