زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

بهترین رژیم لاغری در لاغر فیت

بهترین رژیم لاغری در لاغر فیت

بهترین رژیم لاغری در لاغر فیت

افراد زیادی دنبال پیدا کردن بهترین رژیم لاغری هستند چون معمولا از دیگر دستورهای لاغری نتیجه نگرفته اند یا انجام آنها سخت بوده است. اما امروز یک پیشنهاد بسیار ویژه داریم و آن بهترین رژیم لاغری در سایت لاغر فیت است که توسط دکتر محمود مردانی، مشاور تغذیه و رژیم درمانگر، تهیه و توسط هزاران نفر در سراسر دنیا اجرا شده است.

بهترین رژیم لاغری در لاغر فیت

رژیم لاغری

شاید اسم رژیم قلیایی را شنیده باشید. رژیم قلیایی یا رژیم آلکالاین بدون شک بهترین رژیم لاغری برای تمام سنین و در هر وضعیت جسمانی می باشد. اما دلیل این ادعا چیست و چرا افراد زیادی از آن استفاده کرده و نتیجه گرفته اند؟

اساسا بدن انسان خاصیت قلیایی دارد و به سمت قلیایی شدن تمایل دارد. تمام اجزای بدن انسان از مغز گرفته تا دیگر اعضا در وضعیت قلیایی حداکثر بازدهی را دارند و در سلامت به سر می برند. به طوری که در مقابل بیماری های بسیاری از خود مقاومت نشان می دهند و پیروز می شوند. تغذیه، انرژی مورد نیاز بدن را تامین می کند و اینکه چه چیزی میل می کنید رابطه مستقیم با سلامت جسمانی و حتی سلامت روانی شما دارد.

اگر بیشتر از غذاهای اسیدی استفاده کنید، به مرور زمان بدنتان اسیدی می شود و در نتیجه اضافه وزن، اختلال در عملکرد بدن و بروز بیماری های گوناگون در بدن را تجربه می کنید. پس همانطور که می بینید، رژیم قلیایی که از آن با عنوان بهترین رژیم لاغری هم نام برده می شود نه تنها به لاغری و تناسب اندام منجر می شود بلکه در نهایت باعث سلامت جسمانی می شود و بیماری های موجود در بدن به مرور زمان ناپدید می شوند.

دوره رژیم قلیایی لاغر فیت که توسط دکتر محمود مردانی مشاور تغذیه و رژیم درمان گر تهیه شده است بر اساس استفاده صحیح از غذاهای قلیایی به منظور قلیایی کردن بدن تنظیم شده است. اما یادتان باشد تنها استفاده از غذاها و مواد غذایی قلیایی کافی نیست، بلکه باید بر مبنای برنامه غذایی که برای شما نوشته شده است پیش بروید تا نهایت استفاده را از تغذیه خود داشته باشید.

چرا رژیم قلیایی بهترین رژیم لاغری سریع است؟

رژیم قلیایی

دلایل زیادی برای این ادعا وجود دارد که در سایت لاغر فیت به آنها اشاره شده است. اما در ادامه به تعدادی از آنها اشاره می کنیم.

1- رژیم آلکالاین (قلیایی) سخت نیست

بیشتر مردم وقتی اسم رژیم لاغری را می شنوند یاد رژیم های لاغری بسیار دشوار، حسرت خوردن غذاهای دلخواه و گرسنگی مداوم می افتند. البته اشتباه هم نمی کنند چون بسیاری از انواع رژیم لاغری سریع بر مبنای سختی دادن به افراد و تحمل گرسنگی های طولانی بنا شده است. اما در رژیم قلیایی تمرکز اصلی مشاور تغذیه بر قلیایی کردن بدن می باشد.

نکته جالب در رژیم قلیایی دکتر مردانی این است که هیچ سختی در کار نیست و شما می توانید بیشتر غذاهای مورد علاقه تان را میل نمائید.

