زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

مرکز کاشت و ایمپلنت دندان در تهران

مرکز کاشت و ایمپلنت دندان در تهران

مرکز کاشت و ایمپلنت دندان در تهران

اگر میخواهید که در رابطه با ایمپلنت و بهترین مرکز ایمپلنت دندان در تهران اطلاعاتی به دست آورید یا اگر به دنبال یک دندانپزشکی معتبر برای ترمیم دندان با ایمپلنت هستید، تا بخش پایانی همراه ما بمانید.

همه انسان ها دیر یا زود دندان های طبیعی خود را از دست می دهند و به ترمیم دندان نیاز پیدا می کنند؛ به این منظور از گذشته تا کنون روش هایی در علم دندانپزشکی به وجود آمده اند که به کمک آنها بتوان به ترمیم دندان پرداخت و شرایطی را محیا کرد تا انسان پس از دست دادن دندان های طبیعی خود بتواند به ادامه زندگی و خوردن غذا ادامه دهد.

به عنوان مثال: استفاده از دندان مصنوعی یکی از قدیمی ترین روش های ترمیم دندان های از دست رفته محسوب می شود که همچنان نیز مورد استفاده قرار می گیرد اما امروزه با روی کار آمدن ایمپلنت دندان، سایر روش هایی که در این راستا مورد استفاده قرار می گرفته اند به میزان زیادی کنار زده شده اند زیرا اکثر افراد ترجیح می دهند که از ایمپلنت به این منظور استفاده کنند و از مزیت های بسیار زیاد آن بهره مند گردند.

ایمپلنت و بخش های تشکیل دهنده آن

ایمپلنت دندان در واقع روشی است که متشکل از سه بخش مختلف است و بخش های تشکیل دهنده آن با قرار گرفتن در فک شرایطی را به وجود می آورند که افراد بتوانند از روشی کاملا مشابه با دندان طبیعی خود بهره مند شوند.

بخش های تشکیل دهنده ایمپلنت عبارتند از: پایه تیتانیومی ایمپلنت، اباتمنت و روکش ایمپلنت که برای ترمیم دندان ابتدا باید پایه تیتانیومی ایمپلنت در داخل استخوان فک قرار داده شود و سپس به کمک اباتمنت که یک نوع اتصال دهنده است، روکش و پایه بر روی هم نصب می شوند. روکش ایمپلنت ظاهری شبیه به تاج دندان دارد و زیبایی دندان ها را پس از ترمیم ایجاد می کند.

لازم به ذکر است که پایه ایمپلنت باید به ثبات کافی در فک برسد و استحکام یابد تا امکان نصب روکش بر روی آن وجود داشته باشد؛ اما کسانی که از روش ایمپلنت فوری استفاده کنند، بدون نیاز به صرف مدت زمان طولانی قادر به نصب روکش بر روی پایه هستند و در یک روز هر دو بخش در دهان آنها نصب می گردد.

ایمپلنت فوری چیست

ایمپلنت فوری چیست؟

ایمپلنت فوری به گونه ای است که در آن روکش و پایه ایمپلنت همزمان با هم در دهان قرار داده می شوند؛ به عبارت دیگر در این روش از دو نوع روکش استفاده می شود که روکش موقت و دائمی نام دارند. در نتیجه ابتدا روکش موقت بر روی پایه قرار می گیرد تا دندان ها شرایط نامناسبی نداشته باشند و سپس با استحکام یافتن پایه، روکش دائمی جایگزین روکش موقت می گردد.

مزایای ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان از مزیت های زیادی برخوردار است که اصلی ترین علل استقبال پزشکان و مردم از این روش، وجود مزایای آن است؛ مهم ترین مزیت های ایمپلنت دندان را میتوان از قبیل زیر در نظر گرفت:

 • افزودن به زیبایی دندان ها و چهره
 • برخوردار بودن از استحکام، دوام و ماندگاری بسیار بالا
 • عدم ایجاد مزاحمت در دهان
 • دائمی بودن ترمیم دندان در این روش
 • امکان اصلاح طرح لبخند
 • امکان ترمیم همه دندان های فک انسان با این روش
 • عدم وجود محدودیت در تعداد دندان هایی که ترمیم می شوند
 • عدم وجود محدودیت سنی و جنسی برای استفاده از ایمپلنت
 • امکان استفاده از ایمپلنت به عنوان یک جایگزین برای دندان آسیب دیده یا از دست رفته
 • و...

