زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

خرید کمربند پلاتینر با کد رجیستری؛ خطر استفاده از کمربند پلاتینر تقلبی

خرید کمربند پلاتینر با کد رجیستری؛ خطر استفاده از کمربند پلاتینر تقلبی

خرید کمربند پلاتینر با کد رجیستری؛ خطر استفاده از کمربند پلاتینر تقلبی

رجیستری کمربند پلاتینر از مهمترین مواردی است که خریداران قبل از خرید به آن توجه می‌کنند. چرا که یکی از شروط خرید آنلاین از فروشگاه‌های اینترنتی اطمینان یافتن از اصالت کالاست. امروزه بیشتر خرید‌ها به صورت اینترنتی انجام می‌شود؛ از این رو برای افراد سودجو و کلاهبرداران بستری گسترده برای فروش محصولات تقلبی فراهم شده است. گفتنی است که کلاهبرداران راهی برای فروش پلاتینر تقلبی در وبسایت و پلتفرم‌های گوناگون یافته‌اند که برای برخی از خریداران پلاتینر اصل که انحصاری شرکت زایس ترونیک (Zaistronic) آلمان است تجربه‌ایی ناخوشایند ایجاد می‌کند.

فروش پلاتینر تقلبی در فروشگاه‌های اینترنتی، امروزه به یکی از موضوعات داغ در بین افراد تبدیل شده است. تشخیص کمربند پلاتینر کلاهبرداری با نمونه اصلی بسیار دشوار است. چرا که افراد سودجو از هر ترفندی برای فریب نیازمندان به این محصول درمانی استفاده می‌کنند. در ادامه شما با روش و نکاتی جهت تشخیص اصالت کمربند پلاتینر آشنا خواهید شد. با ما همراه باشید.

کمربند پلاتینر اصل را چگونه و از کجا بخریم؟

گفتیم که ترفندهای کلاهبرداران سبب شده تا تشخیص محصولات تقلبی از اصلی بسیار دشوار باشد.  افراد سودجو  برای کسب سود بیشتر بدون توجه به سلامتی متقاضیان از تمام ابزارها و تکنیک‌های ممکن برای کلاهبرداری استفاده می‌کنند و ممکن است شما را به شکل های گوناگون فریب دهند.

در این راستا، تشخیص اصالت کالا از دو سو قابل پیگیری است. اولین نکته قابل توجه در خرید کمربند پلاتینر، اعتبار و شهرت فروشگاه یا منبعی است که محصول را ارائه می‌دهد. از سوی دیگر توجه به کیفیت و کارایی واقعی محصول نیز در یک خرید خوب نقش مهمی ایفا می‌کند. تفاوت‌های قابل تشخیص در طراحی، مواد استفاده شده، جزئیات ساخت، عملکرد محصول، همگی به عنوان شاخص‌هایی برای تشخیص اصالت محصول مهم هستند. 

کد رجیستری، تنها راه تشخیص اصالت کمربند پلاتینر

ما با قرار دادن کارت رجیستری روی جعبه کمربند پلاتینر، کوشیده‌ایم تا  تجربه خریدی مطمئن را برایتان به ارمغان آوریم تا از میان فروشگاه های گوناگون آنلاین کمربند پلاتینر، فقط از سایت‌های معتبر و نمایندگی‌های رسمی همانند تجهیزات پزشکی آگاه طب کمربند پلاتینر اصل را تهیه کنید و  کلاهبرداران را ناکام بگذارید. این هشدار اصلی بودن کالا را جدی بگیرید تا از عواقب استفاده از کمربند پلاتینر مصون بمانید.  در این میان مهمترین موضوع کد رجیستری پلاتینر است که همین موضوع به تنهایی راهنمای مهمی در تشخیص کمربند اصلی از تقلبی خواهد بود.

در نهایت، اصالت کمربند پلاتینر اصلی از تقلبی به دقت و تجربه شخص خریدار از فروشگاه‌های آنلاین نیاز دارد. همچنین، اطلاعات و آموزش در مورد روش‌های شناسایی محصولات تقلبی مانند کد رجیستری و تایید اصالت کالا به خریداران کمربند پلاتینر کمک می‌کند تا خریدهای هوشمندانه‌تری را تجربه کنند.

استفاده از کمربند پلاتینر تقلبی خطرناک است

کمربند پلاتینر که طراحی شده توسط شرکت زایس ترونیک آلمان است، به عنوان یک درمان ایمن، آسان و موثر توسط پزشکان معتبر به کسانی که از عارضه ناخوشایند کمر درد رنج می‌برند، معرفی شده است. پلاتینر با بهره‌گیری از تکنولوژی UIC به درمان درد‌های شدید و مزمن کمر می‌پردازد. فناوری UIC، تلفیقی از تکنولوژی هایی‌ است که در مراکز درمانی حتما باید با حضور متخصص و تکنسین مربوطه تنظیم و سپس استفاده شود.  باید توجه داشت در کمربند پلاتینر تقلبی، هیچ استانداردی برای تنظیم و مونتاژ رعایت نشده و بیمار را با این خطرها روبه رو می‌کند.  پیش از خرید به موارد زیر توجه داشته باشید:

