زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

رفع افتادگی شکم بعد از زایمان با دستگاه لاغری اگزیمیا

رفع افتادگی شکم بعد از زایمان با دستگاه لاغری اگزیمیا

رفع افتادگی شکم بعد از زایمان با دستگاه لاغری اگزیمیا

تناسب اندام و داشتن اندامی زیبا و وزن متعادل یکی از مهم ترین فاکتورهای موثر در افزایش اعتماد به نفس محسوب می شود. به گونه ای که بسیاری از مردم که به دلایل مختلف اضافه وزن دارند، راه های مختلفی را برای کاهش وزن و لاغری امتحان می کنند.

برخی از روش های رایج کاهش وزن که توسط افراد بی تجربه توصیه می شود، ممکن است به سلامتی فرد آسیب برساند. به همین جهت توصیه می شود از روش های درمانی مناسب و صحیح استفاده نمایید. یکی از دلایل رایج افزایش وزن و افتادگی شکم، زایمان کردن است. اما در صورتی که پس از زایمان ورزش های مناسب و اقدامات لازم را برای لاغری انجام دهید بدیهی است که سریع تر و بهتر نتیجه خواهید گرفت.

یکی از روش های بسیار موثر در رفع افتادگی شکم بعد از زایمان، استفاده از دستگاه لاغری اگزیمیا است. اگر شما نیز با چنین چالش و مشکلی روبرو هستید، در ادامه همراه ما باشید تا با دستگاه اگزیمیا، مزایای آن و کلیه نکات مهم در این زمینه آشنا شوید. (کلینیک زیبایی نیوشا ارائه دهنده انواع خدمات زیبایی و لاغری)

اگزیمیا چیست؟

یکی از روش های تخصصی موضعی و بسیار موثر برای لاغری، اگزیمیا است. در این روش بدون نیاز به جراحی و رژیم های غذایی سخت و طولانی مدت می توانید از شر اضافه وزن و چربی ها، و سلولیت های بدن خلاص شوید. استفاده از اگزیمیا به افرادی توصیه می شود که به هر دلیل از انجام روش های تهاجمی و مضر برای سلامتی واهمه دارند.

این روش جزء روش های غیر تهاجمی محسوب می شود و به هیچ وجه به سلامتی انسان آسیبی نمی رساند. دستگاه اگزیمیا با مجهز شدن به سیستم ویبریشن بدون درد و کاملا غیر تهاجمی قادر است که تمام سلولیت های بدن، چربی های اضافه دور شکم، دور ران و باسن و ... را از بین ببرد.

این دستگاه ساخت یک شرکت در ایتالیا است که دارای ترکیبی از امواج لیزر، الکترو پوریشن، و سایر تکنولوژی های موجود در لیزر پوریشن، میکرودرم، اندروادیومگ و ... به صورت همزمان می باشد. به همین جهت می توان گفت علاوه بر تاثیر ویژه ای که روی لاغری دارد، به کمک هندپیس رادیو فرکوئنسی چند قطبی به همراه لیفت چند قطبی قابلیت افزایش استحکام پوست و سفت کردن آن را نیز دارد. به همین جهت یک روش درمانی نیز برای بهبود سلامت بدن و پوست محسوب می شود.

اگزیمیا چه مزایایی دارد؟

یکی از تکنولوژی های به کار رفته در ساخت دستگاه اگزیمیا تکنولوژی اولتراپوریشن  است. به کمک این تکنولوژی چربی های موضعی در قسمت های مختلف بدن مانند شکم، ران، باسن و ... حل شده و کار پیکر تراشی بدون تهاجم و آسیب رساندن به بدن انجام می شود. سپس با استفاده از تکنولوژی اندولیفت ماساژ سلولیت های بدن آغاز شده و ناحیه یا نواحی مورد نظر لیفت می شود.

از بهترین مزایای استفاده از روش اگزیمیا این است که حتی با  انجام جلسه اول هم شاهد تغییراتی در نواحی مختلف بدن خواهید بود. با این وجود مزایای دیگری نیز دارد که به شرح زیر است:

 • سازگاری با پوست های مختلف
 • تاثیر گذاری سریع و بدون درد
 • روشی غیر تهاجمی بدون نیاز به جراحی و گذراندن دوران نقاهت
 • عدم صدمه به پوست
 • رفع سلولیت
 • رفع افتادگی پوست
 • عدم خون ریزی و درد در نواحی مختلف بدن

دستگاه اگزیمیا

دستگاه اگزیمیا چقدر به افتادگی شکم کمک می کند؟

به طور کلی فرایند استفاده از دستگاه اگزیمیا به چندین مراحل مختلف تقسیم می شود. در مرحله اول لازم است که توسط دستگاه مای تاچ شناسنایی های مورد نظر انجام شده تا تعداد جلسات مورد نیاز پیش بینی و برنامه ریزی شود. یکی از رایج ترین مشکلات بعد از زایمان به ویژه در افرادی که چندین زایمان دارند، افزایش سایز دور شکم و افتادگی شکم است. به همین جهت توصیه می شود در قدم اول از روش غیر تهاجمی اگزیمیا استفاده کنید.

