زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

زاویه سازی صورت راز زیبایی و جوانی

زاویه سازی صورت راز زیبایی و جوانی

زاویه سازی صورت راز زیبایی و جوانی

صورت زاویه دار در علم زیبایی شناختی یکی از معیارهای جذابیت و‌جوانی چهره است. افراد جوان خط فکی مشخص و‌واضحی دارند، حد فاصل بین برجستگی گونه و پایین صورتشان کاملا مشخص است و غبغب ندارند.  

زاویه سازی صورت به مجموعه روش هایی گفته می شود که با انجام آنها،مرزهای صورت شما که شامل خط فکی، زاویه فک پایین، چانه و محدوده گونه شما مشخص تر می شود. اگر شما هم دنبال زاویه سازی صورت خود هستید با ما همراه شوید.

صورت زاویه دار

قبل از هر چیز به دو نکته اشاره می کنیم:

 • مورد اول

هر صورتی برای زاویه دار شدن نیاز به اقدامات مخصوص خودش دارد،یعنی به عنوان مثال لازم نیست همه افراد زاویه فکشان تیز و عجیب غریب باشد،شاید برای مشخص کردن زاویه صورت شما فقط ترمیم گونه و چانه کفایت کند،لذا برنامه ریزی برای زاویه سازی صورت خودتان را به پزشکتان بسپارید و اجازه بدهید او با توجه به اصول زیبایی شناسی،برایتان زاویه سازی کند.

 • مورد دوم

زاویه سازی صورت همیشه و‌در همه افراد فقط تزریق ژل نیست بلکه در خیلی از موارد،پزشک متخصص زیبایی از ترکیب چندین  روش برای دست یابی به مشخص تر شدن زاویه های چهره شما استفاده می کند.

صورت سازي يا مادلينگ صورت اين روزها بين جوانان بسيار رواج يافته است.در مادلينگ يا زاويه سازي،در واقع با روشهاي مختلف،برجستگيهاي صورتتان واضحتر ميشود و در عين زيباسازي چهره باعث جوانسازي پوست و شادابي پوست هم مي گردد.

دکتر زیبایی با مجموعه اي از اقدامات يا با يك اقدام،چهره تان را شبیه V و به اصلاح وی شیپ  V shape می کند.

چه افرادی مناسب زاویه سازی صورتند؟

 • افرادیکه غبغب دارند
 • افراد با چانه های کوچک
 • افرادی که خط فکی واضح ندارند
 • افرادی که گونه های برجسته دارند ولی قسمت میانه و پایین صورتشان کوچک است
 • افرادیکه در نمای نیمرخ،تناسب بین بینی و لب و‌چانه ندارند
 • برای چه افرادی زاویه سازی صورت مناسب نیست؟
 • افرادی که کلا صورت خیلی گرد و گردن کوتاه دارند
 • افرادیکه پوست شلی دارند

برای افراد با پوست شل بهتر است قبل از هر اقدامی،از ترکیب هایفو و مزوتراپی و...برای اصلاح افتادگی پوست استفاده بشود و‌بعد از گذشت یک الی دوماه،برای زاویه سازی صورتشان اقدام گردد.

زاویه سازی صورت

چه روشهایی برای زاویه سازی صورت استفاده میشود؟

پزشک متخصص زیبایی شما بعد از مشاهده جنس پوست شما و یک معاینه کلی،تعیین میکند کدام روش یا روشهای زیر برای مشخص شدن زاویه های صورت و مادلینگ چهره تان لازم است.

تزریق چربی برای زاویه سازی صورت

پزشک متخصص زیبایی بعد از خارجسازی چربی از بدنتان و بعد از طی مراحل آماده سازی چربی،با بیحسی موضعی،چربی را در خط فکی،زاویه فک،چانه و منطقه کات گونه ها تزریق کرده و اینگونه علاوه بر زاویه سازی چهره،باعث جوانسازی و طراوت و سفتی پوست صورتتان میشود

تزریق بوتاکس برای زاویه سازی صورت

اگر پزشک ماهری برای مادلینگ صورتتان انتخاب کرده باشید،با تزریق حرفه ای بوتاکس در عضله مجاور زاویه فک می توانید، صورتی V شکل داشته باشید. بعلاوه اگر چانه مربعي شكل و پهني داشته باشيد نيز تزريق تخصصي بوتاكس در نقاط مشخصي،فرم و شكل چانه تان را اصلاح خواهد كرد.

هر دو روش تزريق بوتاكس كه گفته شد براي افراديكه قسمت پايين صورتشان پهن است بسيار مناسب است و چهره شان را  Vشکل می کند.

تزریق ژل برای زاویه سازی صورت

امروزه انواع مختلفی از ژلهای تزریقی در بازار موجود هستند.از انواع استاندارد که این روزها در مشور ما برای زاویه سازی صورت موجود می باشد میتوان از انواع ژلهای اسید هیالورونیک مجوز دار مانند الیاکسین سوییس،ریوانس کانادا  که این روزها بسیار ایمن و پرطرفدار هستند استفاده کرد علاوه بر این ژلها که دوازده الی هجده ماه ماندگاری دارند،ای روزها ژل الانسه و اسکالپترا که ماندگاری چند ساله دارند جای خود را در زاویه سازی و‌مادلینگ صورت باز کرده اند.

اگر شما پوست شل و افتاده ای دارید و‌خواهان جوانسازی هستید،قبل از اقدامات بالا بهتر است مطابق نظر پزشک متخصص،هایفو انجام بدهید یا شاید لازم باشد برای اصلاح افتادگیهای صورتتان از نخهای لیفت استفاده کنیم.

بعد از زاویه سازی صورت با چربی یا با مادلینگ چهره با ژل تیاز به استراحت نخواهید داشت و اگر برای زاویه دار کردن صورتتان پزشک متخصص زیبایی را انتخاب کرده باشید جز کمی ورم و کبودی موقت هیچ عارضه دیگری نخواهید داشت

انتخاب پزشک متخصص پوست و کلینیک تخصصی معتبر برای داشتن زیبایی و حفظ سلامتی شما واجب است.از زاویه سازی صورت در آرایشگاهها و‌مراکز  غیر معتبر  خودداری کنید.

  کانال تلگرام زوم لایف
  ارسال نظر
  عکس خوانده نمی شود