زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

راحت ترین کشورها برای مهاجرت

موسسه مهاجرتی و کاریابی بین‌المللی اِلوویزا

راحت ترین کشورها برای مهاجرت

راحت ترین کشورها برای مهاجرت

امروزه افراد به دلایل مختلفی به فکر مهاجرت هستند. البته مهاجرت علاوه بر خستگی و دلزدگی از مشکلات دلایل دیگری هم دارد برخی به دلیل کسب علم و مهارت و یا شغل و درآمد بهتر مهاجرت می کنند و برخی دوست دارند کشوری جدید را برای زندگی امتحان کنند.

اگر شما هم قصد مهاجرت دارید و می‌خواهید بهترین کشور را انتخاب کنید، خواندن این مطلب می تواند به شما کمک کند. منظور از راحت ترین کشور برای مهاجرت، در واقع راحت ترین و کم هزینه ترین راه مهاجرت با توجه به شرایط هر فرد می باشد.در ادامه با راحت ترین کشورها برای مهاجرت آشنا شوید.

لیست راحت ترین کشورها برای مهاجرت:

10. آرژانتین - Argentina

اگر به دنبال کشوری با فرهنگ و پر از چیزهایی جدید که تا به حال ندیده اید برای مهاجرت می گردید آرژانتین بهترین کشور برای مهاجرت شماست. مهاجرت به آرژانتین را به خوردن یک تکه کیک خوشمزه تشبیه می کنند، به عبارتی دیگر می توان به راحتی به این کشور مهاجرت کرده و از آن لذت برد.

آرژانتین به مهاجرانش امکانات آموزشی، بهداشت و درمان، وکالت رایگان و حق الحاق به خانواده را می دهد و همین یکی از دلایلی است که مهاجرت به این کشور را به یک تکه کیک تبدیل می کند.

مهاجرت به آرژانتین

اگر شما سابقه ی جنایی نداشته باشید به آسانی می توانید ویزای پنج ساله ی این کشور را دریافت کنید و پس از آن هم در آن مشغول به کار یا تحصیل شوید و ویزای دائم بگیرید.

(حق الحاق  به معنی این است که هنگامی که یکی از اعضای خانواده به کشوری دیگر مهاجرت کرده باشد و بقیه اعضا در یکی از سرزمین های دارای حق الحاق خانواده باشند می توانند درخواست حق الحاق به خانواده بدهند و به دیگر اعضا ملحق شوند ).

البته توجه داشته باشید که مهاجرت به آرژانتین برای ایرانیان آن قدرها هم راحت نیست و مهاجران ایرانی به دلیل وضعیت اقتصادی و سیاسی برای رفتن به این کشور گاها با مشکلاتی نیز رو به رو می شوند.

9. برزیل - Brazil

برزیل پنجمین کشور بزرگ جهان است، با این حال جزو لیست راحت ترین کشورها برای مهاجرت قرار دارد. افراد علاقمند به شروع کسب و کار یا به عبارت دیگر بیزینس من ها عاشق کار در برزیل هستند زیرا این کشور از اقتصاد بسیار قوی و مستحکمی برخوردار است.

علاوه بر اوضاع اقتصادی خوب مهاجران در کشور برزیل، آن ها کشوری خوش آب و هوا، ساحلی و دارای آفتاب گرم و دوست داشتنی را تجربه می کنند. مهم نیست که به چه دلیلی قصد مهاجرت به برزیل دارید و از چه کشوری خارج شده اید مهم این است که حتما در برزیل جایی را پیدا می کنید که برایتان مناسب باشد. البته از یاد نبرید که باید بتوانید از پس هزینه های اولیه زندگی تا زمان راه اندازی کسب و کار برآیید.

مهاجرت به برزیل

 روش های مهاجرت به برزیل از جمله سرمایه گذاری و ثبت شرکت در برزیل، اخذ اقامت کاری در برزیل، تحصیل در کشور برزیل، تولد فرزند در برزیل است.

8. امارات متحده عربی - United Arab Emirates

امارات متحده ی عربی مملو از نفت، یکی از کشورهایی است که به راحتی می توانید در آن اقامت دائم داشته باشید. یکی از دلایل مهم آسان بودن مهاجرت به امارات نیاز آن به نیروی کار انسانی است به همین دلیل در سال های اخیر مهاجران زیادی را از کشورهای آسیایی به خود جلب کرده است.

