زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

باربری تهران با اپلیکیشن باربری بارسی (+ دانلود)

باربری تهران با اپلیکیشن باربری بارسی (+ دانلود)

باربری تهران با اپلیکیشن باربری بارسی (+ دانلود)

جابه‌جایی از گذشته تاکنون یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های انسانی بوده است. از ابتدای تشکیل تمدن‌ها تاکنون انسان‌ها مشغول به باربری بوده‌اند گاه از شهری به شهر دیگر و گاه از کشوری به کشور دیگر. به‌طورکلی در جابه‌جایی یا حمل‌ونقل دو واژه مهم وجود دارد اولین «راه ‌ها» و «وسایل نقلیه جا به ‌جایی» می‌باشند.

اگر شما نیز نیاز به باربری تهران بارسی به شهرها و یا سایر شهرستان‌ های کشور داشته باشید به‌راحتی و با سرچ در اینترنت می‌توانید ده‌ها شرکت باربری را پیدا کنید تا خدمات باربری تهران مطلوب شما را ارائه کنند اما پیداکردن باربری تهران که هم با کیفیت باشد و هم باصرفه زیاد هم کار آسانی نیست؛ بنابراین شما باید برای انتخاب باربری تهران مطلوب خودتان دقت لازم را به خرج دهید و خدماتی را برگزینید که بتواند تمام نیازهای شما را برطرف کند و ویژگی‌های یک باربری مطلوب را داشته باشد.

بارسی یک سامانه حمل‌ونقل هوشمند است که می‌تواند خدمات باربری تهران به تمام شهرها و شهرستان ‌های ایران را با کیفیت مطلوب شما و به‌صرفه ارائه کند. با بارسی دیگر نیازی نیست که نگران باربری تهران به شهرهای دیگر باشید کافی است تا اپلیکیشن بارسی را روی موبایل خود نصب کنید تا به‌راحتی و بدون دردسر بتوانید از خدمات باربری تهران بارسی بهره ببرید.

باربری آنلاین بارسی چگونه است؟

امروزه و با پیشرفت تکنولوژی مفاهیم جدیدی وارد زندگی انسان‌ها شده است. امروزه شما قادر هستید که تمام کارهای خود را به‌صورت آنلاین و تنها با دسترسی به اینترنت انجام دهید کارهایی از قبیل پرداخت قبوض، سفارش کالا، خرید غذا و خیلی کارهای دیگر که تعداد آن‌ها بسیار زیاد است. باربری نیز مفهومی است که در این چندساله دستخوش تغییر شده است و شما می‌توانید با دسترسی به اینترنت و پیداکردن یک شرکت یا اپلیکیشن باربری خود را به‌راحتی و بدون دردسر انجام دهید. فرض کنید که بخواهید باری را از تهران به شهر دیگری بفرستید برای پیداکردن بهترین باربری تهران دیگر نیازی نیست که از روش‌های قدیمی استفاده کنید کافی است در اینترنت سرچ کنید باربری تهران و یک شرکت را به‌دلخواه خود برگزینید اما پیداکردن یک شرکت باربری مطمئن و متناسب با نیازهای شما چندان هم کار آسانی نیست. شما باید برای انتخاب یک شرکت مناسب باربری برای انجام باربری تهران، دقت کافی را به خرج دهید پیشنهاد ما به شما بارسی است. بارسی می‌تواند تمام نیازهای شما را برآورده کند و شما را بدون واسطه به راننده وصل کند.

