زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

چک لیست وسایل ضروری سفر

چک لیست وسایل ضروری سفر

چک لیست وسایل ضروری سفر

رفتن به سفر و مسافرت کردن به وسایل خاصی نیزا دارد . قبل از سفر، جمع کردن وسایل مورد نیاز ، بستن چمدان و ... ، یکی از پیچیده ترین کارهاست. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با تمام دقت وسایل را جمع و جور کرده اید اما در یک چیزی فراموش بشود. داشتن یک لیست کامل و جامع شخصی، به ما کمک می‌کند که وسایل سفر مورد نیاز را جلوی چشم داشته باشیم و تا آخرین لحظات قبل از سفر هم، آن‌ها چک کنیم تا چیزی از قلم نیفتد.

نوع وسایلی که باید همراه خود داشته باشید با مقصدتان ارتباط مستقیمی دارند. با هر وسیله ای که به سفر بروید در هر صورت باید یک سری از لوازم ضروری سفر را همراه خود داشته باشید. اگر به تازگی برنامه سفر را با خانواده تان چیده اید، حتما به دنبال لیست کاملی از وسایل ضروری سفر هستید.

در این چک لیست سعی شده مهم ترین وسایل و لوازم سفر در یک فایل PDF یک صفحه ای قرار بگیرد . برای عزیزانی که میخواهند از این فرم چک لیست استفاده کنند اما گزینه هایی که مد نظر دارند در آن وجود ندارد ، برای این عزیزان فایل خام (word) را نیز قرار داده ایم که می توانید بصورت جداگانه دانلود کنید و گزینه های خودتان را به چک لیست اضافه کنید.

فایل چک لیست لوازم سفر را از قسمت پایین دانلود بفرمایید. امیدواریم برایتان کاربردی باشد. لطفاً اگر انتقاد و پیشنهادی درباره این چک لیست دارید با ما در میان بگذارید.

دانلود فایل

کانال تلگرام زوم لایف

شعار ما در مجله اینترنتی زوم لایف، کمک به زندگی بهتر با ارائه محتوای مفید درباره سلامتی است. برای این منظور از منابع معتبر خارجی که در حوزه سلامت و سبک زندگی است فعال هستند برای تولید محتوا و ارائه آن به شما کاربران محترم استفاده می‌کنیم.

ارسال نظر
عکس خوانده نمی‌شود
تعداد نظرات (1)
  1. مهیار دورکش در 13 شهریور 1396
    دستتون درد نکنه، من با خانواده معمولاً هر ماه یک سفر کوتاه میرم اما یادداشت کردن واقعاً سخت بود.
    این فرم به کار من سرعت بخشید. ممنونم
    پاسخ