زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

ارسال پیامک تبلیغاتی در تهران

ارسال پیامک تبلیغاتی در تهران

ارسال پیامک تبلیغاتی در تهران

شرکت تابان اس ام اس برای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به تهران روش های متعدد و بانک شماره های بسیاری زیادی  دارد. یکی از روش ها ارسال از روز نقشه می باشد که بصورت منطقه ای امکان ارسال به هر جای تهران را دارید. یکی دیگر از روش ها ارسال دکل می باشد.

این مساله را با قابلیت ارسال اس ام اس به مناطق تهران به عنوان یکی از بهترین روش‌های بازاریابی پیامکی حل کرد. پس اگر برای کسب ‌و ‌کارتان می‌خواهید از ارسال پیامک به صورت منطقه ‌ای استفاده کنید، در ادامه با ما همراه باشید تا با این ابزارها بیشتر آشنا شویم.

ارسال پیامک تبلیغاتی در تهران

تهران پر جمعیت‌ ترین شهر و پایتخت ایران، مرکز استان تهران و شهرستان تهران است. این شهر با ۸٬۶۹۳٬۷۰۶ تن جمعیت، بیست و چهارمین شهر پرجمعیت جهان و پر جمعیت ‌ترین شهر باختر آسیا به‌ شمار می‌رود. کلان ‌شهر تهران نیز سومین کلان ‌شهر پر جمعیت خاورمیانه است.

ابزارهای ارسال اس ام اس به مناطق تهران

پنل پیامکی تابان اس ام اس چند ماژول مهم برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی به تفکیک مناطق در تهران دارد. اگر می‌خواهید برای شماره‌ های همراه اول و ایرانسل با تفکیک محل زندگی پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، می‌توانید از ابزارهایی که در ادامه معرفی می‌کنیم، استفاده کنید.

ابزار منطقه هدفمند

برای استفاده از ابزار منطقه هدفمند از یک مثال ساده شروع ‌کنیم. اگر صاحب آجیل ‌فروشی در یکی از محله‌های تهران باشید و بخواهید به مناسبت شب یلدا برای فروش بهتر، ارسال محصولات را در محله خودتان و چند محله نزدیک رایگان انجام دهید، این خبر را چگونه به گوش مشتریان می‌رسانید؟ درست است! ماژول منطقه هدفمند!

شما می‌توانید با ابزار منطقه هدفمند به شهروندان اطلاع دهید که برای جلوگیری از ازدحام در فروشگاه می‌خواهید سفارش آن‌ها را به صورت آنلاین یا تلفنی دریافت کنید و بعد برایشان رایگان ارسال کنید.

شیوه‌های ارسال پیامک انبوه در استان تهران

 • ارسال پیامک انبوه در تهران بر اساس پیش شماره و کد: در این روش ارسال پیامک میتوانید به پیش شماره های مختلف 0912 مانند کد 1 – کد 2 و… پیامک ارسال کنید.
 • ارسال پیامک انبوه در تهران بر اساس بانک مشاغل: در این روش میتوانید به بانک مشاغل تهران که توسط شرکت تابان اس ام اس جمع آوری شده است پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.
 • ارسال پیامک انبوه در تهران بر اساس دکل bts در تهران: در این روش ارسال پیامک تبلیغاتی در تهران قادر خواهید بود به افرادی که از یک دکل مخابراتی سرویس میگیرند پیامک ارسال کنید.
 • ارسال پیامک انبوه در تهران بر اساس محله: در این روش ارسال پیامک تبلیغاتی در تهران شما میتوانید به شماره های موجود در یک محله پیامک تبلیغاتی بفرستید.
 • ارسال پیامک انبوه در تهران بر اساس کدپستی: در این روش ارسال پیامک به کدپستی مناطق مختلف در تهران میتوانید پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.
 • ارسال پیامک انبوه در تهران بر اساس نقشه گوگل: در این روش ارسال پیامک تبلیغاتی در تهران میتوانید از نقشه گوگل، منطقه مورد نظر خود را انتخاب کرده، سیستم تعداد شماره های ایرانسل و همراه اول موجود در منطقه را به شما نمایش خواهد داد و میتوانید به افراد موجود در این منطقه پیامک تبلغاتی ارسال کنید.

در استان تهران قابلیت ارسال پیامک انبوه به خطوط دائمی و اعتباری همراه اول و ایرانسل شهرهای زیر امکان پذیر است:

شهرستان دماوند، شهرستان اسلامشهر، شهرستان فیروزکوه، شهرستان پردیس، شهرستان ری، شهرستان رباط‌کریم، شهرستان شمیرانات، شهرستان تهران، شهرستان ورامین، شهرستان پاکدشت، شهرستان پیشوا، شهرستان شهریار، شهرستان ملارد، شهرستان قدس، شهرستان بهارستان، شهرستان قرچک

لازم به ذکر است بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل تمامی شهرهای ذکر شده در بالا در سامانه موجود است و نیازی به ارسال شماره موبایل از جانب شما وجود ندارد. شما با پنل اس ام اس به تمام موارد بستگی به پنل انتخاب شده دسترسی دارید

ارسال پیامک به شماره فایل اکسل

در این روش می توانید لیستی از شماره موبایل ها را در اکسل جمع‌ آوری کنید و برای ارسال از این روش استفاده کنید. دقت کنید ساخت فایل اکسل را می‌توانید از طریق ویدئو آموزشی که شرکت تابان اس ام اس آموزش داده است آماده کنید.

