زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

معرفی موسسه کارآفرینی و کسب و کار خانگی

معرفی موسسه کارآفرینی و کسب و کار خانگی

معرفی موسسه کارآفرینی و کسب و کار خانگی

موسسه کارآفرینی راشا افق در راستای بهبود شرایط اقتصادی و شغلی جوانان و علاقه‌مندان به مشاغل مرتبط با پرورش موجودات زنده و راه ‌اندازی کسب ‌و کار نوین تاسیس شده است.

اگر به‌دنبال مرکزی هستید که علاوه‌بر آموزش اصول و علوم اولیه و لازم، پشتیبانی موثر و مفیدی را هم ارائه دهد، بهتر است به این موسسه اطمینان کنید. این مطلب با هدف معرفی و آشنایی شما با نحوه فعالیت و خدمات این مجموعه تدوین شده است.

آشنایی با موسسه کارآفرینی راشا افق

موسسه کارآفرینی راشا افق نامی برای یک مجموعه توانمند است که توانسته در مدت‌زمان کمی، به راه‌اندازی کسب‌وکارهای مفید و تولیدی کمک شایانی کند. تیم تحقیقاتی قدرت‌مندی در پشت تمام فعالیت‌های این مجموعه است که با هدف توسعه علوم مختلف در‌زمینه‌های شغلی متنوع حرفی برای گفتن دارد.

این موسسه تاکنون بیش از 10000 نفر را آموزش داده و راه این افراد را برای ورود به بازارکار هموارتر ساخته است‌. ذکر این نکته لازم است که این مجموعه در ابتدا با پرورش زالو کار خود را آغاز و بعداز مدتی گستره فعالیت‌های خود را به بیشتر از 100 رشته و حوزه شغلی رسانده است.

در دوره‌های حضوری و غیرحضوری این مجموعه می‌توان تلفیقی از مهارت، تکنولوژی‌های جدید، تجربه، سازوکار ورود به بازارکار و فوت‌وفن مشاغل تولیدی را با هم تجربه کنید. پس اگر می‌خواهید از رقبای شغلی‌تان عقب نمانید یا اینکه با شروع یک کار جدید رونقی به اقتصاد زندگی‌تان ببخشید، تا دیر نشده اقدام کنید.

آموزش های ویژه بازارکار راشا افق

آموزش پرورش قارچ

همان‌طور که گفته شد، این موسسه با پرورش حلزون راشا افق، زالو و قارچ کار خود را شروع کرد، اما امروز شاهد آموزش مهارت‌های مختلفی درزمینه‌های تولیدی متعددی هستیم که به‌صورت دوره‌های آنلاین و غیرحضوری در اختیار علاقه‌مندان گذاشته شده است.

این مجموعه با توجه به رشد روزافزون علم و فناوری، حیطه آموزش‌های خود را درزمینه‌های پرورش انواع ماهی، دام و طیور، آموزش اصول مدیریتی راه اندازی کسب‌ و کار، نحوه تیم‌سازی، توسعه کسب‌وکار و موارد مشابه گسترش داده است.

امروزه علاقه‌مندان می‌توانند در 3 بخش پرورش، راه‌اندازی کسب‌وکار و استارت‌آپ در کلاس‌های این موسسه شرکت کنند. بهره‌گیری از اساتید متخصص در هر زمینه آموزشی باعث شده تا دانش‌پذیران در طی دوره با تعامل با هم و با اساتید بتوانند سابقه و رزومه کاری مفیدی برای خود رقم بزنند.

به‌طور کلی دوره‌های آموزشی این مجموعه عبارت‌اند از:

 • شیلات و آبزیان
 • طیور و ماکیان
 • کشاورزی
 • دامپروری
 • حشرات مفید
 • سلامت و زیبایی
 • کامپیوتر و مارکتینگ
 • توسعه فردی و کارآفرینی

هرکدام از موارد بالا، به چندین زیر‌شاخه مختلف تقسیم می‌شوند که علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت راشا افق از جزئیات بیش‌تری درباره دوره‌های آموزشی و تنوع آن‌ها مطلع شوند. به‌عنوان مثال، دوره آموزش طیور و ماکیان شامل آموزش پرورش مرغ گوشتی است که امروز سود بسیار زیادی دارد.

پشتیبانی از فراگیران دوره‌های مختلف راشا افق

آموزش پرورش مرغ گوشتی

موسسه خوش‌نام و معتبر راشا افق خلاف سایر مجموعه‌های آموزشی، بعد‌از اتمام دوره آموزش، فراگیران را تا زمانی که به درآمد برسند و مسیر خود را در بازارکار پیدا کنند، همراهی می‌کند.

عوامل این مرکز معتقدند که هرکسی با تخصص و دانش درباره زمینه شغلی مد نظرش نمی‌تواند وارد بازارکار شود و در این مسیر پر پیچ‌وخم باید افرادی باتجربه و باسابقه، راه را برای متخصصان هموارتر کنند.