باربری تهران به سبک بارسی

یک باربری مناسب دارای ویژگی‌های به خصوصی است که می‌تواند نظر ما را نسبت به یک باربری جلب کند و باعث شود که ما تمایل بیشتری به استفاده از آن‌ها پیدا کنیم. بارسی نیز مانند تمام باربری‌های دیگر دارای ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود می‌باشد که قصد داریم در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره کنیم:

 • 24 ساعته بودن خدمات: خدمت باربری برتر است که به‌صورت 24 ساعته ارائه شود تا شما در هر ساعتی که به آن نیاز داشته باشید بتواند نیازهای شما را رفع کند و تنها ساعت خاصی در روز پاسخگوی نیازهای شما نباشد. بارسی خدمات باربری تهران را به‌صورت 24 ساعته به شما ارائه می‌کند.
 • باربری مطلوب تهران، بار شما را از ابتدا تا انتهای اسباب‌کشی همراهی خواهد کرد.
 • به‌صرفه بودن: بدون شک امروزه با افزایش هزینه‌های زندگی، یکی از مهم‌ترین چیزهایی که افراد در تصمیم‌گیری‌هایشان برای انتخاب یک شرکت یا کالا به آن توجه دارند به‌صرفه بودن آن است. یعنی شما شرکتی را پیدا کنید که بهترین و به‌صرفه‌ترین قیمت را برای باربری تهران به شما ارائه کند.
 • رساندن بار به مقصد در سریع‌ترین زمان ممکن: شما باید باربری تهران شرکتی را انتخاب کنید که رانندگان آن به‌خوبی از تمام راه‌ها و مسیرها آگاهی داشته باشند تا بتوانند باربری تهران شما را در کمترین زمان ممکن انجام دهند.
 • ارائه مشاوره کامل و مشتری مدارانه: شرکتی مناسب است که مشاوران آن همیشه آماده باشند تا به شما پاسخ دهند و ابهامات شما را رفع کنند و در تمام طول باربری تهران در کنار شما باشند تا در صورت بروز مشکل در حین انجام باربری بتوانند شرایط را مدیریت کنند. بارسی می‌تواند این خدمات را در باربری تهران به شما ارائه کند.
 • در دسترس بودن خدمات: باربری تهران شرکتی مطلوب است که خدمات آن همیشه و در هرجایی قابل‌دسترسی باشد. شما با دانلود اپلیکیشن بارسی و نصب آن بر روی تلفن همراه خودتان می‌توانید در هر ساعتی و هر مکانی از خدمات باربری تهران بهره ببرید.
 • وسیله نقلیه مناسب: باربری تهران شرکتی مطلوب است که دارای وسایل نقلیه مختلف و در اندازه‌های گوناگون باشد تا بسته به میزان و حجم بار خودتان بتوانید از وسیله نقلیه مناسب خودتان بهره ببرید.
 • توانایی انتخاب زمان باربری: کارکردن با اپلیکیشن بارسی برای باربری تهران بسیار ساده است. مشتری می‌تواند از طریق اپ و بر روی نقشه با تعیین مبدأ و مقصد خود نسبت به ثبت درخواست اقدام کند. همچنین علاوه بر آدرس مبدأ و مقصد شخص می‌تواند تحویل دهنده و تحویل‌گیرنده بار، تاریخ و ساعت بارگیری، وزن (تناژ) بار، ابعاد (طول،‌عرض، ارتفاع) بار، اینکه نیاز به کارگر دارد یا خیر و ... را مشخص کند.
 • یک باربری خوب بهترین رانندگان را دارد که از تمام مسیرهای بین‌شهری آگاه هستند و می‌توانند متناسب با مقصد بهترین راه‌ها را برگزینند.
 • یک باربری خوب دارای تیم پشتیبانی متناسب است که در صورت بروز مشکل در فرایند باربری بتواند اوضاع را مدیریت کند.

چگونه در اپلیکیشن باربری بارسی ثبت‌نام کنیم؟

اپلیکیشن باربری بارسی

 

فرقی نمی‌کند راننده باشید یا صاحب بار، به‌راحتی می‌توانید با یک جستجوی ساده سایت بارسی را پیدا کنید و اپلیکیشن آن را روی موبایل خود نصب کنید تا به‌سادگی و بدون دردسر بتوانید باربری تهران مطلوب خود بیابید.مشتریان برای پیداکردن باربری تهران در بارسی بایستی با استفاده از شماره موبایل خود وارد اپلیکیشن شوند.