ساختمان های بلند و آسمان خراش های جدیدی که همه روزه در امارات ساخته می شوند بدون شک نیاز به جذب نیروی انسانی برای بهتر شدن و پیشرفت دارند. ایرانیان هم از جمله افرادی هستند که زیاد به امارات مهاجرت می کنند.

اگر قصد مهاجرت به دبی را دارید و به آن فکر می کنید،قبل از هر اقدام مهم است که به فکر کسب کار در این کشور باشید

مهاجرت به امارات

مهاجرت به دبی (امارات متحده عربی) یک تحول بزرگ است و برای افرادی که آماده نیستند که فرهنگ کاملا متفاوتی را در نظر بگیرند، مناسب نیست. تفاوت های زیادی برای غلبه بر این موضوع وجود دارد؛ در این کشور آداب و رسوم، زبان، آب و هوا و دین فرق دارد. اما بازدیدکنندگان، کشور دبی را کشوری بسیار با استقبال و دوستانه خواهند برشمرد.

در حال حاضر با توجه حساسیت های پیش آمده بین ایران و کشورهای عربی، مهاجرت به امارات بسیار سخت است.

7. سوئد - Sweden

کشور سوئد به دلیل موقعیت های خوبی که در اختیار جوانان برای تحصیل قرار می دهد، نظر مهاجران زیادی را به سوی خود جلب کرده است. در کشور سوئد حتی به دانش آموزان دبیرستانی که از کشورهای دیگر آمده اند به صورت ماهانه 185 دلار حقوق می دهند.

حتی اگر از دبیرستان فارغ التحصیل هم شده باشید باز هم در سوئد به شما خدمات آموزشی خوبی ارائه می دهند و شما با کمی نامه نگاری با دانشگاه های این کشور می توانید اقامت دائم در سوئد کسب کنید. سیستم آموزشی این کشور بسیار عالی است و به افرادی که به تحصیل علاقمند هستند را به خوبی پرورش می دهد.

مهاجرت به سوئد

بهترین راه مهاجرت به سوئد سرمایه گذاری در سوئد است. اما برای مهاجرت به سوئد می توانید از روش های کار در سوئد، مطالعه و تحصیل در سوئد، اخذ اقامت برای پیوستن و الحاق به سوی همسر یا اخذ اقامت توسط ازدواج و یا اخذ اقامت و مهاجرت از سوی یکی از بستگان نزدیک کمک بگیرید.

6. ایتالیا - Italy

ایتالیا یکی از قوی ترین مناطق توریستی اروپا است و با این که هنوز هم به طور کلی از بحران اقتصادی سال 2008 بیرون نیامده اما مهاجران را به راحتی می پذیرد. این کشور از برترین مکان ها برای مهاجرت مهندسان، معماران و رشته های هنری است.

مهاجرت به ایتالیا

برای مهاجرت به ایتالیا می توانید به راحتی با خرید یا حتی اجاره ی یک خانه در ایتالیا ویزای دائمی آن را کسب و به صورت قانونی مهاجرت کنید.

5. نروژ - Norway

کیفیت زندگی در نروژ از سطح بالایی برخوردار است، برای مثال هنوز مدرسه رفتن در این کشور رایگان است. به این کشور سرزمین عجایب مدرن هم می گویند، مکانی که می توانید در آن لذت زندگی با مردمانی شاد و سرزنده را تجربه کنید.

اگر دوست دارید مردم کشوری که در آن زندگی می کنید همیشه لبخند بر لب داشته باشند و خبری از دزدی و قتل و غارت در آن نباشد نروژ از بهترین گزینه ها برای شما است، علاوه بر زندگی آرام در این مکان می توانید از مناظر دلپذیر و زیبایش هم لذت ببرید.

مهاجرت به نروژ

نروژ از جمله کشورهای بسیار گران و زیبای جهان که همواره افراد بسیاری، متقاضی مهاجرت به نروژ می باشند. از روش های مختلف مهاجرت به نروژ می توان به ویزای تحصیلی ویزای کار ، ویزای سرمایه گذاری  اخذ اقامت بواسطه ازدواج با تبعه نروژی و پناهندگی اشاره کرد.

4. استرالیا - Australia

در گذشته اقامت دائم در استرالیا کار آسانی بود، اما در حال حاضر یکی از سخت ترین کشورها برای جذب مهاجران است ولی به دلیل این که عده ی زیادی از مردمانش را افراد خارجی تشکیل داده اند در این فهرست قرار گرفته است.

