زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

مبل سلطنتی با 760 گل رز برنده ی جایزه نمایشگاه بین المللی مبلمان

مبل سلطنتی با 760 گل رز برنده ی جایزه نمایشگاه بین المللی مبلمان

مبل سلطنتی با 760 گل رز برنده ی جایزه نمایشگاه بین المللی مبلمان

دکوراسیون منزل زیبا برای همه دلنشین است و برای اینکه شما خانه ای با سلیقه خودتان چیدمان کنید باید مهم ترین عنصر دکوراسیون یعنی مبلمان را با سخت گیری و جستجوی زیاد خرید کنید.

زمانی که مهم ترین عناصر دکوراسیون منزل یعنی مبلمان، پرده، فرش و نور خانه با یکدیگر همپوشانی داشته باشند باعث می شود خانه ای گرم و زیبا به وجود بیاید و شما هر بار که پا به خانه می گذارید احساس آرامش به شما دست بدهد.

اولین قدم برای طراحی زیباترین دکوراسیون منزل پیدا کردن برند معتبر مبلمان است چرا که نقطه کانونی دکوراسیون در هر خانه ای مبلمان آن خانه است.

مبل دیاکو یکی از نام آشناترین برندهای مبلمان کلاسیک در بازار مبل تهران است که سالهاست با تنوع بالای محصولات انحصاری و خصوصا رنگ کلاسیک گردویی موج نمای چوب دیاکو که در بازار مبل همانند ندارد و برگرفته از مدل های کلاسیک فرانسوی است مشتریان خود را راضی نگه داشته است.

رنگ مبلمان در دیاکو چه تفاوتی با دیگر برندها دارد؟

نوع رنگ های مبل کلاسیک و سلطنتی در دیاکو را به هیچ عنوان نمی توانید در هیچ کجای بازار مبل تهران و ایران مشاهده کنید؛ این یک نوع رنگ کاری گران قیمت و منحصر به فرد است که نتیجه تلاش های شبانه روزی هنرمندان رنگ کار مبل در دیاکو است.

عموما در هر سرویس مبلمان کلاسیک با رنگ گردویی مبلغ 5 تا 8 درصد از قیمت مبل به رنگ آن اختصاص دارد اما در دیاکو این عدد بین 20 تا 25 درصد از قیمت سرویس مبلمان است.

تفاوت رنگ مبلمان دیاکو با دیگر برندها در این است که برای صیقل دادن چوب از بتونه یا ماده های شیمیایی استفاده نمی شود؛ این نوع مواد صیقل چوب که مرحله قبل از رنگ هست را سریع و ارزان انجام میدهد اما بافت چوب را از بین می برد و پس از رنگ آمیزی، دیگر خبری از رگه های زیبای طبیعی چوب نیست اما در دیاکو صیقل چوب توسط دست و با سنباده و دیگر وسایل سنتی طی شب و روزهای متمادی انجام می شود تا سطح چوب یکسان گردد و رنگ شفاف گردویی روی چوب زده شود و در نهایت شما صاحب یک مبل زیبای کلاسیک گردویی هستید که تمام رگه های واقعی چوب را از روی رنگ می توانید مشاهده کنید.

یک رنگ مبل سلطنتی گردویی گران قیمت و پر زحمت اما تماشایی... 

کسب جوایز کشوری و بین المللی توسط مبل دیاکو

دیاکو تا کنون 4 بار مقام اول نمایشگاه های بین المللی Hofex و Homex را در زمینه کیفیت و طراحی کسب کرده و تنها برند مبل تهران است که توانسته این تعداد دفعات را به مقام اول کیفیت محصول برسد.

مبلمان دیاکو

این افتخارات و جوایز مرهون کیفیت رنگ، متریال وارداتی چوب و پارچه، نوع طراحی انحصاری و اختصاصی مبل و همینطور خدمات پس از فروش است که دیاکو به مشتریان خود ارائه می دهد.

سبک مبلمان کلاسیک و سلطنتی در دیاکو

مدل های مبلمان در دیاکو به سبک های مبل فرانسوی اصیل سده ی هجدهم، نوزدهم و بیستم میلادی و همینطور مدل های آوانگارد سبک روکوکو مبل ایتالیایی است.

مبل ایتالیایی

مدل مبل آرمانت در دیاکو توانسته تا کنون 2 بار مقام زیباترین و سلطنتی ترین مبل کلاسیک ایران را در میان 400 شرکت کننده از برندهای معروف مبل تهران کسب کند.

مبل آرمانت یک مدل مبل ایتالیایی دارای طراحی انحصاری در مبل دیاکو است و فقط می توانید این محصول را در دیاکو مشاهده کنید.

همینطور مدل های دیگر مبل سلطنتی در دیاکو مثل مدل مبل فرانسوی سلطنتی رزالین است که تمام خصوصیات یک مبل اصیل فرانسوی را داراست و یکی از زیبایی های این مدل مبل، 760 گُل زیبای رُز است که سرتاسر این مبل سلطنتی را پوشانده است.

قیمت مبلمان در دیاکو

دیاکو با وجود اینکه مدل های سلطنتی انحصاری دارد اما بخاطر تنوع زیاد محصولات مبل، قیمت های متنوعی نیز دارد.

قیمت مبلمان در دیاکو (زمستان 1401) از هر سرویس کامل که شامل مبل و ناهارخوری است از 160 میلیون تومان تا 600 میلیون تومان است که گران ترین و لوکس مدل سلطنتی بازار مبل تهران است و تا کنون صادرات زیادی نیز به کشورهای عربی حوزه خلیج فارس و بعضی کشورهای حوزه اسکاندیناوی نیز داشته است.

اما یک نکته خیلی مهم در خصوص کیفیت محصولات در دیاکو این است که ارزان ترین مبل و گران ترین مبل در دیاکو هر دو با 1 نوع چوب (راش وارداتی گرجستان گرید A) ساخته می شود و تمام تضامین کیفیتی نیز در فاکتور خریدار درج می گردد.

    کانال تلگرام زوم لایف
    ارسال نظر
    عکس خوانده نمی‌شود