زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی مینوسا

کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی مینوسا

کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی مینوسا

ما می دانیم که شما برای انتخاب دندانپزشک گزینه های زیادی در اختیار دارید. مراقبت شخصی، صمیمانه و جامع از بیمار اولویت شماره یک ما است. کلینیک دندانپزشکی مینوسا برای سلامت دهان و دندان از خدمات درمانی مانند لیزر لثه، ارتودنسی، عصب کشی، پروتز، جراحی فک و صورت، ایمپلنت، سفید کردن دندان (بلیچینگ دندان)، اصلاح طرح لبخند و اورژانس دندانپزشکی استفاده می کند. پلی کلینیک ما به طور مداوم از فناوری در حال توسعه دندانپزشکی استفاده می کند و خدمات دندانپزشکی با کیفیت را با تمرکز بر رضایت مداوم بیمار ارائه می دهد.

در اینجا چند چیز وجود دارد که خدمات درمانی ما را منحصر به فرد می کند:

مراقبت و تعهد

از مشاوره اولیه تا اتاق معاینه، کلینیک ما متشکل از متخصصان با تجربه ای است که سلامت دهان و دندان شما را به طور جدی پیگیری می کنند. هدف پزشکان ما این است که مطابق با استانداردهای بین‌المللی و پیشرفت‌های علمی و فناوری، نیازها و انتظارات بیماران را با کیفیت بالا و کارآمد برآورده می کنند.

خدمات دندانپزشکی درجه یک

با پزشکان متخصص و با تجربه در زمینه های مختلف دندانپزشکی در مینوسا ملاقات کنید.

کادر کلینیک دندانپزشکی مینوسا

مقرون به صرفه

ما می دانیم که هزینه خدمات دندانپزشکی می تواند کمی گمراه کننده باشد. کلینیک دندانپزشکی مینوسا طیف وسیعی از گزینه‌های پرداخت متناسب با بودجه شما را به شما ارائه می دهد. همچنین می توانید از شرکت های بیمه که با کلینیک دندانپزشکی مینوسا قرارداد دارند برای مدیریت هزینه استفاده کنید.

خدمات شخصی

شما فقط یک بیمار ساده در کلینیک ما نیستید. ما به شما و نیازهای بهداشت دهان و دندان شما اهمیت ویژه ای می دهیم. ما در تلاش هستیم تا کیفیت خدماتی که به شما ارائه می دهیم روز به روز افزایش دهیم.

درمان فوری

برنامه درمانی شما برای بهبود سریع شما طراحی شده است و هر مرحله به سرعت اجرا می شود.

کلینیک دندانپزشکی مدرن

ما در کلینیک خود با استفاده از دستگاه های مجهز به جدیدترین تکنولوژی های روز درمان شما را با بالاترین کیفیت ممکن انجام دهیم. کلینیک دندانپزشکی مینوسا به بهینه سازی کیفیت مراقبت های بهداشتی از طریق یک رویکرد جامع به سلامت و تندرستی اختصاص می دهد.

هدف اصلی ما لبخند مادام العمر شماست.

تکنیک ها و مواد پیشرفته امروزی می توانند تفاوت زیادی در زیبایی لبخند شما ایجاد کنند. با استفاده از ترکیبی منحصر به فرد از علم ، هنر، مهارت و تجربه  ما می توانیم به معنای واقعی کلمه لبخند شما را از نو بسازیم.

دندانپزشکی زیبایی:

طراحی لبخند، لبخند هالیوود،  لمینت دندان، روکش زیرکونیا، روکش تمام سرامیکی ، کامپوزیت ونیر، پر کردن دندان زیبایی، شکل دادن به لثه (زیبایی لثه)، درمان شکستگی دندان، سفید کردن دندان (بلیچینگ) .

جراحی دهان و فک و صورت:

ایمپلنت، کشیدن دندان نهفته، کشیدن دندان عقل، لیفت سینوس، کاربردهای پیوند استخوان، بیماری های لثه، درمان خونریزی لثه.

دندانپزشکی کودکان:

پر کردن دندان کودکان، استفاده از فلوئور، تمیز کردن لکه دندان در کودکان، کشیدن دندان شیری، درمان ریشه کودکان.

 دندانپزشکی عمومی:

پرکردن، جرمگیری، درمان ریشه، کشیدن دندان، رادیوگرافی دندان، معاینه عمومی دندان، آموزش بهداشت دهان و دندان.

اولین تجربه دندانپزشکی کودک شما

هر کودکی دوست دارد بخندد. کودکان ما برای داشتن لبخندی زیبا به دندان های سالم نیاز دارند.

ایمپلنت در میرداماد

راز یک لبخند کامل، درمان ایمپلنت است. اجازه ندهید دندان هایتان مانع لبخند زدن شما شود!

لبخند هالیوودی

با لبخند هالیوودی مثل یک ستاره سینما احساس کنید!

دندانپزشکی عمومی

تشخیص زودهنگام جایگاه مهمی در درمان مشکلات دندانی مانند پوسیدگی دندان و بیماری های لثه دارد. برای سلامت دهان و دندان، توصیه می شود هر 6 ماه یکبار با دندانپزشک خود مشورت کنید.

سفید کردن دندان

لبخند بی نقص و دندان های سفید بدون شک آرزوی هرکسی است. امروزه روش های بلیچینگ مورد استفاده در تکنولوژی سفید کردن دندان، لبخندی بی نقص را شکل می دهد.

پروتز

پروتزها ابزارهای هستند که برای جایگزینی دندان های از دست رفته استفاده می شوند و توسط بافت های نرم و سخت اطراف حفره دهان پشتیبانی می شوند. دندانپزشکان برای سلامتی و در صورت لزوم برای لبخند زیبا از آن استفاده می کند.

طراحی لبخند

هزینه طرح لبخند تنها پس از بررسی دقیق مشخص خواهد شد. در طول درمان، انتظارات افراد ممکن است متفاوت باشد.

شرکت های ارائه دهنده بیمه طرف قرارداد با دندانپزشکی مینوسا

برخی از شرکت های بیمه بسته دندانپزشکی را نیز در بیمه نامه درمانی خود قرار می دهند. به این ترتیب می توانید از بسته دندانپزشکی اضافه شده به بیمه نامه خود در کلینیک های خصوصی که شرکت بیمه با آنها توافق کرده است استفاده کنید. شما می توانید لیست شرکت های بیمه ای که خدمات دندانپزشکی را تحت پوشش قرار می دهند را در ادامه ، مشاهده کنید:

 1. دندانپزشکی طرف قرار داد بیمه آسیا
 2. دندانپزشکی طرف قرار داد بیمه پارسیان
 3. دندانپزشکی طرف قرار داد بیمه معلم
 4. دندانپزشکی طرف قرار داد بیمه آتیه سازان حافظ
 5. دندانپزشکی طرف قرار داد بیمه رازی
 6. دندانپزشکی طرف قرار داد بیمه بانک مرکزی
 7. دندانپزشکی طرف قرار داد بیمه ما (ملت ایران)
 8. دندانپزشکی طرف قرار داد بیمه بانک ملی
 9. دندانپزشکی طرف قرار داد بیمه نوین

بسته های دندانپزشکی ارائه شده توسط بیمه دندانپزشکی طرف قرارداد  نسبت به شرکت ارائه دهنده بیمه متفاوت است.  

کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی مینوسا

دندانپزشکی شبانه روزی یکی از مهمترین زمینه ها در بین خدمات مختلف دندانپزشکی است. بسیار ضروری است که مقدار اورژانسی بود بیمار را ارزیابی کنیم. کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی مینوسا تنها چیزی است که شما برای مشکلات دندانپزشکی غیر منتظره خود به آن نیاز دارید.

محیط استریل دندانپزشکی

شما می توانید تمام مشکلات اورژانسی دندانپزشکی را که شب آرامش شما را به هم می زند، با مراجعه به این کلینیک دندانپزشکی درمان کنید. پیدا کردن یک کلینیک دندانپزشکی اورژانسی یا کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی ممکن است برای شما مشکل باشد زیرا به طور کلی اکثر کلینیک های دندانپزشکی بخش دندانپزشکی شبانه روزی ندارند یا بعد از نصف شب به طور کامل تعطیل هستند. با این حال ، کلینیک شبانه روزی مینوسا دارای چندین دندانپزشک متخصص اورژانسی در شیفت شب است که مشکلاتی که نیاز به درمان فوری دارد را به سرعت درمان می کند. در کلینیک های دندانپزشکی ما، اورژانس های دندانپزشکی به صورت 24 ساعته و هر روز هفته درمان می شود. ضمناً در مورد شکستگی پروتزها، آزمایشگاه پروتز ما بسیار نزدیک به مطب ما قرار دارد و می توانیم خیلی سریع مشکل را حل کنیم.

کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی مینوسا تمام روز های هفته آماده خدمات رسانی به شما مراجعان گرامی است.

در صورت بروز هرگونه مشکل دندانپزشکی ، می توانید بلافاصله با ما تماس بگیرید و بهترین توصیه ها مورد نیاز خود را از یک دندانپزشک حرفه ای و قابل اعتماد را دریافت کنید. ما خدمات دندانپزشکی شبانه روزی خود را در تمامی ساعات شبانه روز در کلینیک دندانپزشکی مینوسا به شما عزیزان ارائه می دهیم. دندانپزشکان کلینیک دندانپزشکی ما پس از انجام معاینه دقیق، در مورد روش درمانی و تجویز مسکن برای شما تصمیم گیری می کنند.

دکتر محسن برزگران

پیدا کردن یک کلینیک اورژانس دندانپزشکی در اکثر شهرها ممکن است یک چالش جدی برای شما باشد، اما ما مفتخریم که این مشکل را به طور کامل برطرف کرده و در مواقع ضروری به عنوان یک کلینیک شبانه روزی تخصصی به شما عزیزان خدمت رسانی کنیم.

  کانال تلگرام زوم لایف
  ارسال نظر
  عکس خوانده نمی شود