شاید مهاجرت به استرالیا سخت شده باشد اما یکی از بهترین کشورهایی است که حس زندگی در وطن و خانه ی خودتان را به شما القا می کند.

بسیاری از افرادی که به استرالیا مهاجرت کردند توانسته اند موقعیت های شغلی بسیار خوبی کسب کنند اما نباید انتظار داشته باشید که به راحتی در این کشور پذیرفته شوید زیرا هرچه میزان تقاضا برای مهاجرت بیشتر باشد سخت گیری ها هم بیشتر می شود.

مهاجرت به استرالیا

مهمترین و بهترین روش مهاجرت به استرالیا همچنان از طریق مهارت و تخصص است .

3. نیوزیلند - New Zealand

نیوزیلند به دنبال نیروی کار جوان است البته از بسیاری از آن ها به عنوان کارگر استفاده می کند اما از راحت ترین کشورها برای مهاجرت می باشد. نیوزیلند از کم جمعیت ترین کشورهای جهان است و خرید زمین در آن کار سختی نیست و می توانید با کمی جستجو ملکی با قیمت مناسب پیدا کنید. در سال 2010 میلادی نیوزیلند به دلیل اقتصاد پر رونق و نیاز به نیروی کار جوان به عنوان بهترین کشور برای مهاجرت شناخته شد.

مهاجرت به نیوزیلند

راه های مهاجرت به نیوزیلند نظیر مهاجرت از طریق تولد فرزند یا ازدواج، مهاجرت از طریق تخصص یا خرید ملک است.

2. بلژیک - Belgium

حتما فکرش را هم نمی کردید که مهاجرت به بلژیک کار آسانی باشد، این کشور دومین سرزمین از نظر آسان بودن مهاجرت به آن است و سالانه تعداد زیادی مهاجر را به خود جذب می کند. بلژیک به عنوان بیشترین سرزمین دارنده ی الماس و شکلات در جهان هم معروف است.

مهاجرت به بلژیک

برای مهاجرت به بلژیک می توانید با پیدا کردن یک کار به راحتی به این کشور مهاجرت کنید و حتی اگر هنوز هم موفق به پیدا کردن کاری در این کشور نشده اید به راحتی به شما ویزای موقت می دهند تا بتوانید با سفر شغل خوبی در بلژیک برای خود دست و پا کنید. بلژیک کشوری کوچک است اما می تواند به شما بهترین امکانات رفاهی را بدهد.

1. کانادا - Canada

بله کانادا هنوز هم بهترین کشور برای مهاجرت است با این حال کسب اقامت دائم در کانادا هم کار سختی نیست. تا زمانی که فرد ماهری هستید و یا مشتاق یادگیری می باشید کانادا پذیرای شماست.

کانادا دارای فرصت های بیشمار شغلی برای افراد تحصیل کرده و ماهر می باشد. نرخ تورم و مالیات در کانادا بسیار پایین و خدمات بهداشتی، درمانی و آموزشی بسیار بالا و باور نکردنی است. امروزه در نظر بسیاری از گردشگران کانادا بهترین مکان کره ی زمین برای داشتن یک زندگی بی دغدغه و آرام است.

مهاجرت به کانادا

برای مهاجرت به کانادا روش های مختلفی وجود دارد. به عنوان مثال مهاجرت به کانادا برای مهندسی عمران، معماری، مکانیک، برق و کامپیوتر و همچنین تکنسین های فنی، مشاغل مهارتی نظیر جوشکاری، تعمیرات، لوله کشی، کاشی کاری، آشپزی، کشاورزی و … می توانند از طریق این روش در کمتر از یک سال و با دانش ابتدایی زبان، برای خود و خانوادشان اقامت دائم کانادا را دریافت نمایند.

سخن پایانی

مهاجرت کردن بسیار هیجان انگیز است اما اصلاً کار راحتی نیست. برای اینکه بتوانید کشور مناسب خودتان را انتخاب کنید باید با شرایط زندگی، کار و اخد اقامت و ... کشورهای منتخب خودتان آشنا شوید. اگر خودتان نمی توانید این کار را انجام دهید به موسسه های حقوقی مهاجرت مراجعه کنید تا با ریسک کمتر، مهاجرت موفقی داشته باشید.

