زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

دندانپزشکی ولنجک، درمان بیماری های دهان و دندان

دندانپزشکی ولنجک، درمان بیماری های دهان و دندان

دندانپزشکی ولنجک، درمان بیماری های دهان و دندان

مرکز دندانپزشکی مدرن و مجهز ولنجک با بهره مندی از جدیدترین تجهیزات و امکانات دندانپزشکی در محیطی آرام انواع خدمات دندانپزشکی را ارائه می دهد، در این مرکز دندانپزشکی خدماتی مانند درمان مشکلات مفصل فکی و گیجگاهی، درباره بوی بد دهان، ایمپلنت دندان، لیزر درمانی، دندانپزشکی ترمیمی، درمان بدرنگی لثه و مشکلات لثه، درمان دردهای فک و صورت، درمان ضایعات برجسته دهانی، درمان زخم های دهانی توسط دندانپزشکان و متخصص بیماری های دهان و فک و صورت ارائه می شود.

دندانپزشکی ولنجک

لیزر درمانی

امروزه با توجه به پیشرفت های صورت گرفته، کاربرد لیزر در دندانپزشکی بسیار موثر می باشد، از لیزر در دندانپزشکی بیشتر برای بافت نرم دهان مانند لثه ها و زبان و مخاط و همچنین برای بافت سخت دهان مانند استخوان و دندان استفاده می شود.

درمان اختلالات مفصل گیجگاهی فکی

اختلالات و مشکلات مربوط به مفصل فکی گیجگاهی بر لولایی که فک بالا و پایین را متصل میکند تاثیر گذاشته و باعث بروز مشکلاتی مانند درد در عمل جویدن خوراکی ها و سردرد می شود.

عصب کشی دندان

عصب کشی در دندانپزشکی برای ترمیم و حفظ دندانی که به شدت آسیب دیده و عفونی و پوسیده شده است انجام می شود، در عصب کشی دندان پالپ دندان برداشته شده و داخل دندان به خوبی توسط دندانپزشک تمیز و سپس با مواد مخصوص پر می شود.

دندانپزشکی ترمیمی

هرگاه دندان فردی دچار مشکلات و معایبی مانند شکستگی و پوسیدگی دندان بشود به درمان‌های ترمیمی نیاز دارد، درمان و ترمیم دندان ها قبل از گسترش ضایعات دندانی و پیشرفت پوسیدگی دندانی باعث کاهش چشمگیر آسیب‌های دهان و دندانی و همچنین هزینه‌های درمانی دندانپزشکی می شود.

پر کردن دندان

جهت پر کردن دندانی که دچار پوسیدگی و آسیب شده است می‌توان از انواع مختلف مواد ترمیمی مانند مواد کامپوزیتی و مواد آمالگامی استفاده کرد، دندانی که عملکرد و زیبایی خود را از دست داده، با پر کردن دندان مشکلش رفع می شود، زمانی که دندانپزشک می‌خواهد دندان شما را پر کند ابتدا لازم است بخش های پوسیده و آسیب دیده و آلوده دندان را برداشته و تخلیه کند، سپس دندانتان را تمیز و ضدعفونی کرده و در آخر با مواد مخصوص همرنگ دندان یا مواد آمالگامی نسبت به پر کردن دندان تان اقدام کند تا مسیر نفوذ باکتری ها به داخل دهان را مسدود کند.

پروتز دندان

پروتزهای دندانپزشکی انواع مختلفی دارند مانند: پروتزهای ثابت و پروتزهای متحرک و ایمپلنت تقسیم می شود: پروتزهای متحرک به پروتزهایی گفته می‌شود که امکان خارج کردن آنها از دهان و دوباره برگرداندن شان به دهان توسط خود بیمار وجود دارد، اما پروتزهای ثابت به پروتزهای گفته می‌شود که توسط دندانپزشک در دهان ثابت می شود.

آدرس دندانپزشکی ولنجک: ولنجک - خیابان 14 - پلاک 19 - طبقه دوم - واحد 204
شماره تماس: 02122423234

    کانال تلگرام زوم لایف
    ارسال نظر
    عکس خوانده نمی شود