ارسال پیامک منطقه ای

در این روش تبلیغاتی پیامک مشتری به شماره موبایل های یک منطقه خاص ارسال خواهد شد.توجه داشته باشید در این صورت مشتری تنها هزینه تبلیغات در منطقه ی مورد فعالیت خود را پرداخت میکند.

ارسال پیامک براساس  کدپستی

در این روش پیامک تبلیغاتی به لیستی از کد پستی های انتخابی مشتری ارسال می شود. همچنین می توان پیامک تبلیغی را برای کد پستی ها یی با یک پیش شماره خاص ارسال کرد. افرادی این پیامک ها را دریافت می کنند که در زمان خرید سیم کارت، آدرس کامل پستی خود را مشخص کرده باشند.

ارسال پیامک به شهر خاص

در این روش پیامک تبلیغاتی و انبوه شما در کمترین زمان ممکن و به صورت اینترنتی به شماره موبایل های دائمی یا اعتباری شهر مورد نظر شما ارسال خواهد شد. همچنین پیامک تبلیغاتی شما تنها به شماره موبایل های فعال (واگذار شده) شهر ارسال شده و گزارش کلی از پیامک های ارسالی و دریافتی برای شما وجود دارد. بانک جامع شماره‌های سراسر کشور در سامانه موجود است و نیازی به ارسال شماره موبایل از جانب شما نیست

ارسال پیامک به صاحبان مشاغل و اصناف

در این روش شرکت تابان اس ام اس پیامک تبلیغاتی مشتری را به لیست شماره موبایل های صاحبان مشاغل و اصناف مورد نظر وی ارسال می کند. بانک شماره موبایل مشاغل و اصناف مورد استفاده در تابان اس ام اس از به روز ترین شماره ها استفاده کرده است و قابلیت ارسال به تفکیک صنف، شهر و استان مورد نظر مشتری وجود دارد.

شیوه ارسال پیامک تبلیغاتی در تهران

در تهران برای ارسال پیامک تبلیغاتی روش های گوناگونی در تابان اس ام اس وجود دارد:

 • برای ارسال پیامک تبلیغاتی در تهران میتوانید از بانک شماره های موجود در تابان اس ام اس استفاده نمایید.
 • برای ارسال پیامک تبلیغاتی در تهران میتوانید به تفکیک پیش شماره به کدهای مختلف پیامک ارسال نمایید.
 • برای ارسال پیامک در تهران میتوانید بر اساس منطقه از نقشه گوگل پیامک منطقه ای در تهران بفرستید.
 • برای ارسال پیامک تبلیغاتی در تهران میتوانید از بانک شماره های تفکیک شده محله ای استفاده نمایید.
 • برای ارسال پیامک تبلیغاتی در تهران میتوانید از طریق کدپستی به منطقه مورد نظر پیامک ارسال نمایید.
 • برای ارسال پیامک تبلیغاتی در تهران میتوانید به بانک مشاغل تهران پیامک ارسال نمایید.
 • برای ارسال پیامک تبلیغاتی در تهران میتوانید بر اساس دکل bts به افرادی که از یک دکل سرویس میگیرند پیامک ارسال کنید.
 • برای ارسال پیامک تبلیغاتی در تهران میتوانید به بانک شهرهای موجود در سامانه مراجعه کرده و به شهر مورد نظر پیامک ارسال نمایید.

تابان اس ام اس به عنوان یکی از بهترین شرکت‌های ارائه ‌دهنده پنل‌های پیامکی، سامانه‌ ای را برای شما طراحی کرده تا به راحتی بتوانید با ماژول‌های ارسال اس ام اس به مناطق تهران کار کنید و برای هر محله و شهری که می‌خواهید اس ام اس تبلیغاتی داشته باشید. برای استفاده از تمام ماژول‌های پنل، مشاوره دربارۀ تبلیغات و بازاریابی پیامکی کسب ‌و کارتان و موارد مشابه میتوانید با سایت tabansms.com تماس بگیرید تا مشاوران و تیم پشتیبانی به سوالات شما پاسخ دهند.

همچنین اگر مایل به خرید پنل بودید، به صفحه اصلی تابان اس ام اس بروید و برای درخواست سامانه ارسال اس ام اس اس ثبت‌نام کنید. کاربران زوم لایف 20% تخفیف با کد تخفیف zoomlife دریافت میکنند.

  کانال تلگرام زوم لایف
  ارسال نظر
  عکس خوانده نمی شود