  کانال تلگرام زوم لایف
  ارسال نظر
  عکس خوانده نمی شود
  تعداد نظرات (46)
  1. مهمان رضا در 1 فروردین 1402
   سلام بنده تاسیساتیم صنعتی اینجابی کسوکارموخسته شدم ازبس شبانه روزکارکردموبجایی نرسیدم برای رفتن به کشورای همسایه شمالی امکانش است باسرمایه کم جهت راه اندازی کسبوکاروتشکیل زندگی
   پاسخ
  2. نادر در 22 بهمن 1399
   سلام
   بنده 42ساله هستم قصد مهاجرت به کشور
   المان دارم 2دختر دانشجو ویک پسر 10ساله
   دارم من نگران اینده بچه ها هستم
   وضیعت مالی بدی هم ندارم یک کارگاه تابلوبرق
   وماشین الات بسته بندی دارم دیگر خسته شدم
   اگر میشه بنده را راهنمای کنید ممنون
   پاسخ
   1. مجله زوم لایف
    مجله زوم لایف در 22 بهمن 1399

    سلام، به جهت بررسی شرایط مهاجرت از موسسه های مهاجرتی مشاوره بگیرید.

    پاسخ
  3. سرمایه دار خیر در 19 بهمن 1399
   سلام و عرض ادب.
   بنده اگر کسی یک ایده ی شغلی در کشور های اروپایی داره حاضرم تا سقف 10میلیارد کمک مالی کنم .
   و اگر کسی آماده ی ایجاد یک کسب و کار پر سود رو داره بنده در شهر های اصفهان ،یزد ، لرستان ، تهران ، مشهد و کرمان حدودا نزدیک به 50تا زمین و سرمایه ی 36میلیارد برای کسب و کار حاضرم ساپورت کنم .

   mhmdkymasy73@gmail.com
   با من تماس برقرار کند.
   پاسخ
  4. علیرضا در 31 مرداد 1399
   سلام من 30 سالمه تخصصم برق صنعتی 10 سال سابقه ی کار هستش ترم آخر کارشناسی برق میخونم میخوام به جایی مهاجرت کنم که بتونم کار کنم درضمن من میخوام با همسر وفرزندم برم لطفا راهنمایی کنید چیکار باید بکنم کجا بهتره برم چه مقدار پول نیازه تا بتونم مهاجرت کنم
   پاسخ
   1. مجله زوم لایف
    مجله زوم لایف در 5 شهریور 1399

    سلام، مهم‌ترین کاری که قبل از مهاجرت انجام بشه پیدا کردن کاره. شما خودتون می‌تونید در سایت‌های کاریابی خارج از کشور دنبال آگهی‌های پیشنهاد کار بگردید و ببینید چه کشورهایی به چنین نیروی کاری نیاز دارند. چند کشور پیشنهادی رو انتخاب کنید و درمورد سایر شرایط زندگی مانند هزینه‌های تحصیل فرزند، هزینه زندگی و... اطلاعات بدست بیارید.

    در مورد اینکه به کجا مهاجرت کنید رو خودتون می‌تونید با توضیحاتی که دادم به نتایج خوبی برسید اما اگر خودتون نمی‌تونید این کارها رو انجام بدید به موسسه‌های مهاجرتی مراجعه کنید.

    پاسخ
  5. متین در 23 اردیبهشت 1399

   سلام به تیم حرفه ای امیدوارم حالتون خوب باشه من چند وقتی هست که دارم به مهاجرت کانادا فکر میکنم و میخواستم ی مشاوره حرفه ای داشته باشم امکانش هست شماره تماستون رو به بنده بدین من با مجموعه شما تماس بگیریم؟

   پاسخ
   1. مجله زوم لایف
    مجله زوم لایف در 23 اردیبهشت 1399

    سلام، به دلیل اینکه بصورت مستقیم کار مهاجرتی انجام نمی‌دیم، امکان ارائه مشاوره هم نداریم. به شما توصیه می‌کنم از موسسه‌های حقوقی مهاجرت مشاوره تخصصی بگیرید.

    پاسخ
  6. نمیدونم در 19 اردیبهشت 1399
   مهاجرت تحصیلی به سوئیس سخته؟؟؟چقد هزینه میبره.
   پاسخ
   1. مجله زوم لایف
    مجله زوم لایف در 20 اردیبهشت 1399

    سلام، کشور سوئیس جزء کشورهایی است که به سختی مهاجرت می‌پذیرد، البته اخذ اقامت موقت برای دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل را دارند، راحت‌تر است. به طور کلی هزینه تحصیل در سوئیس بین 15.000 فرانک الی 20.000 فرانک است. هزینه تحصیل در سوئیس با توجه به دانشگاه و شهر متفاوت است.