در این راستا آزمون‌ها و پروژه‌های عملی متعددی در پایان دوره‌های آموزشی از شرکت‌کنندگان در دوره گرفته می‌شود که می‌تواند به‌عنوان رزومه کاری و تحصیلی موثری آن‌ها را به بازارکار پیوند بزند.

اقدام دیگری که در راستای پشتیبانی از فراگیران دوره‌های آموزشی در این موسسه انجام شده این است که مشاوران خبره و ماهری به افراد در راه‌انداری شغل مانند چگونگی تهیه سالن یا مراحل پرورش کمک می‌کنند. در نتیجه افراد تازه‌کار به‌دلیل نداشتن تجربه ضرر نمی‌کنند و می‌توانند سرمایه‌شان را به‌درستی صرف موارد مهم و توصیه‌شده توسط مشاور کنند.

مشاوره راه‌اندازی شغل به این صورت است که مدرس دوره و مشاور مجموعه از مرحله اول تا زمانی که به سود برسید شما را همراهی می‌کنند و تجربه سال‌ها فعالیت خود در‌این‌زمینه را بدون چشم‌داشت در اختیارتان می‌گذارند.

خدمات موسسه راشا افق

در کنار آموزش، مشاوره و پشتیبانی از فراگیران دوره‌های آموزشی، این موسسه خدمات ارزشمندی را نیز به علاقه‌مندان ارائه می‌دهد. در ادامه با چند مورد از این خدمات که وجه تمایز راشا افق با سایر موسسه‌های آموزشی است، اشاره خواهیم کرد.

گواهینامه QAS انگلستان

این شرکت به فراگیران دوره‌های آموزشی درصورتی‌که دوره را با موفقیت به پایان برسانند، گواهینامه بین‌المللی اعطا می‌کند. این گواهینامه از‌طرف مرکز QAS انگلستان صادر می‌شود و در کشورهایی که شعبه دارد، مورد تایید است‌. با داشتن این گواهینامه می‌توانید در کشورهای خارجی کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کنید.

خرید موجود زنده و تجهیزات

بسیاری از افرادی که قصد پرورش موجودات زنده را دارند، در شروع کار نمی‌دانند که موجود زنده و تجهیزات لازم را از کجا و با چه قیمتی خریداری کنند. به همین دلیل، عوامل این مجموعه برای راحتی کار علاقه‌مندان، صفر تا 100 تامین موجود زنده، تجهیزات و تغذیه آن‌ها را جزء خدمات خود قرار داده است.

با تهیه انواع موجود زنده مانند زالو، حلزون، ماهی‌های خوراکی و زینتی و طیور به‌همراه خوراک و وسایل لازم از این موسسه خیالتان از بابت سلامت و قیمت آن‌ها راحت است.

فروش محصولات شما

خدمت موثر دیگر این مجموعه این است که محصولات شما را به بهترین قیمت بازار خریداری می‌کند. بنابراین، دیگر نگران عرضه تولیدات خود به بازار نباشید. علاوه‌بر آن، می‌توانید درصورت تمایل، اجناس و وسایل خود را نیز در این مرکز به‌فروش برسانید.

نظرات چند نفر از دانشجویان دوره‌های مختلف آموزشی

برای اینکه از نتیجه دوره‌‌های آموزشی و خدمات موسسه اطمینان پیدا کنید، نظرات چند نفر از افرادی که به‌واسطه آموزش در این مرکز توانسته‌اند موفق شوند را آورده‌ایم. برای راستی‌آزمایی این گفته‌ها می‌توانید ویدئو پخش‌شده از این افراد را در سایت راشا افق تماشا کنید.

 • جناب آقای هوشمند اظهار کرده‌اند که 3 ماه پیش در کلاس‌های این مجموعه شرکت‌کرده‌اند و اکنون در حوزه پرورش قارچ دکمه ‌ای به نتایج مطلوبی رسیده‌اند.
 • جناب آقای احمدی نیز که کار پروش قارچ دکمه‌ای را در سالن 40 متری شروع کرده است تحت‌نظر مهندس امیری‌کیا ابراز رضایت از نتیجه کار دارد.
 • جناب آقای ملکیان از اصفهان نیز تحت‌نظر مهندس فتحی پور از مدرسان باسابقه این مجموعه اقدام به پرورش زالو طبی کرده‌اند.

جمع‌بندی

موسسه راشا افق یک مجموعه توانمند است که تمام فعالیت‌های آموزشی خود را بر پایه اصول و دانش به‌روز در اختیار علاقه‌مندان قرار داده است. در این موسسه در کنار آموزش دوره‌های مختلف، خدمات دیگری مانند ارائه مدرک بین‌المللی، مشاوره و تجهیز شغل تولیدی و پرورش موجودات زنده ارائه می‌شود. برای شروع کافی‌است با کارشناسان و مشاوران در سایت این مجموعه در تماس باشید.

  کانال تلگرام زوم لایف
  ارسال نظر
  عکس خوانده نمی‌شود