زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

5 درس موفقیت در زندگی از موفق ترین افراد

5 درس موفقیت در زندگی از موفق ترین افراد

5 درس موفقیت در زندگی از موفق ترین افراد

زندگی می تواند یک شکست یا موفقیت باشد. میزان شکست و موفقیت بستگی به این دارد که چگونه به زندگی خود اهمیت می دهید. اگر به فکر موفقیت در زندگی خود هستید باید بدانید که موفقیت در زندگی، مستلزم تلاش بسیار، تعهد و همچنین تفکر مثبت است. در ادامه با مطالعه 5 درس موفقیت در زندگی از موفق ترین افراد را با زوم لایف همراه باشید.

آیا می خواهید در زندگی شکست بخورید و تسلیم شوید؟

پاسخ ساده این است که مهم نیست چند بار شما شکست خورده اید، چه اهمیتی دارد، آیا شما کاری در مورد آن انجام می دهید؟ اگر چه شکست بخشی از زندگی است، اما همیشه درس هایی از شکست آموخته اید، به همین دلیل است که شما باید از هر سقوطی که در زندگی اتفاق می افتد درس بگیرید. در ادامه 5 درس موفقیت در زندگی از موفق ترین افراد که دانستن آن ارزش دارد:

1. موفقیت و عدم موفقیت دست در دست هم می دهند

پس از شکست در زندگی، معنای موفقیت چیست؟ بنجامین دیزرائیلی رسیدن به موفقیت باید نقصی در بخشی از مرحله ساختمان باشد. در کل شما باید بدانید که بیشتر اشتباهات در زندگی را چه می سازند، مثلا در کسب و کار شما. وقتی بدانید که شکست های شما ناشی از چه کارهای است بعد از آن می توانید در مسیر موفقیت حرکت کنید. چرا از اشتباهاتی که در زندگیتان مرتکب شده اید، درس نمی گیرید و تغییری ایجاد نمی کنید؟

2. شجاعت باید راهنمای شما در زندگی باشد

برای موفق شدن در زنگی، شجاعت رمز موفقیت است. شما باید با زندگی و مسیرهای پر فراز و نشیبی که دارد، همانطور که هست، با شجاعت مواجه شوید. مری پیکفورد Mary Pickford می گوید که اشتباهاتش، زندگی او را ساخته است. اما این کار او را از برداشتن قطعات و حرکت به جلو جلوگیری نمی کند.

رمز موفقیت در زندگی، استفاده از تجربیاتی است که از شکست به دست می آوردیم و باید با شجاعت به مسیر خود ادامه دهیم.

3. به خودتان باور داشته باشید

حتی اگر مردم به شما باور نداشته باشند، ابتدا باید به خودتان باور داشته باشید. نظر مردم نباید در مسیر رسیدن به موفقیت در زندگیان تاثیری داشته باشند و سعی کنید به باور قبلی خودتان گوش کنید و اعتماد به نفس داشته باشید تا با موفقیت در زندگی پاسخ اشتباهاتشان را بدهید.

بی سر و صدا، سخت کار کنید؛ بگذارید موفقیت سر و صدا کند. فرانک اوشن

4. اگر شکست خوردید، دوباره تلاش کنید

همانطور که گفته شد، اگر شکست خوردید، دوباره تلاش کنید زیرا زندگی باید ادامه یابد. شکست به معنای تلاش در زندگی است و تسلیم شدن در زندگی جایی ندارد. به دلیل کمبود ایده ها و تخیلات والت دیزنی اخراج شد، با این حال ما از کارهای عالی او در صنعت فیلم به خاطر فیلم های تخیلیش شگفت زده شده ایم. چیزی که باید یاد بگیریم این است که با وجود چالش هایی که ممکن است در زندگی بوجود آید، باید روی هدف خود تمرکز کنید.

5. هرگز در زندگی تسلیم نشو

"ماری کی اش" یک زن بسیار موفق در کسب و کار بود که در طول زندگی حرفه ای خود با چالش های زیادی مواجه شد. اما این باعث نشد که او امیدش را از دست بدهد. اکنون به کار او نگاه کن. چه اتفاقی می افتد؟ آیا موفقیت او امروزه دیده می شود؟ جواب این است که هیچ. بنابراین در زندگی، هر وقت که با چالش ها مواجه می شوید، تسلیم نشوید و با تلاش بیشتر به مسیر ادامه دهید.

اگر 7 بار زمین خوردی 8 بار بلند شو… ضرب المثل ژاپنی

وجود افرادی که شکست خورده اند اما بارها تلاش کردند تا موفق شوند، باعث می شود تا نگاه ما به زندگی مثبت باشد و با تجربه ای که داشتند به ما درس زندگی بدهند.

یادتان باشد که برای رسیدن به موفقیت نباید زمان دقیق تعیین کنید زیرا در مسیر رسیدن به موفقیت احتمال دارد مشکلات زیادی به وجود بیاید و تلاش شما منجر به شکست شود. اما افرادی که موفق شدند بعد از شکست های بسیار، برای موفقیت در زندگی مصمم تر شده اند.

کانال تلگرام زوم لایف
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود