زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

با اسباب بازی های فکری به رشد خلاقیت کودک خود کمک کنید!

با اسباب بازی های فکری به رشد خلاقیت کودک خود کمک کنید!

با اسباب بازی های فکری به رشد خلاقیت کودک خود کمک کنید!

اگر یک یا چند کودک در خانواده شما باشند، یا خود شما فرزندی داشته باشید، قطعاً این جمله را بارها و بارها شنیده اید: «بیا با من بازی کن!»

شاید بازی کردن کار خیلی ساده و پیش پا افتاده ای به نظر برسد، اما وقتی متوجه شوید همین بازی چه تأثیر عمیق و بزرگی بر رشد و نمو جسمی و فکری، تشکیل شخصیت و روحیه بچه ها می گذارد، حتماً به اهمیت آن پی می برید.

بچه ها از سن خیلی پایین (حتی در نوزادی) متوجه محرک های مختلف اطراف خود می شوند. در نتیجه سعی می کنند با محرک ها ارتباط بگیرند، خودشان محرک بسازند و به اتفاق هایی که در اطراف آن ها جریان دارد پاسخ بدهند.

بازی کردن، یک شیوه طبیعی است که نه تنها انسان، بلکه حیوانات هم به کمک آن درباره محیط اطراف خود چیزهای بیشتری یاد می گیرند، با محرک ها و نحوه پاسخ دادن به آن ها آشنا می شوند و می آموزند با محیط زندگی خود چطور ارتباط برقرار کنند.

البته این موضوع را هم درنظر داشته باشید؛ در بین میلیون ها بازی که در دنیا وجود دارند، باید بهترین بازی ها که برای فرزندان و کودکان شما مناسب باشند را انتخاب کنید. بازی های هیجان انگیز فیزیکی و بالا و پایین پریدن به قدرت بدنی کودک کمک می کنند. در کنار سلامت جسمی، باید حتماً به فکر سلامت و رشد فکری بچه ها هم باشید. یکی از بهترین روش های تقویت مهارت های فکری و ذهنی بچه ها، به خصوص بچه هایی که تازه وارد آمادگی یا دبستان شده اند، استفاده از انواع بازی های فکری است. شرکت های بازی سازی باتجربه و معروف ایرانی، مدل های مختلف بازی های فکری را ارائه داده اند که تمام افراد، از بچه های یکی دو ساله گرفته تا نوجوانان، می توانند از آنها استفاده کنند و با انجام بازی های جذاب، خلاقانه و هیجان انگیز، هم اوقات خوب و خوشی را سپری کنند و هم مهارت های فکری، تصمیم گیری، تمرکز ذهنی و ادراکی خود را تقویت نمایند.

خرید بازی فکری

گروه باتجربه دانش لند، انواع بازی های فکری مناسب برای کودکان و نوجوانان را ارائه داده اند. بازی ها حاصل زحمت و تلاش برترین شرکت های بازی سازی، علمی و آموزشی کشور ایران هستند. انواع بازی های فکری، از جمله برد گیم، بازی های کارتی، پازل، جورچین و ساختنی، هماهنگی چشم و دست و غیره در فروشگاه اینترنتی دانش لند موجود هستند. اگر به دنبال بازی های یک نفره، دو نفره یا گروهی هستید، حتماً به فروشگاه دانش لند سری بزنید و از محصولات متنوع و انواع بازی های فکری موجود در فروشگاه دیدن کنید.

خرید اسباب بازی پوکویو

خیلی از بچه ها با کارتون دوست داشتنی پوکویو آشنا هستند. پوکویو شخصیت بامزه ای است که همراه یک فیل، یک سگ و یک اردک زندگی می کند و ماجراهای مختلفی برای او و دوستانش پیش می آیند. اساس بازی، به صورت «تاس بریز، حرکت کن و انجام بده» است و یک برد گیم کارتی بسیار جذاب برای کودکان و نوجوانان به شمار می آید. بچه های بالای 6 سال می توانند از انجام این بازی لذت ببرند، مهارت های تمرکز و دقت خود را تقویت کنند و از سپری کردن اوقات خود با خانواده یا دوستان لذت ببرند.

روند بازی به این شکل است که اول بازی، هر بازیکن باید یک مهره ی رنگی برای خود انتخاب کند. سپس بازیکنان باید به نوبت تاس بریزند و هر کسی که عدد 6 را آورد مهره اش را وارد بازی می کند و بازی را شروع می کند. روی صفحه بازی فکری پوکویو، خانه هایی وجود دارد و در هر کدام از آنها، دستورات خاصی نوشته شده که مهره هر بازیکنی روی خانه ها رفت، باید دستورات آن را انجام بدهد. حالا این کار می تواند به نفع بازیکن یا به ضرر او باشد.

بازی فکری پوکویو، یکی از محصولات شرکت معروف بازی سازی ارشیاست. این بازی، یک بازی آموزشی و جذاب برای کودکان و نوجوانان است و علاوه بر تقویت مهارت تمرکز و شمارش، به تقویت مهارت های اجتماعی و برقراری ارتباط با دیگران نیز کمک زیادی می کند.

بازی فکری جت ست

بازی فکری جت ست محصول شرکت بازی سازی زینگو، از جمله بهترین بازی های موجود در فروشگاه دانش لند است که به تقویت مهارت تمرکز و سرعت و دقت کمک زیادی می کند. این بازی برای همه افراد 8 تا 90 ساله مناسب است و به کمک آن، همه می توانند قدرت تمرکز و سرعت خود را محک بزنند.

روند بازی به این شکل است: در ابتدا قاب لولا دار را به صفحه های اصلی بازی وصل می کنید. این قاب در طول بازی باید بالا بماند. سپس در هر کدام از صفحه های مربعی شکل ۲۴ عدد مربع رنگی می گذارید؛ یعنی از هر رنگ آبی، سفید، سبز، قرمز، زرد و نارنجی با ۴تا جای می گیرد. در آخر کارت های بازی را بر زده و کنار برد بازی طوری قرار می دهید که هر ۲ نفر بازیکن بتوانید آن ها را ببینید.

خرید بازی جت ست

وقت آن‌ است که بازی را شروع کنید. به نوبت یکی از کارت ها را انتخاب کرده و شروع به چیدن مربع ها کنید. (هر بازیکن الگو را باید از همان سمتی که می بیند، بسازد.) دقت کنید که الگو‌ باید طبق قاب لولا دار ساخته شود، یعنی  وسط صفحه در یک مربع ۳ در ۳ (۹ مربع در وسط).

هر بازیکنی که زودتر به الگوی روی کارت برسد، قاب لولا دار را روی صفحه‌ خود می کوبد و‌ با صدای بلند فریاد می زند «تموم!»؛ یادتون‌ نره هر چقدر بلند تر داد بزنید باعث ترساندن بیشتر حریف تان می شوید.

این بازی علاوه بر تقویت مهارت تمرکز و سرعت، هیجان انگیز نیز خواهد بود و بچه ها و نوجوانان از انجام آن بسیار لذت خواهند برد.

خرید انواع بازی های فکری

انواع بازی های فکری، روش هایی عالی برای یادگیری و تقویت مهارت های تمرکز هستند و به برقراری ارتباط با دوستان، خانواده و اطرافیان کمک زیادی می کنند. انجام بازی فکری روش خوبی برای ارتباط گرفتن با کودکان و نوجوانان است؛ به کمک انواع بازی های فکری موجود در سایت دانش لند، می توانید با بچه ها ارتباط خوبی بگیرید، احساس صمیمیت بیشتری بین خود و بچه ها ایجاد کنید و فرصتی به آن ها بدهید تا در محیطی هیجان انگیز و جذاب، هم به بازی بپردازند و سرگرم شوند، هم مهارت های تمرکز و دقت و هوش خود را افزایش بدهند و همزمان با دیگران ارتباط برقرار کنند و مهارت های همکاری، مقابله، زیرکی و انواع مهارت های متنوع را بیاموزند.

فروشگاه دانش لند یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی است که مدل های مختلف بازی های فکری را برای سنین مختلف، از کودکان یک ساله تا نوجوانان و جوانان، ارائه می دهد. شما می توانید با مراجعه به سایت دانش لند، به بخش بازی های فکری مراجعه کنید و محصولات مختلف و متنوعی که ارائه شده اند را ببینید. امکان خرید انواع بازی های فکری در فروشگاه دانش لند فراهم شده است. شما می توانید همین حالا به فروشگاه مراجعه کنید، محصولات موردنظر خود را ببینید و توضیحات آنها را بخوانید. انواع بازی های فکری با قیمت مناسب و تخفیف در فروشگاه دانش لند موجود هستند و می توانید با ثبت سفارش، محصولات موردنظر را سریع و سالم، دم در خانه تحویل بگیرید.

    کانال تلگرام زوم لایف
    ارسال نظر
    عکس خوانده نمی شود