    پاسخ
  7. ندا در 17 اسفند 1398
   سلام و خسته نباشید.
   بنده یه سرمایه دارم و میخوام اقامت از طریق خرید ملک برای یک کشور خارجی اقدام کنم. شما کدوم کشور رو پیشنهاد می‌کنید؟؟
   توی جستجوهایی که داشتم موسسه مهاجرتی آتیس اقامت با خرید ملک اسپانیا را پیشنهاد کردن؛ کسی اطلاعاتی داره کمک کنه به بنده؟
   پاسخ
   1. مجله زوم لایف
    مجله زوم لایف در 17 اسفند 1398

    سلام، پیشنهاد می‌کنم بحز موسسه‌ای که نام بردید از چند موسسه مهاجرتی دیگر نیز سوال بپرسید. هر پاسخی ممکن است بر روی تصمیم شما تاثیر بگذارد پس بهتر است از متولی این‌کار پیگیری کنید.

    پاسخ
  8. پویا در 12 اسفند 1398
   سلام من میخواستم بدونم برای رشته بورس و اوراق بهادار هم اقامت میدن با تشکر
   پاسخ
   1. مجله زوم لایف
    مجله زوم لایف در 12 اسفند 1398

    سلام، هدف شما ادامه تحصیل هستش؟

    پاسخ
  9. علی در 19 دی 1398
   سلام دخترم ۱۵ سال داره در استعدادیابی ایران سال۹۸ مقام دوم نجات غریق رو کسب کرده به چه صورت میتونم برای اون ویزای ورزشی یا یک تیم خارجی براش پیدا کنم
   پاسخ
   1. مجله زوم لایف
    مجله زوم لایف در 21 دی 1398

    سلام، مهاجرت از طریق ویزای ورزشی مختص افرادی است که موفق به اخذ مدال و افتخارات جهانی در سطح آسیایی یا بین‌المللی شده و در عضویت تیم ملی باشند.

    پاسخ
  10. Mahdi در 30 مهر 1398
   سلام، آیا اقامت ایتالیا برای ادمه تحصیل امکانپذیره؟
   پاسخ
   1. مجله زوم لایف
    مجله زوم لایف در 30 مهر 1398

    سلام، بله باید شرایط ادامه تحصیل و بورسیه را بررسی کنید. همانطور که در مطلب گفته شد، کشور ایتالیا برای مهندسین، معماران و رشته‌های هنر بسیار گزینه مناسبی است.

    پاسخ
  11. رضا در 16 شهریور 1398
   ممنون فقط یک سوال میخواستم بدون مهاجرت از طریق ورزش هم‌ امکان پذیره یا نه یعنی به‌ طور مثال مهاجرت ورزشی هم‌ داریم که بتونیم از طریق اون اقامت بگیریم؟
   پاسخ
   1. مجله زوم لایف
    مجله زوم لایف در 16 شهریور 1398

    بله در بعضی کشورها اقامت ورزشی وجود داره اما از شرایط این نوع مهاجرت اطلاع دقیق ندارم. می تونید در گوگل مهاجرت یا اقامت ورزشی رو جستجو کنید تا کمی اطلاعات به دست بیارید.

    موفق باشید

    پاسخ
  12. رضا در 13 شهریور 1398
   با سلام ممنون میشم یکی دوتا موسسه حرفه ای حقوقی که‌ در ضمینه ی مهاجرت هستن رو معرفی کنید
   پاسخ
   1. مجله زوم لایف
    مجله زوم لایف در 13 شهریور 1398

    سلام، رضا جان شرایط معرفی رو نداریم چون از خدمات هیچکدام از این موسسه ها در ضمینه مهاجرت استفاده نکردیم. به جز شما هم دوستان بسیاری تماس گرفتند و ایمیل فرستادن که بهشون مجموعه ای رو معرفی کنیم اما خب همانطور که توضیح دادم بدون استفاده از خدمات، معرفی کردن معنایی نداره.

    بزودی یک مقاله جداگانه درباره بهترین موسسه های مهاجرت از نظرکاربران رو ایجاد می کنیم تا شما و سایر دوستان تجربیات خودتون رو درباره مراجعه به چنین موسساتی در نظرات ارسال کنید.

    پاسخ
  13. مهاجرت به سوئد در 18 مرداد 1398
   سلام به شما، آیا با اقامت کاری میشه به سوئد مهارجت کرد؟
   پاسخ
   1. مجله زوم لایف
    مجله زوم لایف در 20 مرداد 1398

    سلام، بله می‌توانید از طریق اقامت کاری به سوئد مهاجرت کنید.

    یکی از راه‌های دریافت اقامت سوئد، پیدا کردن شغل و دریافت اقامت کاری در سوئد می‌باشد.

    به طور کلی اقامت کاری سوئد در 3 مرحله انجام می‌شود: پیشنهاد استخدام از طرف کارفرما، پیشنهاد کار به صورت کتبی از طرف کارفرما، پرکردن تقاضا نامه.

    در مرحله اول باید در سایت‌های کاریابی سوئد به دنبال شغل باشید، تعدادی از سایت‌های کاریابی سوئد را در ادامه معرفی کرده‌ایم:

    - blocket

    - stepstone

    - metrojobb

    موفق باشید

    پاسخ
  14. علی در 7 مرداد 1398
   سلام
   اطلاعات که نوشتید کامل نیست، مثلا مهاجرت به کانادا کاملا پر هزینه هست و بلژیک هم ویزای جستجوی کار ندارد. لطفا اصلاح و بروز کنید
   پاسخ
   1. مجله زوم لایف
    مجله زوم لایف در 7 مرداد 1398

    سلام، ممنونم از دقت نظرتون.

    بله، همانطور که گفتیم کسب اقامت دائم در کانادا کار سختی نیست، اما پرهزینه است.

    در مورد مهاجرت به بلژیک، باید عرض کنم خدمت شما که دولت بلژیک، برای متقاضیان انجام کار در این کشور فرصتی را ایجاد نموده است، تا این افراد با اخذ ویزای موقت که همان ویزای جستجوی کار است، به این کشور سفر نموده و در مدت 6 ماه شغل مورد نظر خود را در این کشور جستجو نماید.

    مهاجرت کاری به بلژیک از روش هایی است که اکثر افراد برای مهاجرت انتخاب می­نمایند. اما با اینحال این مورد را مجدداً بررسی می‌کنیم تا شاید این نوع ویزا حذف شده باشد.

    متشکرم از وقتی که برای مطالعه این مطلب گذاشتید.

    پاسخ
  15. کمال در 18 خرداد 1398

   سلام  

   هزینه مهاجرت به دبی چقدر است 

   پاسخ
   1. مجله زوم لایف
    مجله زوم لایف در 29 خرداد 1398
    سلام، هزینه مهاجرت به دبی را باید از موسسه های حقوقی که در زمینه مهاجرت فعالیت دارند، سوال کنید زیرا شرایط مهاجرت مختلفی وجود دارد.
    البته شرایط مهاجرت به کشورهای حاشیه خلیج فارس به شدت سخت شده است.
    پاسخ
  16. mh در 6 خرداد 1398
   سلام و خسته نباشید. من18 سالمه و ورزش رو به صورت حرفه ای در رشته شنا و واتر پلو انجام میدم .کارت نجات غریق دارم و 3ساله مربیگری شنا می کنم ولی به دلیل سنم نمی تونم کارت مربیگری بگیرم .زبان هم کمی بلدم (صحبت کردن در زندگی روزمره).انچنان سرمایه ای هم ندارم و در حال تحصیل هستم.می خواستم بدونم می تونم مهاجرت کنم؟لطفا راهنماییم کنید.ممن.ن
   پاسخ
   1. مجله زوم لایف
    مجله زوم لایف در 7 خرداد 1398
    سلام، پیشنهاد می‌کنم روی زبان انگلیسی و دریافت مدرک برنامه‌ریزی کنید تا برای مهاجرت از این نظر محدودیتی نداشته باشید.
    پاسخ
   2. امیر در 6 آبان 1399
    یعنی تو 15 سالت بوده مربی شنا بودی
    پاسخ
  17. علی سرخی فرد در 29 اردیبهشت 1398
   با سلام عرض ادب و احترام 
   بنده ۳۱سال سن دارم و قصد فرار مغزها دارم . چندین اختراع ثبت کردم و میدانم ک از طریق اختراع می توانم اقدام قانونی کنم اما هزینه های زیادی لازم است . دوست دارم ب سوئد یا کانادا یا دبی مهاجرت کنم . چ پیشنهادی برای بنده دارین با تشکر 
   پاسخ
   1. مجله زوم لایف
    مجله زوم لایف در 29 اردیبهشت 1398
    سلام جناب سرخی فرد؛
    از طریق موسسه هایی که به صورت تخصصی بر روی مهاجرت فعالیت دارند پیگیری کنید.
    پاسخ
   2. ط ه در 29 خرداد 1398
    قشنگ مشخصه زیر 15 سالته ک این پیامو نوشتی
    بابا فرار مغزها ::))))))))
    پاسخ
  18. Zzzz در 19 فروردین 1398