ایمپلنت دیجیتال و ویژگی های آن

ایمپلنت به گروه های مختلفی تقسیم بندی می شود که هر یک از آنها ویژگی های مختص به خود را دارند. به عنوان مثال: ایمپلنت معمولی، فوری یا دیجیتال از انواع آن به حساب می آیند.

ایمپلنت دیجیتال یکی از بهترین روش های ترمیم دندان است که در واقع همان ویژگی های ایمپلنت معمولی را دارد اما از مزیت های بیشتری د رمقایسه با آن برخوردار است و به همین دلیل شرایط مناسب تری را ایجاد می کند.

زیرا جراحی ایمپلنت دیجیتال به جای ابزار های سنتی دندانپزشکی، با استفاده از نرم افزار های دیجیتالی، اسکن سه بعدی و ابزار های پیشرفته انجام می گردد و این موضوع باعث می شود تا نتایج حاصل از ایمپلنت دیجیتال بسیار بهتر و با کیفیت تر باشد؛

علاوه بر آن میزان درد، خونریزی و جراحت بیماران در حین جراحی به میزان بسیار زیادی کاهش می یابد، دوره نقاهت بیماران کوتاه تر می شود و از سوی دیگر ظرافت دندان های ترمیم شده بسیار بیشتر خواهند شد.

اما به دلیل آنکه ایمپلنت دیجیتال به ابزار های جدید روز دنیا نیاز دارد، هنوز در همه مراکز از آن استفاده نمی شود بلکه تعداد دندانپزشکی های اندکی قادر به استفاده از این روش هستند و امکانات مورد نیاز آن را دارند که یکی از این دندانپزشکی ها در تهران، مرکز آپریل است.

دندانپزشکی در تهران برای ایمپلنت دندان

بهترین دندانپزشکی در تهران برای ایمپلنت دندان

دندانپزشکی آپریل از بهترین مراکزی است که میتوانید برای ترمیم دندان های خود با روش ایمپلنت به آن مراجعه کنید. در آپریل میتوانید از انواع روش های ترمیم دندان یعنی ایمپلنت، لمینت، کامپوزیت، اوردنچر و ... استفاده نمایید و از تخصص بهترین دندانپزشکان شهر در آن بهره مند گردید.

لازم به توضیح است که آپریل علاوه بر روش های ذکر شده، شرایط استفاده از ایمپلنت دیجیتال را نیز برای شما عزیزان فراهم کرده است که میتوانید با مراجعه به آن از بهترین شرایط برای ایمپلنت برخوردار شوید و نتیجه بسیار عالی دریافت کنید.

چنانچه به کسب اطلاعات بیشتری در خصوص این دندانپزشکی نیاز دارید، از طریق تلفن های تماس یا لینک وب سایت به اطلاعات خود بیفزایید.

کلام پایانی

ایمپلنت کره ای به عنوان بهترین روش ترمیم دندان، شرایط مناسبی را برای شما به وجود می آورد اما باید به این مساله توجه داشته باشید که کیفیت کار دندانپزشکی ها و تخصص پزشکان در این رابطه بسیار موثر است؛

بنابراین برای دریافت نتیجه رضایت بخش و مناسب در انتخاب مرکز دندانپزشکی نهایت دقت خود را به خرج دهید. آپریل ایمپلنت از رضایت مشتریان به میزان زیادی برخوردار است و میتوانید در رابطه با آن تحقیقاتی را انجام دهید تا در صورت تمایل از خدمات دندانپزشکی آن بهره مند گردید.

 • مرکز آپریل ایمپلنت
 • تلفن: ۰۹۱۹۶۸۳۶۷۶۴
 • سایت: Aprilimplant.com
 • اینستاگرام: Aprilimplant_com
  کانال تلگرام زوم لایف
  ارسال نظر
  عکس خوانده نمی‌شود