کارکردن با اپلیکیشن بارسی بسیار ساده است. مشتری می‌تواند از طریق اپ و بر روی نقشه با تعیین مبدأ و مقصد خود نسبت به ثبت درخواست اقدام کند. همچنین علاوه بر آدرس مبدأ و مقصد شخص می‌تواند تحویل دهنده و تحویل‌گیرنده بار، تاریخ و ساعت بارگیری، وزن (تناژ) بار، ابعاد (طول،‌عرض، ارتفاع) بار، اینکه نیاز به کارگر دارد یا خیر و ... را مشخص کند.

پس از ورود اطلاعات بر اساس اطلاعات وارد شده (متناسب با تناژ و ابعاد) سامانه به‌صورت هوشمند لیست خودروهایی که می‌تواند انتخاب کند را به وی نمایش می‌دهد. خودروها بر اساس نوع (وانت، کامیون، تریلی، تانکر و ...) و همچنین بر اساس کلاس خودرو (یخچال‌دار، کمپرسی، کفی و ...) نیز قابل جستجو هستند. با انتخاب خودروبر اساس اطلاعات وارد شده (مسافت، نوع بار، نوع خودرو و ...) مبلغ محاسبه شده و به کاربر اعلام می‌شود در صورت تأیید سفارش ثبت شده و به رانندگانی که نوع خودروی موردنظر را دارند بر اساس اولویت نزدیکی ارسال می‌گردد و شما می‌توانید به‌راحتی به خدمات باربری تهران موردنظر خود دسترسی پیدا کنید.

استفاده از اپلیکیشن به‌جای خدمات فیزیکی برای مشتری و راننده راحت‌تر است. خوشبختانه امروزه اپلیکیشن بارسی در زمینه حمل‌ونقل جاده‌ای راه‌اندازی شده است که این امکان را برای مشتریانش می‌دهد تا بتوانند با اتصال به اینترنت به‌راحتی به خدمات مختلف دسترسی داشته باشند. بارسی پیشرو در زمینه حمل‌ونقل جاده‌ای است و اپلیکیشن بارسی در دو نسخه مجزا برای رانندگان و مشتری آماده شده است.

بارسی راننده و صاحب کالا را به‌راحتی به هم وصل می­کند و شما به‌راحتی خدمات باربری تهران با قیمتی مناسب پیدا کنید. با دانلود اپلیکیشن بارسی راننده و نصب آن روی گوشی تلفن همراه خود در هر زمان از این خدمات استفاده کنید.در حال حاضر بارسی ۱۴۷ نماینده در استان‌ها و شهرهای مختلف ایران دارد. پس اگر شما هم به دنبال باربری تهران در کم‌ترین زمان ممکن هستید بارسی را امتحان کنید.

 

بارسی اعلام بار در سی روز هر ماه:

شما می‌توانید به‌سادگی اپلیکیشن بارسی را از کافه بازار، گوگل پلی، مایکت و یا به‌صورت مستقیم از سایت بارسی دانلود کنید و پس از ثبت‌نام به خانواده بزرگ بارسی بپیوندید و از خدمات آن بهره ببرید. از ویژگی‌های اپلیکیشن بارسی می‌توان به:

 • طراحی جذاب
 • ثبت‌نام رایگان
 • بدون تبلیغات
 • پشتیبانی 24 ساعته

اشاره کرد. بارسی خدمات مختلف باربری را شامل می‌شود با دانلود اپلیکیشن بارسی و نصب آن روی گوشی تلفن همراه خود در هر زمان از این خدمات استفاده کنید. وقت را تلف نکنید و هرچه زودتر به خانواده بزرگ بارسی بپیوندید و از سهولت خدمات باربری تهران آن بهره ببرید.

  کانال تلگرام زوم لایف
  ارسال نظر
  عکس خوانده نمی شود