   سلام ما به قصد ازدواج میخایم بریم اونجا و کسی رو هم نداریم چیکار باید کنیم؟

   پاسخ
  19. amir hossein در 19 اسفند 1397

   سلام

   17 سال سن دارم آرزوم رفتن به خارج از کشور برای ساختن یه زندگی بهتره...ترجیحا دوست دارم به استرالیا برم (اونجا آشنا دارم )

   یا کانادا و نیوزیلند ...دقیقا باید از چه راهی اقدام کنم؟

   پاسخ
   1. مجله زوم لایف
    مجله زوم لایف در 19 اسفند 1397
    سلام، امیرحسین جان باید از طریق موسسه های حقوقی که در زمینه مهاجرت فعالیت دارن، پیگیری کنی.
    پاسخ
  20. javad در 5 اسفند 1397

   با سلام بنده 32 سالمه شغلم آزاده لیسانس علوم سیاسی هستم تخصص فنی ندلرم به زبان انگلیسی تقریبا مسلطم ایا امکان مهاجرت به بلژیک یا کشور دیگری برای کار و اقامت هست ؟ 

   پاسخ
   1. مجله زوم لایف
    مجله زوم لایف در 5 اسفند 1397
    سلام، برای مهاجرت روش های مختلفی وجود دارد، برخی کشورها محدودیت سنی دارند، برخی نیاز به متخصص خاصی دارند و... باید از طریق توسط موسسه های حقوقی مهاجرت پیگیری کنید.
    پاسخ
  21. فرهاد سروش در 13 بهمن 1397

   سلام

   شما مطالب رو مفید انتخاب میکنین ولی بیشترشون درست نیستند. در اطلاع رسانی واقعا باید حساسیت و وسواس داشت که شما ندارین ظاهرا

   پاسخ
   1. مجله زوم لایف
    مجله زوم لایف در 13 بهمن 1397
    سلام جناب سروش، ممنونم از دقت نظرتون. هدف ما در زوم لایف انتشار محتوای مفید هستش و سعی کردیم که با حساسیت محتوای مطالب را تنظیم کنیم.
    آیا به منبع این مطلب دقت کردید؟ به این مورد دقت کردید که مطلب فقط از سایت منبع کپی نشده و توضیحات بیشتری به آن اضافه شده؟
    آیا این موارد رو بررسی کردید و به این نتیجه رسیدید که حساسیت و وسواس به خرج ندادیم؟
    پاسخ
  22. سینا در 4 دی 1397

   سلام .من دانشجو حسابداری هستم. و در رشته بوکس مقام استانی و کشوری هم دارم میخواستم ببینم میشه از جهت ورزش اقدام کرد برای مهاجرت ؟؟

   پاسخ
   1. مجله زوم لایف
    مجله زوم لایف در 4 دی 1397
    سلام، سینا جان اگر اشتباه نکنم برخی کشورها مثل سوئد، شرایطی رو برای مهاجرت ورزشکاران اختصاص داده. اما برای اطلاعات بیشتر و دقیق تر باید از طریق موسسه های حقوقی مهاجرت پیگیر باشی
    پاسخ
  23. باقر در 30 آذر 1397

   با سلام

   قصد کار و ادامه تحصیل در کشور نروپ را دارم دارای مدرک کارشناسی ارشد مکانیزاسیون کشاورزی ام و دارای 20 سال سلبقه کاری ام . کارمند هستم لطفا راهنمایی ام کنید. با تشکر

