زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی ساعتی

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی ساعتی

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی ساعتی

یادگیری خصوصی زبان انگلیسی برای بسیاری از زبان آموزان بهترین روش می باشد که باعث می شود تا زبان انگلیسی را براساس شرایطی که دارند آموزش ببینند و همچنین به هدفی که مدنظرشان است دست پیدا کنند.

زبان آموزان در یادگیری زبان انگلیسی شرایط متفاوت و اهداف مختلف دارند که آموزش خصوصی زبان می تواند برای آن ها مفید باشد. از این رو یکی از موارد چالش برانگیز در این خصوص بحث هزینه کلاس خصوصی است.

مشخصا هزینه کلاس خصوصی زبان بیشتر از کلاس های گروهی است اما مزایای این کلاس ها این هزینه را به خوبی پوشش می دهد. از این رو می خواهیم به بررسی هزینه ساعتی کلاس های خصوصی زبان انگلیسی بپردازیم تا بتوانید دید بهتری از برآورد هزینه خود داشته باشید.

تعیین هزینه کلاس خصوصی زبان انگلیسی

تعیین هزینه کلاس خصوصی زبان انگلیسی به عوامل مختلفی وابسته است. اولین فاکتور استاد زبان و تجربه استاد می باشد. هر چه استاد زبان شما دارای تجربه کاری بیشتری در بحث آموزش باشد و دارای یک رزومه قوی هزینه کلاس خصوصی بالاتر خواهد بود.

دومین موضوع نوع کلاس آموزشی است که می تواند به صورت حضوری و آنلاین برگزار شود از این رو اگر کلاس به صورت حضوری در موسسه باشد یک هزینه خواهد داشت و اگر استاد به منزل یا محل کار شما بیایید نسبت به مسافت رفت و آمد هزینه آن نیز به هزینه کلاس اضافه می شود و همچنین اگر کلاس به صورت آنلاین باشد هزینه متفاوتی داشته که البته کمتر از دو حالت قبلی خواهد بود.

اعتبار موسسه زبان نیز در هزینه کلاس های خصوصی موثر خواهد بود چرا که کیفیت کلاس ها و اساتید در آموزشگاه های معتبر معمولا بالا می باشند که باعث می شود تا هزینه کلاس های خصوصی بیشتر باشند.

نوع کلاس و برنامه آموزشی شما نیز در هزینه کلاس خصوصی تاثیر خواهد داشت و هر چه سطح کلاس شما بالاتر باشد هزینه کلاس خصوصی بیشتر خواهد بود.

هزینه ساعتی کلاس خصوصی زبان انگلیسی

همانطور که بیان شد هزینه کلاس خصوصی زبان انگلیسی به عوامل مختلفی بستگی دارد. هزینه کلاس های خصوصی در سال ۱۴۰۲ تقریبا بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان بوده که بستگی به مدل آنلاین و حضوری متغیر است و این مبلغ برای کلاس زبان عمومی می باشد.

کلاس های آمادگی آزمون آیلتس یا تافل و سایر آزمون های دیگر براساس نوع کلاس می توانند بین ۴۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان جلسه ای متغیر باشند.

معمولا طول مدت جلسات ۹۰ دقیقه ای بوده و با توجه به نوع آموزشگاه زبان و اساتید و شرایط برگزاری این هزینه می تواند متفاوت باشد.

هزینه کلاس های خصوصی آموزشگاه زبان دهخدا

موسسه زبان دهخدا به تدریس خصوصی زبان در سطوح مختلف به شکل آنلاین و حضوری می پردازد. کلاس ها براساس شرایط شما و نوع ترمی که باید بگذرانید دارای هزینه متفاوتی می باشند. همچنین هزینه شرکت در دوره های آمادگی آزمون متفاوت از کلاس های عمومی زبان انگلیسی است.

کلاس های خصوصی دوره کودکان و نوجوانان موسسه زبان دهخدا در هر سطحی برای یک جلسه ۹۰ دقیقه ای ۳۳۰ هزار تومان می باشد. کلاس های خصوصی دوره بزرگسالان موسسه زبان دهخدا برای سطوح مختلف متفاوت بوده و از دوره پایه ۳۳۰ هزار تومان تا دوره پیشرفته ۴۲۰ هزار تومان برای یک جلسه ۹۰ دقیقه می باشد. کلاس های مکالمه محض این موسسه نیز از ۳۳۰ تا ۴۰۰ هزار تومان از سطح پایه تا فوق متوسطه می باشد.

هزینه دوره آیلتس به صورت خصوصی براساس نمره ای که مدنظرتان می باشد از جلسه ای ۴۶۰ هزار تومان برای نمره ۴.۵ تا ۵.۵ بوده تا ۵۳۰ هزار تومان برای نمره ۶.۵ تا ۷.۵ و همچنین هزینه دوره تافل خصوصی جلسه ای ۴۹۰ هزار تومان می باشد.

هزینه های بیان شده برای کلاس های آنلاین بوده و برای کلاس های حضوری باید ۲۰ درصد به این مبالغ افزوده شود.

همچنین این موسسه به ارائه پکیج های ثبت نامی ۲۰، ۳۰ و ۴۰ جلسه ای پرداخته است و شما با ثبت نام به این صورت می توانید از تخفیف های ۵، ۱۰ و ۱۵ درصدی به ترتیب برخوردار شوید.

دوره های خصوصی موسسه با تعداد جلسات کمتر از دوره های گروهی برگزار می شوند و حداقل ثبت نام در این دوره ها تعداد جلسات ۱۰ تایی است.

کلاس خصوصی آنلاین یا حضوری؟

با توجه به موارد بیان شده هزینه کلاس های آنلاین پایین تر از کلاس های حضوری در موسسه یا حضور استاد در منزل یا محل کار زبان آموز است. در نتیجه شرکت در کلاس خصوصی زبان به صورت آنلاین یکی از بهترین و به صرفه ترین راه های یادگیری زبان انگلیسی می باشد.

در این حالت شما همچنین هزینه و زمان رفت و آمد را نیز کاهش خواهید داد در نتیجه کلاس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین بسیار به صرفه خواهد بود و می توانید این هزینه سیو شده را برای خرید کتاب و منابع آموزشی صرف نمایید.

    کانال تلگرام زوم لایف
    ارسال نظر
    عکس خوانده نمی‌شود