زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

ورود دو محصول جدید به گروه نوار بهداشتی مای‌لیدی مکسی

ورود دو محصول جدید به گروه نوار بهداشتی مای‌لیدی مکسی

ورود دو محصول جدید به گروه نوار بهداشتی مای‌لیدی مکسی

ارائه محصولات بهداشتی پریود مناسب زنان که در آن هم ویژگی‌های فیزیولوژیک زنان ایرانی در نظر گرفته شده باشد و هم با توجه به نیازهای آنان طراحی شده باشد همواره یکی از دغدغه‌های جامعه و همچنین تولیدکنندگان بوده است.

در این میان، برند مای‌لیدی در پاسخ به نیاز مصرف‌کننده و با سرمایه‌گذاری روی تحقیق و توسعه و فن‌آوری روز دنیا در تولید نوارهای بهداشتی، نه تنها نگرانی زنان ایرانی درباره محصولات بهداشتی را رفع کرده است بلکه تلاش می‌کند تا همیشه یک گام جلوتر باشد و به خواسته‌های آنها سریع‌تر پاسخ دهد.

طی 22 سال گذشته مای‌لیدی تلاش کرده است تا با ارائه محصولات با کیفیت در طول دوران پریود، همراه آنان باشد. در این مسیر مای‌لیدی همواره صدای زنان ایرانی را شنیده و بر اساس نیاز آنان محصولات خود را ارتقاء داده است. در تازه‌ترین اقدام مای‌لیدی، گروه نوار بهداشتی محصولات نیمه ضخیم «مکسی» با در نظر گرفتن بازخوردهای مصرف‌کنندگان بهبود پیدا کرده و کامل‌تر شده است. نوارهای بهداشتی «مکسی به نرمی ابریشم خیلی بزرگ» و  «سوپر پد» دو محصول جدید در این گروه از محصولات نیمه ضخیم مای‌لیدی هستند.

ویژگی‌های محصولات جدید گروه نوار بهداشتی مای‌لیدی مکسی

گروه نوار بهداشتی مای‌لیدی مکسی، علاوه بر نیمه ضخیم و بالدار بودن، چند ویژگی جدید و متمایز دارد:

  • عمق کانال‌های جاذب و ضخامت قسمت میانی نسبت به گذشته بیشتر شده است،
  • وجود نوارهای کناری آب گریز در لبه‌ها چالش نشتی دادن را به حداقل می‌رساند،
  • وجود خنثی کننده بو از انتشار بوی نامطبوع خون جلوگیری می‌کند،
  • لایه رویی این نوارهای بهداشتی نرم‌تر از قبل شده است،
  • نشان درماتست روی محصول، سازگاری بیشتر با پوست را تضمین می‌کند.

محصولات جدید نوار بهداشتی مای‌لیدی مکسی در پاسخ به نیاز مصرف کنندگان به بازار عرضه شدند

نوار بهداشتی سوپر پد، به منظور ایجاد آرامش بیشتر برای مصرف کنندگانی که خون‌ریزی شدیدی دارند یا به دنبال آرامش خاطر در شب هستند، علاوه بر داشتن ویژگی‌های گروه مکسی، از تعداد لایه‌های بیشتری برخوردار است، در نتیجه از نشتی خون جلوگیری می‌کند. از سوی دیگر، طول نوار بهداشتی سوپر پد 35 سانتی متر و پشت آن پنجاه درصد پهن‌تر است.

گروه نوار بهداشتی مای‌لیدی مکسی با اضافه شدن دو محصول مکسی به نرمی ابریشم سایز خیلی بزرگ و سوپر پد اکنون دارای پنج عضو است: نوار بهداشتی مکسی با لایه رویی به نرمی ابریشم در سایزهای بزرگ و خیلی بزرگ و نوار بهداشتی مکسی با لایه رویی همیشه خشک در سایزهای بزرگ، خیلی بزرگ و خیلی خیلی بزرگ. تمامی این محصولات سازگار با پوست هستند و نشان درماتست دارند.

لازم به یادآوری است که مای‌لیدی در کنار گروه نوار بهداشتی مکسی به عنوان مجموعه محصولات به روز شده، به عرضه گروه‌های نوار بهداشتی اولترا، نیوکلاسیک و کلاسیک به بازار ادامه می‌دهد.

کانال تلگرام زوم لایف
ارسال نظر
عکس خوانده نمی‌شود