2-رژیم قلیایی محدودیت نیست

همانطور که گفته شد بیشتر رژیم های لاغری بر مبنای محدودیت ایجاد شده اند و همین محدودیت در نهایت موجب اذیت شدن افراد می شود و در نهایت برنامه غذایی خود را رها می کنند. رژیم آلکالاین بر مبنای  آزادی عمل شما نبا شده است.

اگر خانه دار هستید، اگر کارمندید، اگر زندگی پر مشغله ای دارید، اگر فرزندان شما سلیقه غذایی متفاوتی دارند هم می توانید از این رژیم استفاده کنید و همه افراد با هم از مزایای رژیم قلیایی استفاده کنند.

3- سلامتی و لاغری با هم

موضوع تناسب اندام و لاغری با مقوله سلامت جسمانی متفاوت است. افراد زیادی هستند که با وجود تناسب نسبی اندام اما از سلامت جسمانی برخوردار نیستند. اما در رژیم قلیایی، به دلیل استفاده از مواد غذایی که خاصیت قلیایی دارند بدن بعد از گذشت چند روز خاصیت قلیایی پیدا می کند و اصطلاحا PH آن بالا می رود.

این حالت اگر ادامه دار باشد، بیماری های بسیاری در بدن از بین می روند یا از آنها پیشگیری می شود. به همین دلیل رژیم قلیایی را بهترین رژیم لاغری سریع می نامند چون علاوه بر کاهش وزن و رسیدن به وزن ایده آل، به سلامت جسمانی افراد هم کمک شایانی می کند.

4- رژیم قلیایی برگشت پذیر نیست

افراد زیادی هستند که بعد از رسیدن به وزن ایده آل مجدد بعد از گذشت مدتی، دوباره به وزن و شرایط قبلی خود برگشته اند. این اتفاق هم آنها را دلسرد می کند هم اینکه به مرور عزت نفس آنها را کاهش می دهد چون نتوانسته اند کاری را صحیح و کامل انجام دهند.

دوستان گرامی، بدن انسان در رژیم قلیایی که آن را بهترین رژیم لاغری سریع می نامند، تماما خاصیت قلیایی پیدا می کند و رفتار متفاوتی از خود نشان می دهد. بدنی که این ویژگی را پیدا کند به سختی می تواند به شرایط نامساعد قبل برگردد.

یادتان باشد که ...

اما یادتان باشد اجرای صحیح و اصولی این رژیم غذایی نیازمند دو نکته بسیار مهم است:

 1. رژیم توسط متخصص تغذیه تنظیم گردد
 2. تمام دستورات متخصص تغذیه را مو به مو اجرا کنید

این دو اصل را اگر اجرا کنید، بدون شک از بهترین رژیم لاغری سریع نتیجه خواهید گرفت و خودتان شگفت زده می شوید. پس برای جلوگیری از آسیب های آتی حتما رژیم قلیایی خود را از یک مشاور تغذیه خبره دریافت کنید و طبق دستورات او پیش بروید. این اصل در تماما می بایست اجرا شود.

  کانال تلگرام زوم لایف
  ارسال نظر
  عکس خوانده نمی شود
  تعداد نظرات (3)
  1. rakhshan در 28 تیر 1399
   اجرا کردم رژیم قلیایی خیلی سادست و خوب هم نتیجه میده من قبلا تا حدودی انجامش دادم اما متاسفانه مثل خیلی کارای دیه زندگیم ولش کردم :)
   پاسخ
  2. شیرین آرین در 10 خرداد 1399
   من با رژیم قلیایی جناب دکتر مردانی آشنا هستم، در حین سادگی کاربرد زیادی هم دارد
   پاسخ
  3. brain me در 7 خرداد 1399
   جالب بود
   آنتونی رابینز هم رژیم قلیایی و داره و در کتاب شفای زندگی کامل توضیح داده
   اساس رژیم قلیایی بر استفاده از سبزیجات هست
   پاسخ