   پاسخ
   1. مجله زوم لایف
    مجله زوم لایف در 30 آذر 1397
    سلام
    باقر عزیز برای اقامت در کشور نروژ بهتره که از موسسه های حقوقی سوال بپرسی. به دلیل اینکه مهاجرت شرایطی داره که باید دقیق بررسی بشه.
    پاسخ
    1. Zahra marori در 19 فروردین 1398
     برای اقامت گرفتن ب سوئد چیکار باید انحام بدم؟میشه از سختیا و هرچیزه اون کشور برام توصیح بدین؟سوالات زیادی دارم چجور متونم باهاتون دراراباط باشم ب کمکتون نیاز دارم
     پاسخ
  24. علی در 13 آبان 1397
   منظور از ثبت شرکت چیه ؟چقدر پول میخواد؟درامد داره؟,تخصص هم میخواد یا نه،؟
   پاسخ
   1. مجله زوم لایف
    مجله زوم لایف در 13 آبان 1397
    سلام
    منظور از ثبت شرکت، ایجاد یک کسب و کار قانونی در چهارچوب قوانین کشور مقصد هستش.
    هر کشوری برای ثبت شرکت شرایط خاص خودش رو داره و قطعاً برای ایجاد شرکت، باید مدارکی رو هم ارائه بدید.
    برای اطلاع دقیق از شرایط کشور مقصد پیشنهاد می کنم به موسسه های حقوقی مراجعه کنید.
    پاسخ
    1. Zahra matori در 19 فروردین 1398
     ویزا برای سوئد چقدره؟کلا ب صورت تقریبی چقد هزینه برای مهاجرت لازمه؟؟
     پاسخ
    2. کریم در 2 مرداد 1398
     جناب حسین زاده تمام جواب های شما(پیشنهاد می کنم به موسسه های حقوقی مراجعه کنید)است.
     من تعجب میکنم دوستان چرا دوباره از شما سوال میکنن . راهنمایی فوق تخصصی شما شامل مهاجرت به تمامی کشورها و تمامی حرفه هاست. و همان یک جواب برای همه کفایت میکند . من از طرف همه کسانی که وقت با ارزش شما را با سوالات غیر تخصصی میگیرند عذر خواهی میکنم.
     پاسخ
     1. مجله زوم لایف
      مجله زوم لایف در 2 مرداد 1398
      سلام، جناب کریم از اینکه همه ی دوستان را به موسسه های حقوقی ارجاع داده ام، ناراضی هستید. اما احتمالاً نمی دانید که مهاجرت حساسیت ها و شرایط خاص خودش را دارد.
      در این مطلب روش های کلی مهاجرت به هر کشور توضیح داده شده که اما برخی از دوستان متن کامل را مطالعه نمی کنند!
      یا اینکه سوالی دارند که باید دقیق پاسخ داده شود و بنده به دلیل اینکه در زمینه مهاجرت به صورت تخصصی فعالیت ندارم، پاسخ نمی دهم، تا از فرد متخصص در این زمینه سوال بپرسند.
      شرایط مهاجرت به کشورها در زمان های مختلف، تغییراتی دارد که خوب است برای تصمیم گیری بهتر از متخصصین در زمینه مهاجرت سوال پرسیده شود.
      با احترام
      پاسخ
  25. گل آذین در 10 مهر 1397
   به نظر من استرالیا یکی از کشورای عالی برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به خصوص برای ایرانیا؛ من قصد داشتم از طریق ثبت شرکت خودم تو استرالیا برای اقامت اقدام کنم اما یکی از مهم‌ترین دغدغه‌هام مسائل حقوقی و روال قانونی این کار تو استرالیا بود و همین نگرانیم باعث می‌شد که از مهاجرت صرف‌نظر کنم. اما بلاخره مهاجرت پلاس رو پیدا کردم که خودشون تو استرالیا دفتر دارن و مدیرشون آقای دکتر شبرخ که وکیل پایه یک دادگستری استرالیا هستن کارهای ثبت شرکتم رو خیلی سریع و با کمترین هزینه انجام دادند.
   پاسخ
   1. سعید در 15 مهر 1397
    یکی از دوستانم با مهاجرت پلاس کارهای مهاجرت به استرالیا رو انجام داد اما یادمه رضایت نداشت و از موسسه حقوقی دیگه ای پیگیری کرد.
    پاسخ
   2. دروغ سنج در 22 خرداد 1399
    همه جا داری میری میگی شبرخ. شبرخ. شبرخ خودتی بابا.. داری تبلیغ می کنی. نکن بابا. نکن اینکار ها رو
    پاسخ