زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

جوانسازی از طریق لیفت صورت با نخ چقدر ماندگاری دارد

جوانسازی از طریق لیفت صورت با نخ چقدر ماندگاری دارد

جوانسازی از طریق لیفت صورت با نخ چقدر ماندگاری دارد

به تازگی به سوال "لیفت صورت با نخ چقدر ماندگاری دارد" بر خوردم که باعث شد تا مقاله ای رو برای پاسخ به این سوال بنویسیم. معمولاً کسایی که سراغ روش های زیبایی میرن باید بدونن که نوبت تکرار به چه صورته و اصلاً وقت و هزینش رو دارن یا نه!

ماندگاری لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ چقدر ماندگاری دارد (عامل سن)

یکی از عواملی که باعث میشه بتونیم در سوال لیفت صورت با نخ چقدر ماندگاری دارد؟ رو تا حد زیادی مورد بررسی قرار بدیم فاکتور سنه! پوست انسان یکی از حساس ترین بافت بدنش محسوب میشه و مدام تحت تاثیر عوامل مختلفیه. وقتی سن بالا میره، بدن دیگه توانایی لازم برای تولید پروتئین رو نداره و کلاژن و الاستین کاهش زیادی پیدا میکنه.

لیفت صورت با نخ حاتمی در لینک قبل موجود میباشد. این کار باعث میشه که طراوت و زیبایی پوست کم بشه. از طرف دیگه سلول های پوستی به نسبت سایر سلول های بدن سریعتر تقسیم میشن و همینطور تحلیلشون نیز سریعتر صورت میگیره و این کار باعث چین و چروک میشه.

خب تا اینجا مشخص شد که اگر شما یه جوون هستین و میپرسین که لیفت صورت با نخ چقدر ماندگاری دارد، باید بهتون بگم که در مقایسه با افراد مسن، موندگاریه روش لیفت با نخ برای شما بیشتره چون پوستتون تحلیل نشده و همینطور پروتئین های حیاتی روی پوستتون هست. چیزی که دوست داریم دقیقاً متوجهش باشین این هستش که دووم نخ لیفت با میزان کشسانی و الاستیکی بودن پوست بسیار رابطه مستقیمی داره.

زیباسازی و لیفت صورت با نخ چقدر ماندگاری دارد (خاصیت کشسانی)

اگر شما از دسته افرادی هستید که پوستتون خیلی خشکه و حالت شکننده داره و میپرسین که لیفت صورت با نخ چقدر ماندگاری دارد، باید بهتون بگیم که این روش برای پوست شما موندگاری کمتری به نسبت سایر روش ها داره چون پوست شما خاصیت کشسانیش رو از دست داده.

در واقع میزان چربی که زیر پوست شما نقش خیلی مهمی در موندگاری لیفت با نخ داره و یکی از تاثیرگذارترین مواردیه که میتونین دنبالش کنین. هرچه خاصیت الاستیکی پوستتون بیشتر باشه دوام نخ لیفت براتون بیشتره. لیفت دکتر حاتمی از جمله کلینیک های تخصصی لیفت میباشد.

لیفت صورت با نخ چقدر ماندگاری دارد (تخصص پزشک)

یکی از مواردی که خیلیامون بهش توجه نمیکنیم انتخاب دکتره! لیفت با نخ کار آسونی نیست و باید دکتری انتخاب بشه که این راه رو به خوبی رفته. لیفت با نخ یک روش تخصصیه. یعنی باید فرد متخصص انجامش بده و تو کلینیک های معتبر صورت بگیرد.

باید فرم صورت تشخیص داده بشه و زاویه ورود و خروج نخ مشخص بشه. وقتی این اتفاق نمیفته باعث میشه که صورت حالت نامتقارن داشته باشه و نخ در جای خودش موندگاری کافی نداشته باشد و جابجا بشه واسه همینه که خیلی باید تو انتخاب دکتر دقت کنین.

لیفت صورت با نخ و ماندگاری آن

لیفت صورت با نخ چقدر ماندگاری دارد (نوع و تعداد نخ ها)

بالا کشیدن ابرو با نخ دائمی روش های مختلفی دارد.نخ هایی که برای لیفت استفاده میشه، نخ های جذبی هستن و مشخصه که بعد از مدتی دیگه خاصیتشون از دست میره و جذب میشه واسه همین خیلی مهم که در پاسخ سوال لیفت صورت با نخ چقدر ماندگاری دارد، اول بررسی کنیم که اصلا تعداد نخ هایی که استفاده میشه چقدره؟

هرچه تعداد نخ ها بیشتر باشد موندگاری نیز بیشتر میشه و گزینه خوبی محسوب میشه. در واقع باعث میشه که بدن نیاز به مدت زمان بیشتری داشته باشه تا جذب نخ ها صورت بگیره.

موضوع دیگه ای که باید بهش دقت کنین نوع نخه! معمولاً نخ هایی که استفاده میشه در مدل های ساده و خاردار هستن و نخ های ساده اولین و ساده ترین مواردی هستن که استفاده شدن و تا حد زیادیم تونسته نتیجه اثربخش داشته باشد. نخ های خاردار نسب جدید از نخ های لیفت هستن که تواناییشون برای تحریک بافت پوست بیشتره و باعث میشه که کلاژن تولید شه و الاستیک نیز بیشتر بشه. 

لیفت صورت با نخ چقدر ماندگاری دارد

و حالا لیفت صورت با نخ چقدر ماندگاری دارد؟

حالا نوبت رسیده که باهاتون رو راست باشیم و در مورد موندگاریه لیفت صورت با نخ صحبت کنیم. عواملی که در این مقاله بررسی کردیم اگه همه عوامل در وضعیت حداقل قرار بگیره مدت زمان دوام لیفت با نخ 12 ماهه اما اگر همه عوامل موثر در موندگاریه نخ به دقت در نظر گرفته بشه تا 3 سال موندگاری هم براش دیده شده.

حالا سوال اینکه لیفت صورت با نخ چقدر ماندگاری دارد و چطور برای برخی از افراد به 5 سال ماندگاری میرسه مربوط به نوع نخیه که استفاده میشه و همینطور فردی که لیفت رو انجام میده. 

دقت کنین که بازده این روش به پوست شما هم بستگی داره، بعضی پوستها سریع نخ رو جذب میکنن و دوام کمتری دارن اما بعضی دیگه از پوستها هستن که این طوری نیستن و شرایط بهترین برای پوست ایجاد میکنن و طولانی تر استفاده میشن. به هر صورت خیلی مهمه که بتونین کلینیک مناسبی انتخاب کنین و همینطور پارامترهایی که روی موندگاریه لیفت با نخ اثر میگذاره رو بررسی کنین.

راستی یه موضوع دیگه اینکه افراد تو سن بالا باید تکرار برای لیفت با نخ رو زودتر در نظر بگیرن و هر پوستی شرایط خودش رو داره و مقایسه هر پوست با پوست دیگه کار درستی نیست و نباید صورت بگیره. خیلی مهمه که بتونین عملکرد پوست خودتون را در نظر بگیرین و بهترین انتخاب رو طبق نظر پزشک داشته باشین.

    کانال تلگرام زوم لایف
    ارسال نظر
    عکس خوانده نمی شود