عوارض پلاتینر تقلبی

مزایای کمربند پلاتینر اصلی

بی اثر بودن در درمان درد کمر

کاهش موثر درد پس از مدت کم

تنظیم نبودن ابزارهای گرمایشی و خطر سوختگی

تولید گرمای موثر و مطبوع با اثر آرامش بخشی

ایجاد اختلال در خون رسانی به بافت ها

بهبود گردش خون و کمک به احیای بافت های آسیب دیده

غیر استاندارد بودن پارچه به کار رفته در کمربند و خطر عرق سوز شدن و بیماری پوستی

پارچه ضد حساسیت متناسب با تولید گرما

آسیب دیدن زودهنگام آداپتور

آداپتور مناسب سازی شده با سوییچ های گوناگون

طراحی و جاگذاری تکنولوژی بدون رعایت استاندارد های لازم

نظارت کامل تکنیسین ها و مهندسان شرکت زایس ترونیک (Zaistronic) آلمان

محصولی بدون داشتن کد ریجستری بدون امکان استعلام اصالت کالا

محصول با کارت ریجستری و کد 12 رقمی از شرکت زایس‌ترونیک (Zaistronic) آلمان

پلاتینر را فقط با داشتن کارت رجیستری بخرید و تخفیف بگیرید

تشخیص کمربند پلاتینر اصل و کمربند پلاتینر تقلبی  کار آسانی نیست. پس چگونه می‌توانیم خرید محصول اصلی را انجام دهیم؟ برای سهولت در تشخیص کمربند پلاتینر اصل، نمایندگی‌های معتبر فروش کمربند پلاتینر، کد دوازده رقمی بررسی اصالت کالا را به همراه کمربند پلاتینر در اختیارتان می‌گذارند. به این ترتیب مشاهده کارت رجیستری به همراه کالا، مطمئن‌ترین راه شناخت کمربند اصلی به شمار می‌رود. کد رجیستری، تنها نشانه اصالت کالاست که خیال شما را از خریدتان راحت خواهد کرد. به این ترتیب مطمئن خواهید شد که کمربند پلاتینر را از فروشگاه معتبر و نمایندگی رسمی خریده‌اید والبته از تخفیف ویژه خرید نیز بهره‌مند شوید. در غیر این صورت کالایی غیر اصل به دستتان رسیده است که بی شک عواقب نا‌خوشایندی نیز در پی خواهد داشت.

خرید کمربند پلاتینر با کارت رجیستری

کارت رجیستری کمربند پلاتینر چیست؟

فروش پلاتینر با کد رجیستری‌، فقط در نمایندگی های معتبر کمربند پلاتینر اصل آلمانی امکان‌پذیر است. این تنها راه تشخیص کمربند اصلی از تقلبی است. این امکان در نمایندگی‌های رسمی فروش کمربند پلاتینر فراهم شده تا سر کلاهبرداران  و سودجویان بی‌کلاه بماند و شما به راحتی تفاوت بین کمربند پلاتینر اصل و تقلبی را تشخیص دهید. این کد دوازده رقمی بر روی کارتی درج شده است که آن را  روی جعبه کمربند پلاتینر قرار داده‌ایم و هنگام دریافت کالا، کارت در مقابل دیدگان شماست. پس توجه کنید که کارت حتما روی جعبه کمربند پلاتینر قرار داشته باشد و ادعای کارت درون جعبه کمربند پلاتینر را هرگز نپذیرید. بر روی این کارت کدی به صورت مخفی قرار داده شده است. اگر هنگام دریافت جعبه کمربند پوشاننده کد روی کارت مخدوش بود، در اصالت کالا شک کنید. پس از برداشتن پوشش، کد را در سایت شرکت  (Zaistronic ) وارد و از اصالت کالا را بررسی نمایید.

توجه داشته باشید که خرید زانوبند زاپیامکس آلمانی را نیز فقط با شرط داشتن کد رجیستری تهیه نمایید.

روش چک کردن اصالت کمربند پلاتینر با کد رجیستری

 هنگام خرید پلاتینر اصل، کارت رجیستری مرتبط با محصول شما، روی بسته‌بندی این محصول قرار دارد. پس از خرید،  کد رجیستری درج شده روی کارت را در وبسایت  زایس‌ترونیک وارد کنید تا اصالت کالا را بررسی نمایید. این اقدام باعث می‌شود که از اعتبار محصول خود اطمینان حاصل کنید و در دام سودجویان گرفتار نشوید. با رعایت این نکات می توانید خرید موفقی را تجربه نمایید:

  • هنگام دریافت کالا کارت ریجستری باید روی جعبه محصول مشاهده شود
  • کارت رجیستری را از جعبه جدا کنید و پوشش روی کد را مخدوش نمایید
  • کد 12 رقمی درج شده را با دقت در وبسایت https://zaistronic.com/coa/ وارد کنید.
  • پیام صحت اعتبار سنجی را دریافت نمایید و با خیالی آسوده از کمربند پلاتینر استفاده کنید.

کد رجیستری، تنها راه کوتاه کردن دست سودجویان

توصیه می‌شود که هنگام خرید کمربند پلاتینر، مطمئن شوید که محصول دارای کد ریجستری است. نمایندگی‌های پلاتینر، این کمربند را به همراه کارت رجیستری برای شما ارسال می‌کنند که نشان‌دهنده‌ اصالت محصول است و این اقدام به شما اطمینان می‌دهد که کالای اصلی و با کیفیت خریداری کرده‌اید. با کد رجیستری همراه محصول، دست سودجویان کوتاه خواهد شد.

    کانال تلگرام زوم لایف
    ارسال نظر
    عکس خوانده نمی شود