زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

نمایشگاه تجهیزات پزشکی Arab Health دبی 2020

نمایشگاه تجهیزات پزشکی Arab Health دبی 2020

نمایشگاه تجهیزات پزشکی Arab Health دبی 2020

یکی از نمایشگاه‌ها و کنفرانس‌های معتبر در زمینه‌ی پزشکی و تجهیزات مرتبط به آن، که از قضا، در نزدیکی ایران برگزار می‌شود، نمایشگاه باسابقه‌ی Arab Health در دبی است.

اگر در صنعت سلامت ایران فعال هستید؛ چه به عنوان پزشک، چه افراد شاغل در شاخه‌های مهندسی پزشکی یا بازاریابان حوزه‌ی تجهیزات پزشکی، حتماً در طول سال تلاش می‌کنید، تا با حضور در نمایشگاه‌ها و کنفرانس‌های مرتبط با تخصص خود، در کنار به روز نگه‌داشتن اطلاعات خود، اقدام به ارتباط با فعالان و شرکت‌های این حوزه و همچنین تأمین محصولات جدید، برای نیازهای خود، داشته باشید. یکی از نزدیک‌ترین و معتبرترین این نمایشگاه‌ها و کنفرانس‌ها، که به صورت هم‌زمان برگزار می‌شود، نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی که با نام Arab Health شناخته می‌شود است. در این‌جا تلاش می‌کنیم، تا اطلاعات بیشتری از این نمایشگاه در سال 2020 را، در اختیار شما قرار دهیم.

درباره نمایشگاه تجهیزات پزشکی Arab Health دبی

یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های حوزه‌ی سلامت و تجهیزات پرشکی در جهان، که شرکت‌کنندگانی از سراسر دنیا را به خود جذب می‌کند، نمایشگاه Arab Health دبی است. این نمایشگاه از سال 1975 آغاز شده و تا امروز 44 دوره از آن برگزار شده است. فقط در سال 2019، چیزی حدود 106 هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کرده‌اند. در کنار نمایشگاه، کنفرانس‌های تحصصی برای مهمانان برگزار می‌شود، که امکان حضور برای آن‌ها وجود دارد. چهل و پنجمین دوره‌ی این نمایشگاه، در سال 2020 در دبی و کمتر از یک ماه دیگر، برگزار خواهد شد و فعالان این حوزه در کنار یکدیگر جمع خواهند شد.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی 2020

نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی 2020

چهل و پنجمین دوره‌ی نمایشگاه تجهیزات پزشکی Arab Health در دبی، از تاریخ 27 تا 30 ژانویه 2020 معادل 7 تا 10 بهمن ماه 1398، از ساعت 10 صبح تا 6 عصر، در سالن Dubai World Trade Centre برگزار می‌شود. بر اساس آمار ارائه شده توسط برگزار کنندگان این نمایشگاه، در سال 2020، بیش از 4250 شرکت پزشکی از 64 کشور، حضور خواهند داشت که فقط برای 37 کشور از این تعداد، محوطه‌ی اختصاصی در نظر گرفته شده است. شما می‌توانید لیست کامل کمپانی‌های شرکت‌کننده در نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی را در این‌جا ببینید. همچنین پیش‌بینی شده که بیش از 55 هزار بازدیدکننده در این نمایشگاه شرکت کنند، که فرصتی بسیار استثنایی برای آشنایی با فعالان این صنعت، از کشورهای مختلف و شبکه‌سازی را برای حاضرین در این نمایشگاه، فراهم خواهد کرد. در کنار این نمایشگاه، کنفرانس‌های تخصصی نیز برگزار خواهد شد، که تعداد آن به بیش از 15 عنوان خواهد رسید، که شرکت‌کنندگان می‌توانند از جدیدترین و به‌روزترین متدهای جهانی، آگاهی یابند.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی

شرکت در نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی

برای حضور به عنوان شرکت در این نمایشگاه، از قبل می‌بایست ثبت‌نام و هزینه‌های آن پرداخت می‌شده است. جهت شرکت در این نمایشگاه، به عنوان بازدیدکننده، می‌بایست از طریق لینک ثبت‌نام بازدیدکننده نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی، اقدام به ثبت‌نام کنید تا با دریافت تاییدیه، امکان دریافت کارت عبور نمایشگاه، برای شما فراهم شود. در نظر داشته باشید که حضور در این نمایشگاه، برای بازدیدکنندگان رایگان بوده و نیازی به پرداخت هزینه نیست، ولی ثبت‌نام برای صدور کارت تردد لازم است. با این کارت، امکان تردد در نمایشگاه به تعداد نامحدود فراهم خواهد شد. باید مدنظر داشته باشید که این یک نمایشگاه حرفه‌ای‌ست و صرفاً افراد بالای 16 سال، امکان حضور و دریافت کارت تردد را خواهند داشت.

تورهای نمایشگاه Arab Health دبی

خرید تورهای نمایشگاه Arab Health دبی

دقیقاً در خلال این نمایشگاه، یعنی چهارشنبه 9 بهمن ماه، یک روز تعطیل وجود دارد. همین امر باعث می‌شود تا سهولت بیشتری برای سفر افراد ایرانی، فراهم باشد. برای حضور در این نمایشگاه، بهترین راه، خرید تور دبی از آژانس مقتدرسیر است. آژانس مقتدرسیر، به عنوان مجری برگزاری تورهای نمایشگاهی، تلاش می‌کند تا بهترین خدمات را در این بازه‌ی زمانی و متناسب با نیاز شرکت‌کنندگان، ارائه کند.

ارائه هتل‌ها با کیفیتی مناسب و همچنین فاصله‌ای منطقی از نمایشگاه، در کنار زمان برگزاری متناسب با تاریخ نمایشگاه، از مواردی‌ست که در پکیج‌های مرتبط با تور ویژه نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی، در نظر گرفته شده است. در نظر داشته باشید که حداقل زمان تورهای ویژه نمایشگاه 3 شب و 4 روز است، ولی بهتر است به بهانه‌ی حضور در این نمایشگاه، چند روزی هم در دبی بگذارنید و تور دبی با مدت زمانی بیشتر، مانند 5 شب را برای خود انتخاب کنید و به گشت و گذار در شهر بپردازید. در نظر داشته باشید که در همین بازه، فستیوال خرید دبی 2020 نیز در حال برگزاری‌ست و می‌توانید از آن استفاده کنید.

نمایشگاه Arab Health

برای حضور در دبی و شرکت در نمایشگاه، کافی‌ست تا پس از مشخص کردن برنامه‌ی بازدید خود از آن، تاریخ مدنظر خود برای خرید تور دبی را انتخاب کرده و پس از برگزیدن هتل مناسب، با مشاوره‌ی کارشناسان فروش آژانس، نسبت به خرید تور اقدام نمایید. مد نظر داشته باشید که برای حضور در دبی، نیاز به دریافت ویزا است، که حداقل 3 روز کاری زمان خواهد برد، ولی شما بهتر است از حداقل یک هفته پیش از سفر خود، جهت اطمینان از دریافت به‌موقع ویزای دبی، اقدام کنید.

    کانال تلگرام زوم لایف
    ارسال نظر
    عکس خوانده نمی شود
    ×

    ما با محدودکردن حق استفاده از اینترنت مخالفیم، شما چطور؟ مخالفت می‌کنم