زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

راهنمای خرید وسایل سیسمونی برای حمل آسان نوزاد

راهنمای خرید وسایل سیسمونی برای حمل آسان نوزاد

راهنمای خرید وسایل سیسمونی برای حمل آسان نوزاد

برای پدر و مادرهایی که در انتظار تولد اولین فرزندشان هستند، شاید خرید سیسمونی نوزاد یکی از هیجان‌انگیزترین و درعین ‌حال دشوارترین کارها باشد. سیسمونی نوزاد بخش‌های مختلفی دارد که یکی از بخش‌های آن لوازم حمل و جابه‌جایی نوزاد است. در این بخش با مهم‌ترین لوازم سیسمونی برای حمل آسان نوزاد آشنا می‌شوید.

فهرست لوازم مهم حمل نوزاد:

 • سرویس کالسکه (انواع کالسکه نوزاد، کریر یا صندلی ماشین، ساک لوازم نوزاد)
 • کریر نوزاد
 • ساک حمل نوزاد
 • صندلی ماشین
 • آغوشی

سرویس کالسکه نوزاد

یکی از لوازمی که در فهرست خرید خانواده‌هایی که به‌تازگی پدر و مادر شدن را تجربه می‌کنند، خرید کالسکه برای فرزند دلبندشان است. با خرید یک کالسکه خوب نه‌تنها کودک، بلکه پدر و مادر هم از مزایای آن بهره مند خواهند شد و این سرمایه‌گذاری است که تا سال‌ها دوام خواهد آورد.

اهمیت خرید کالسکه نوزاد

کالسکه‌ها، مخصوصاً برای زمان‌هایی که با نوزادتان به مسافرت می‌روید ضروری هستند و به شما این امکان را می‌دهند تا در مسافت‌های طولانی‌تر به راحتی کودک را حمل کنید. عدم استفاده از یک کالسکه خوب می‌تواند به بدن والدین از جمله کمر و گردن آنها، آسیب‌های جبران ناپذیری را بزند. اما یک کالسکه خوب می‌تواند به‌خوبی از چنین آسیب‌هایی جلوگیری کرده و از بدن والدین محافظت کند. یکی از بخش‌های مهم خرید کالسکه، انتخاب نوع کالسکه‌ای است که می‌خواهید از بین انواع کالسکه نوزاد موجود در بازار برای کودک دلبندتان تهیه کنید.

انتخاب و پیدا کردن یک کالسکه مناسب به شما این امکان را می‌دهد که از کودکتان و یا فرزندان بعدی‌تان در سال‌های آینده هم بتوانید به‌خوبی مراقبت کنید. به‌نوعی خرید یک کالسکه مناسب، یک سرمایه‌گذاری طولانی‌مدت است.

نکات مهم در خرید یک کالسکه:

 1. انتخاب نوع کالسکه: مدل‌های مختلف کالسکه شامل: کالسکه مسافرتی، کالسکه مبله یا شهری، کالسکه ساده، کالسکه ورزشی و... می‌شود. ابتدا نیاز است با انواع کالسکه آشنا شوید تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید. مثلاً اگر خانواده‌ای هستید که زمان‌های زیادی را به سفر و گشت‌وگذار اختصاص می‌دهید، احتمالاً  یک کالسکه مسافرتی بیشتر نیازهای آتی شما را برآورده خواهد کرد. معمولاً کالسکه‌های مسافرتی سبک‌وزن و مقاوم هستند، به‌خوبی قابلیت جمع و باز شدن دارند و والدین می‌توانند بدون نگرانی از خراب‌شدن کالسکه آن را در محیط‌های مختلف استفاده کنند.
 2. مشخص‌کردن بودجه‌ای که برای خرید کالسکه کنار گذاشتید: در ابتدا مشخص کنید چه میزان بودجه‌ای برای وسیله مدنظرتان در نظر گرفته‌اید. این کار به شما کمک می‌کند بتوانید از بین برندها و محصولات موجود در بازار راحت و هوشمندانه‌تر انتخاب کنید.
 3. راحتی و ایمنی کودک: کالسکه باید به صورتی باشد که کودک بتواند به‌راحتی از آن استفاده کند، به‌اندازه کافی نرم باشد تا زمان‌هایی که در آن می‌خوابد و استراحت می‌کند راحتی خوبی داشته باشد و درعین‌حال دارای استحکام کافی بوده و یک کمربند ایمنی خوب داشته باشد.
 4. یک کالسکه خوب دارای ویژگی‌های مختلفی مانند قابلیت تنظیم پشتی صندلی، تنظیم زیرپایی، سایه‌بان قابل‌تنظیم و...است که می‌تواند به افزایش راحتی و رضایت کودک هنگام استفاده از کالسکه‌ کمک کند.
 5. راحتی در باز و بسته شدن کالسکه: از دیگر ویژگی‌های مهم در کالسکه قابلیت جمع شدن آن و مهم‌تر از آن راحت باز و بسته شدن آن است.
 6. نوع چرخ‌ها و ترمزهای کالسکه: نوع چرخ‌ها، سیستم تعلیق خوب و ترمزهای کالسکه این امکان را برای والدین فراهم می‌کند تا بتوانند با راحتی بیشتری در مکان‌های مختلف با فرزند خود به گشت‌وگذار بپردازند.
 7. قابل شستشو بودن روکش‌های کالسکه: قابلیت جداکردن و شستشو روکش‌های کالسکه از دیگر قابلیت‌هایی است که می‌تواند به پاکیزگی و ماندگاری بیشتر کالسکه کمک کند.

