زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

ضرورت انجام لابیاپلاستی با لیزر

ضرورت انجام لابیاپلاستی با لیزر

ضرورت انجام لابیاپلاستی با لیزر

در این مقاله قصد داریم شما را با ضرورت انجام لابیاپلاستی با لیزر و همچنین مزایای آن آشنا کرده و در ادامه مرکز تخصصی برای انجام لابیاپلاستی در تهران را به شما معرفی کنیم، پس با ما همراه باشید.

ناحیه تناسلی خانم ها دارای دو قسمت بیرونی (ژنیتال) و داخلی (واژینال) است و عمل جراحی زیبایی یا همان لابیاپلاستی بر روی بخش بیرونی (لب های کوچک) ناحیه تناسلی انجام می گیرد. توجه داشته باشید که در حالت عادی لب های بزرگ، لب های کوچک را در بر می گیرند، اما در برخی مواقع ممکن است به علت زایمان، افزایش سن، نژاد و... لب های کوچک سایز بزرگ تری پیدا کرده و شکل نامتعارفی ایجاد شود و باعث نارضایتی در فرد گردد.

در صورتی که بخاطر دلایل گفته شده، سایز لب های کوچک، بزرگ تر از حد عادی شود، از طریق عمل لابیاپلاستی آن را کوچک تر می کنند، که علاوه بر نقش درمانی، جنبه زیبایی نیز دارد. بزرگ شدن لب های کوچک آزار دهنده بوده و سبب عرق سوز شدن، خارش و تحریک در این ناحیه شده و بهتر است که این مشکل رفع گردد.

دکتر سونیا کاظم زاده

عمل لابیاپلاستی به چند صورت انجام می شود؛ روش سنتی لابیاپلاستی که در اتاق عمل صورت می گیرد و دارای بیهوشی است، روش جدید با لیزر و آر اف (RF یا رادیوفرکانسی) می باشد که انجام آن بدون بیهوشی است. روش جدید یا همان لابیاپلاستی با لیزر دارای عوارض کمتری نسبت به روش سنتی بوده و ریسک خطر را برای بیماران به حداقل می رساند.

جراحی لابیاپلاستی با لیزر در مطب انجام می شود، فرد بدون نیاز به بیهوشی و با بی حسی موضعی تحت درمان قرار می گیرد. میزان خونریزی آن بسیار کمتر بوده و همچنین تعداد بخیه ها بر روی لب های کوچک کمتر است که سبب تسریع بهبود فرد می گردد. عمل لابیاپلاستی با لیزر  طی دو مرحله انجام می شود، مرحله اول حجمی از لب های کوچک برداشته می شود و در مرحله دوم، اقدامات ترمیمی جهت کاهش خونریزی و همچنین داشتن ظاهری زیبا بر روی آن صورت می گیرد.

اگر انجام عمل لابیاپلاستی با لیزر به شکل صحیحی انجام شود، هیچ گونه عارضه ای برای بیمار ایجاد نمی کند، پایانه های عصبی فرد آسیب نمی بینند و فرد به بهترین شکل با بالاترین میزان رضایت به ارگاسم می رسد. با انجام این عمل در مطب دکتر سونیا کاظم زاده می توانید رضایت بسیار بالایی در این زمینه تجربه کنید.

انجام کلیه خدمات لابیاپلاستی با تکنیک های روز دنیا در کلینیک دکتر سونیا کاظم زاده

انجام لابیاپلاستی با لیزر نیازمند استفاده از دستگاه هایی منطبق با استانداردهای جهانی است. استفاده از دستگاه های غیر استاندارد و بکارگیری افراد غیر متخصص سبب ایجاد مشکلات جدی برای بیماران می گردد، زیرا این عمل میتواند بر میزان ارگاسم فرد و تمایلات جنسی او اثر مستقیم بگذارد. در مطب دکتر سونیا کاظم زاده تمامی دستگاه ها منطبق با استاندارد جهانی بوده. دکتر سونیا کاظم زاده عضو انجمن لیزر اروپا (ESLD) هستند و تمامی خدمات را با بالاترین کیفیت به شما ارائه خواهند داد.

از سوابق تحصیلی دکتر سونیا کاظم زاده جراح زیبایی زنان می توان به دکتری عمومی دانشگاه شیراز، بورد تخصصی زنان و زایمان از دانشگاه تهران، مدرک MRCOG1 از انگلستان، مدرک DOH از امارات، مدرک هومیوپاتی عمومی از دانشگاه تهران و همچنین گواهینامه های متعدد در زمینه لیزر واژینال اشاره نمود.

عضویت در نظام پزشکی انگلستان، انجمن هومیوپاتی ایران، لیزر زیبایی و ژنیکولوژی و انجمن لیزر اروپا از جمله دستاوردهای دکتر سونیا کاظم زاده بوده و سبب شده موفقیت های بسیار زیادی در زمینه های فعالیت خود از جمله جراحی زنان و زایمان، جراحی های زیبایی ناحیه تناسلی، درمان ریزش های ادراری و یائسگی با لیزر، انجام جراحی زیبایی توسط رادیوسرجری و رادیو فرکانسی بدون درد و تزریق کسب کند.

ضمنا کسب مقام مسئول آموزش و برگزاری دوره های واژینال و جراحی های زیبایی زنان توسط لیزر، تألیف کتاب رازهای موفق دوران بارداری، ترجمه و ویرایش بیش از 14 جلد کتاب تخصصی در زمینه زنان و زایمان تنها بخشی از افتخارات و دستاوردهای دکتر سونیا کاظم زاده در زندگی حرفه ای و شغلی ایشان هست.

برای دریافت مشاوره رایگان و ویزیت شدن توسط دکتر سونیا کاظم زاده می توانید به صورت حضوری به آدرس تهران، خیابان جردن (آفریقا)، بالاتر از پمپ بنزین، جنب خیابان سعیدی، پلاک 56 مراجعه نموده یا به صورت غیرحضوری به آدرس https://sbm24.com/drkazemzadeh رفته و رزرو نوبت برای مشاوره به صورت آنلاین را انتخاب نمایید.

چنانچه نیازمند دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه لابیاپلاستی با لیزر و یا رزرو به صورت حضوری هستید می توانید با شماره تلفن های 02122039952، 02122056809 ، 09201087088  تماس حاصل فرمایید.

برای مطرح کردن سؤالات و دریافت اطلاعات میتوانید به صورت شبانه روزی با تلفن گویا کلینیک تماس گرفته و همچنین برای دریافت مطالب آموزشی با آپدیت های همیشگی، ما را در صفحه اینستاگرام به آدرس (@intima.clinic) دنبال کنید.

    کانال تلگرام زوم لایف
    ارسال نظر
    عکس خوانده نمی شود