یکی از تکنولوژی های به کار رفته در این دستگاه بیولیپولیفتینگ است. به کمک این تکنولوژی متابولیسم های درون سلولی بدن به صورت غیر تهاجمی تحریک شده و چربی های اضافه در نواحی مختلف بدن از جمله شکم کاهش یافته و رفته رفته از بین می رود. در واقع پس از زایمان با جمع شدن پوست شکم و کاهش سایز درون شکم، سلولیت هایی در این ناحیه ایجاد شده و باعث افتادگی و به اصطلاح شل شدن آن می شود.

اما به کمک تکنولوژی های موجود در اگزیمیا این چربی ها و سلولیت ها تا حد قابل توجهی کاهش یافته و شاهد کاهش سلولیت و درمان افتادگی شکم خواهید بود. یکی از مزایای ویژه این دستگاه همان طور که در پاراگراف بالا ذکر شد، لیفت کردن پوست و جلوگیری از افتادن پوست به دلایل مختلف است. به گونه ای که حتی بسیاری از پزشکان برای رفع غبغب نیز این روش را پیشنهاد می کنند.

حداقل جلسات مورد نیاز برای بعد زایمان

به طور کلی تعداد جلسات مورد نیاز برای استفاده از دستگاه اگزیمیا به تشخیص پزشک معالج یا کارشناس مربوطه صورت می گیرد. در واقع ابتدا لازم است که با استفاده از دستگاه مای تاچ محل مورد نظر شناسایی شده و سپس با استفاده از دستگاه میکرودرم سایز بافت ها مشخص می شود.

پس از آن نیز به کمک دستگاه میکرودرم سایر قسمت ها و بافت های دیگر برای درمان پذیری و افزایش قدرت نفوذ پذیری آماده می شود. به طور کلی میزان جلسات مورد نیاز بعد از زایمان با توجه به میزان افتادگی شکم و میزان چربی دور آن متفاوت خواهد بود. اما معمولا 10 جلسه برای استفاده از دستگاه اگزیمیا و نتیجه مورد نظر را دریافت کردن، لازم است.

سفت کردن شکم با اگزیمیا چگونه است؟

در این روش چربی ها و سلولیت های ایجاد شده به دلیل افزایش وزن، چاقی های ناشی از بیماری یا پر خوری و زایمان کاهش می یابد. پس از آن به دلیل ضربه هایی که با استفاده از تکنولوژی ویبریشن به نواحی مورد نظر وارد می شود، چربی ها و سلولیت ها تحریک می شود.

در مرحله اندورادیومگ متابولیسم های سلولی به صورت قابل توجهی تحریک می شوند. به همین جهت با افزایش گردش خون و افزایش میزان اکسیژن در حال گردش در بدن، چربی سوزی با روند سریع تری انجام می شود. در مرحله آخر نیز  رادیو لیفت چند قطبی منجر به لیفت کردن یا اصطلاحا سفت کردن شکم می شود. اگزیمیا بازو یکی از پرطرفدار ترین روش های لاغری با اگزیمیا است.

قبل و بعد از اگزیمیا چه مراقبت هایی باید صورت بگیرد؟

برای بهبود و افزایش سرعت روند نتیجه گرفتن قبل و بعد از اگزیمیا باید مراقبت هایی انجام شود. از مهم ترین اقدامات قبل از هر روش لاغری رعایت کردن رژیم غذایی است. هر چه در رژیم غذایی شما مواد غذایی کم چرب و کم کالری وجود داشته باشد، سریع تر و با روند بهتری به نتیجه می رسید. مراقبت های بعد از انجام اگزیمیا نیز به شرح زیر است:

 • نوشیدن حداقل 8 لیوان آب به صورت روزانه
 • پیاده روی کردن در طول روز
 • عدم مصرف سیگار و دخانیات و الکل
 • رعایت رژیم غذایی تجویز شده توسط پزشک
 • کاهش مصرف کافئین یا قطع آن
 • انجام ماساژهای روزانه در نواحی مورد نظر
  کانال تلگرام زوم لایف
  ارسال نظر
  عکس خوانده نمی شود