کریر نوزاد

زمانی که می‌خواهید یک کریر نوزاد را برای اولین‌بار برای فرزند دلبندتان تهیه کنید، شاید دیدن ویژگی‌های مختلف آن، کمی گیج‌کننده باشد. آشنابودن با اصلی‌ترین ویژگی‌های یک کریر می‌تواند به والدین در انتخابی بهتر کمک کند.
کریر یک وسیله ایمن و راحت برای حمل و نگهداری نوزاد است که می‌توان به شکل‌های متنوع از آن استفاده کرد. مثلا: کریر می‌تواند محلی برای استراحت موقت نوزاد در خانه، مهمانی‌ها و... باشد. اکثر کریرها قابلیت گهواره شدن دارند و با یک بار تکان دادن کریر تا مدت زمانی مشخصی شروع به حرکت می‌کنند.

خرید کریر نوزاد

نکات مهم در خرید کریر نوزاد

 1. راحتی و ایمنی کریر: یکی از ویژگی‌های مهم در کریر نوزاد، راحت بودن روکش‌های کریر به همراه ایمنی خوب آن است. جنس روکش‌های کریر و وجود یک کمربند ایمنی خوب، نقش مهمی در راحتی و ایمنی ایفا می‌کند.
 2. استفاده به عنوان صندلی ماشین: تقریبا تمام کریرها دارای قابلیت استفاده به عنوان صندلی ماشین هستند که به کمک کمربند خودرو قابلیت نصب در خودرو را دارند. بعضی از کریر‌ها حتی دارای پایه مخصوص همراه با ایزوفیکس یا پایه تثبیت کننده برای استفاده به عنوان صندلی ماشین هستند.
 3. قابلیت نصب کریر روی کالسکه: حمل نوزاد زیر شش ماه با کریر ایمن‌تر از کالسکه است، از این جهت توصیه می‌شود برای نوزادان تازه متولد شده از کریر به جای صندلی کالسکه استفاده کرد.
 4. هزینه: مشخص کردن مقدار هزینه‌ای که می‌خواهید برای کریر صرف کنید به شما کمک می‌کند به‌صورت هوشمندانه‌تری به سراغ انتخاب‌هایی که به بودجه شما نزدیک‌ترند بروید.
 5. عوامل راحتی کودک: ازآنجایی‌که کودک زمان قابل‌توجهی را در کریرش می‌گذراند بسیار مهم است که در آن راحتی خوبی داشته باشد. عوامل مختلفی مانند قابلیت تنظیم پشتی، تنظیم زیرپایی، تنظیم تکیه‌گاه سر و... از جمله عواملی هستند که می‌توانند به‌راحتی بیشتر نوزاد کمک کنند.
 6. کیفیت و جنس محصول: این مورد تکمیل‌کنندهٔ ویژگی‌های قبلی است. کیفیت وسایلی که برای نوزاد تهیه می‌کنید ازاین‌جهت بسیار مهم هستند که مناسب و سازگار با پوست حساس نوزاد باشند و درعین‌حال راحتی خوبی داشته باشند.

کریر جز امن‌ترین صندلی ماشین‌ها بری کودکان زیر ۱ سال است.

از دیگر لوازمی که می‌توانند به حمل آسان‌تر نوزاد کمک کنند می‌توان به صندلی ماشین، سبد حمل نوزاد یا کریکات و آغوشی اشاره کرد. اینها نوعی لوازم جانبی هستند که خرید آنها ضرورتی ندارد، اما وجودشان می‌تواند به راحت‌تر حمل کردن و نگهداری آسان نوزاد، بدون آسیب به گردن و کمر پدر و مادر کمک کند.

سیسمونی نوزاد

لوازم حمل و نقل سیسمونی نوزاد را از کجا تهیه کنم؟

بعد از آشناشدن با مهم‌ترین ویژگی‌های لوازم حمل‌ونقل کودک، مرحله بعدی آشناشدن و پیداکردن یک فروشگاه معتبر است که بتوان به‌صورت مطمئن از آن یک خرید مطلوب را انجام داد. شما می‌توانید تمامی این لوازم را به‌صورت حضوری از بازار سیسمونی در تهران تهیه کنید. از محدودیت‌های خرید حضوری می‌توان به عدم ثبات قیمت محصولات، عدم‌اطمینان از اصل بودن کالاها، محدودیت در بررسی تمام فروشگاه‌ها و... اشاره کرد. اگر انتخاب شما یک خرید آنلاین، راحت و مطمئن است، به شما فروشگاه اینترنتی نی نی لیست را معرفی می‌کنیم. نی نی لیست مرجع آنلاین خرید سیسمونی نوزاد و کودک است که مهم‌ترین هدف آن ارائه بهترین کیفیت‌ها با پایین‌ترین قیمت در بازار به همراه اصالت ضمانت کالا برای پدر و مادرهای عزیز است. هدف نی نی لیست در شعارش خلاصه شده است. یعنی: «با نی نی لیست پدر و مادر شدن راحت‌تره»
شما می‌توانید برای خرید انواع کالسکه، صندلی ماشین، کریر نوزاد و... از بهترین برندهای دنیا، به فروشگاه آنلاین نی نی لیست به آدرس ninilist.com مراجعه کنید و در صورت وجود هرگونه مشکل یا سؤال به‌صورت کاملاً رایگان از مشاوره این شرکت استفاده کنید.

  کانال تلگرام زوم لایف
  ارسال نظر
  عکس خوانده نمی شود