زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

سایت فنی حرفه ای آرایشگری مردانه (آدرس سایت + نحوه ثبت نام)

سایت فنی حرفه ای آرایشگری مردانه (آدرس سایت + نحوه ثبت نام)

سایت فنی حرفه ای آرایشگری مردانه (آدرس سایت + نحوه ثبت نام)

دریافت پروانه کسب و فعالیت حرفه ‌ای در زمینه آرایشگری مردانه نیازمند داشتن مجوز فنی حرفه ‌ای است. این مجوز به عنوان اصلی ترین عامل در شروع فعالیت حرفه ‌ای آرایشگری مردانه، نشان دهنده تخصص و توانمندی فنی شما در این حوزه و عاملی مهم در کسب اعتماد مشتریان است.

برای دریافت این مجوز و یادگیری آرایشگری مردانه می توانید به سایت فنی حرفه ای به آدرس https://reg.irantvto.ir/course مراجعه کنید. اما علاوه بر آموزشگاه‌ فنی حرفه‌ای، آموزشگاه ‌های دیگری نیز در حوزه آرایشگری مردانه فعالیت می‌ کنند که قابلیت ‌ها و ویژگی های بهتری دارند و کیفیت آموزش آن ها از موسسه فنی حرفه ای بسیار بالاتر است.

این آموزشگاه ‌ها علاوه بر ارائه مدرک فنی حرفه ‌ای معتبر، مدل‌ های فراوان و رایگانی نیز در اختیار هنرجویان قرار می دهند تا هنرجو به صورت عملی تمامی تکنیک های آرایشگری مردانه را فرا بگیرد. یکی از بهترین آموزشگاه های آرایشگری مردانه که مدرک معتبر فنی حرفه ای به هنرجویان خود اعطا می کند، آکادمی استاد بیک است. برای یادگیری آرایشگری مردانه با قیمتی مناسب و شهریه اقساطی همراه با کیفیت بالا زیر نظر بهترین اساتید مجرب، می توانید به صفحه آموزشگاه آرایشگری مردانه استاد بیک مراجعه کنید.

دوره آموزش آرایشگری مردانه با مدرک فنی حرفه ای 

دوره آموزش آرایشگری مردانه با مدرک فنی حرفه ای 

یکی از بهترین اساتید در زمینه آموزش آرایشگری مردانه، استاد بیک است که با 17 سال سابقه در زمینه فعالیت حرفه ای آرایشگری، به عنوان یکی از بهترین اساتید در ایران شناخته می شود. دوره آموزش آرایشگری مردانه استاد بیک شامل دوره درجه 2 و دوره درجه 1 است. برای حرفه ای شدن در این زمینه ابتدا باید دوره آموزش آرایشگری درجه 2 را که تکنیک های مبتدی و اولیه را آموزش می دهد، فرا بگیرید و سپس دوره درجه 1 را برای کسب تخصص در این زمینه بگذرانید.

مزیت آکادمی استاد بیک و دوره آموزش آرایشگری این مجموعه نسبت به سایر آموزشگاه ها، قیمت مناسب این دوره است که باعث شده تا تمامی علاقه مندان بتوانند با هزینه ای بسیار مقرون به صرفه حرفه پولساز آرایشگری مردانه را یاد بگیرند. همچنین می توانید هزینه شرکت در این دوره را به صورت اقساطی پرداخت کنید. مزایای دیگر شرکت در این دوره شامل خوابگاه رایگان، اساتید مجرب، امکان یادگیری روی مدل زنده و به صورت عملی، امکان یادگیری به دو صورت آنلاین و حضوری و ... است.

همچنین اگر به یادگیری دیگر تکنیک های ارایشگری علاقه دارید می توانید در دوره های دیگر این مجموعه مانند دوره آموزشی پاکسازی صورت، کاربر مواد شیمیایی، انواع کوتاهی، میکاپ عروس، گریم داماد، فر شش ماهه و ... با هزینه ای بسیار مقرون به صرفه شرکت کنید.

سرفصل های دوره آرایشگری مردانه

دوره ارایشگری مردانه استاد بیک به دلیل جامع بودن و آموزش تمامی تکنیک ها و متد های روز دنیا به عنوان بهترین دوره آموزشی این حرفه پر درامد در ایران شناخته می شود و سالانه تعداد بسیاری هنرجو از شهر های مختلف کشور، برای شرکت در این دوره به روز و تخصصی اقدام می کنند. این پکیج شامل دو دوره درجه 2 و درجه 1 است که در ادامه مطلب سر فصل های هر کدام را بررسی می کنیم.

دوره آرایشگری مردانه

دوره پیرایش مردانه درجه 2:

 • کار با قیچی، شانه، تیغ، ماشین اصلاح و ..
 • اصول براشینگ
 • چهره شناسی
 • آموزش فید سر
 • آموزش شست و شو
 • ...

دوره پیرایش مردانه درجه 1:

 • انواع سایه ریش
 • انواع کوتاهی تخصصی
 • شنیون مو
 • آنالیز بیوکلاسیک و نئو کلاسیک
 • زیبا سازی
 • ...

هزینه دوره آرایشگری مردانه با مدرک فنی حرفه ای

همانطور که گفتیم بهترین مزیت دوره استاد بیک نسبت به سایر مراکز، قیمت مناسب و اقساطی آن است. بسیاری از مراکز از جمله موسسه فنی حرفه ای، برای گرفتن مدرک فنی حرفه ای معتبر در زمینه آرایشگری مردانه هزینه های هنگفتی از هنرجویان دریافت می کنند. ولی دوره حضوری درجه 2 استاد بیک با هزینه 2 میلیون تومان و دوره درجه 1 با هزینه 3 میلیون تومان آماده پذیرایی و آموزش به هنرجویان خود از سرتاسر کشور است.

مزایای شرکت در دوره آرایشگری مردانه استادبیک

شرکت در دوره آموزش آرایشگری مردانه با مدرک فنی حرفه‌ای آکادمی استاد بیک، مزایای بسیاری دارد که در ادامه مطلب آن ها را بیان می کنیم.

 • محتوا های آموزشی متنوع
 • ارائه مدرک فنی حرفه ‌ای
 • پشتیبانی و آپدیت رایگان
 • ورود سریع به بازار کار
 • قیمت مناسب
 • امکان پرداخت شهریه اقساطی

نحوه ثبت نام در دوره های فنی حرفه ای

برای ثبت نام در دوره آموزش آرایشگری مردانه و دوره های دیگر موسسه فنی حرفه ای، باید ابتدا به آدرس سایتی که در ابتدای مقاله ذکر کردیم مراجعه کنید. سپس استان و نوع محل آموزش خود را وارد کرده و شهر خود را انتخاب می کنید. پس از آن با انتخاب نوع دوره، جنسیت، مرکز و ... و جستجو می توانید دوره های فعال در زمینه آموزش مورد نظرتان را پیدا کرده و در آن ثبت نام کنید.

  کانال تلگرام زوم لایف

  شعار ما در مجله اینترنتی زوم لایف، کمک به زندگی بهتر با ارائه محتوای مفید درباره سلامتی است. برای این منظور از منابع معتبر خارجی که در حوزه سلامت و سبک زندگی است فعال هستند برای تولید محتوا و ارائه آن به شما کاربران محترم استفاده می‌کنیم.

  ارسال نظر
  عکس خوانده نمی‌شود