زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

معرفی دستگاه بسته ‌بندی حبوبات و خشکبار خارجی و ایرانی

معرفی دستگاه بسته ‌بندی حبوبات و خشکبار خارجی و ایرانی

معرفی دستگاه بسته ‌بندی حبوبات و خشکبار خارجی و ایرانی

با توجه به اینکه حبوبات و خشکبار خاصیت بسیار زیادی دارند، شاهد درصد بالایی از خرید و فروش آن‌ها هستیم. امروزه فروشنده‌ها از دستگاه بسته ‌بندی حبوبات و دستگاه بسته ‌بندی خشکبار برای فروش این محصولات استفاده می‌کنند. در واقع با استفاده از این دستگاه هم خرید و هم فروش حبوبات و خشکبار آسان‌تر انجام می‌شود. در ادامه چند فروشگاه معتبر برای خرید دستگاه بسته ‌بندی مواد غذایی را به شما معرفی می‌کنیم. با ما باشید.

انواع دستگاه بسته ‌بندی حبوبات و خشکبار

امروزه کارخانه‌ها برای بسته ‌بندی حبوبات و خشکبار دستگاه‌های جدیدی را به کار می‌برند. این دستگاه‌ در مدل‌ها و حالت‌های دستی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک تولید و به بازار عرضه می‌شوند. شما با توجه به نیاز خود می‌توانید هر کدام از این دستگاه‌ها را خریداری کنید. دستگاه های بسته ‌بندی حبوبات و خشکبار می‌توانند انواع مختلفی از مواد غذایی مانند عدس، لوبیا، نخود سیاه، پسته، بادام، لپه و... را در بسته ‌بندی ‌های جداگانه‌ای قرار دهند.

این دستگاه‌ها در خانه، کارگاه‌های کوچک و کارخانه‌های بزرگ نیز قابل استفاده هستند؛ چرا که دستگاه بسته ‌بندی حبوبات کار را برای شما آسان‌تر می‌کند و باعث می‌شود تا زمان شما هدر نرود. دستگاهی که برای خانه به کار می‌رود، جوابگوی کارخانه بسته ‌بندی نیست. عکس این جریان نیز صدق می‌کند و دستگاه‌های بزرگ تنها در کارخانه‌ها کاربرد دارند.

راهنمای خرید انواع دستگاه بسته ‌بندی مواد غذایی

همانطور که گفتیم انواع مختلفی از دستگاه بسته ‌بندی مواد غذایی وجود دارد و شما باید با توجه نیاز خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. البته قیمت هر کدام از دستگاه‌ها با همدیگر تفاوت دارد و زمان خرید این تجهیزات، باید به قیمت آن‌ها توجه داشته باشید.

راهنمای خرید برای دستگاه های بسته ‌بندی دستی

دستگاه بسته بندی حبوبات - شرکت AG

این نوع دستگاه به عنوان دستگاه بسته ‌بندی خانگی نیز شناخته می‌شود و یک نوع دستگاه بسته ‌بندی معمولی و ساده است که با دست کار می‌کند. شما می‌توانید با این دستگاه در خانه تمام مواد غذایی و خشکبار خود را بسته ‌بندی کنید. برخی از افراد این دستگاه را به عنوان یک منبع درآمد خانگی به کار می‌برند.

این دستگاه با ایجاد حرارت بر روی لبه‌های نایلون باعث می‌شود که لبه‌های نایلون به هم دوخته و بسته شود. به همین سادگی عمل بسته ‌بندی حبوبات و خشکبار انجام خواهد شد. میزان حرارت و نایلون استفاده شده برای بسته ‌بندی در مدل‌های مختلف این دستگاه متفاوت است. زمان خرید دستگاه بسته ‌بندی دستی باید موارد زیر را به خاطر داشته باشید:

 • میزان حرارت تولید شده توسط دستگاه
 • اندازه نایلونی که دستگاه قادر به دوخت آن اس.
 • ضخامت نایلون که دستگاه بسته ‌بندی می‌تواند تحمل کند
 • تعداد نایلون ‌هایی که دستگاه در یک بازه کوتاه مدت می‌تواند آن را بسته ‌بندی کند، بدون اینکه دستگاه بسته ‌بندی داغ شود
 • میزان نیاز شما برای بسته ‌بندی نایلون‌ها در طول روز اهمیت بسیاری دارد. اگر روزانه تعداد زیادی از نایلون‌ها را بسته ‌بندی می‌کنید، پس به یک دستگاه نیمه اتوماتیک یا اتوماتیک نیاز دارید.

راهنمای خرید برای دستگاه ‌های بسته ‌بندی ریلی

دستگاه‌های ریلی، همان دستگاه بسته ‌بندی حبوبات دستی هستند که کار‌ها را به صورت اتوماتیک انجام می‌دهند. شما باید مواد غذایی را در نایلون انداخته و آن را بر روی ریل‌های دستگاه بگذارید تا دستگاه کار بسته ‌بندی را انجام دهد. نکات مهم برای خرید دستگاه بسته ‌بندی خشکبار ریلی شامل موارد زیر هستند:

 • توجه به متریال استفاده شده برای تولید ریل
 • استفاده یا عدم استفاده از ضربه گیر
 • توجه به نوع نایلون استفاده شده و ضخامت آن
 • توان و قدرت دستگاه بسته ‌بندی خشکبار

راهنمای خرید برای دستگاه بسته ‌بندی وکیوم

حرفه‌ای‌ترین و پرکاربرد‌ترین نوع دستگاه دسته‌بندی انواع حبوبات و خشکبار، نوع وکیوم آن است. این دستگاه به صورت عمودی نصب می‌شود و یک بخش برای توزیع و ریختن مواد غذایی در نایلون‌ها دارد. شما با استفاده از سیستم کامپیوتری و هوشمند این دستگاه می‌توانید میزان محصول و نوع دسته‌بندی نایلون‌ها را مشخص کنید. یکی از مهم‌ترین مزایای دستگاه بسته ‌بندی حبوبات وکیومی این است که کاملاً هوا را از داخل بسته ‌بندی خارج می‌کند و یک نوع گار مخصوص را برای بالا بردن عمر محصولات به داخل بسته اضافه خواهد کرد. نکات مهم زمان خرید دستگاه بسته ‌بندی وکیوم عبارتند از: 

 • این دستگاه در مدل‌های مختلف ۲، ۴ و ۶ عددی تولید می‌شود و در بازار وجود دارد. شما باید با توجه به نیاز خود و بودجه‌ای که در اختیار دارید، یکی از انواع این دستگاه‌ها را انتخاب کنید. مدل ۶ عددی دستگاه می‌تواند در یک دقیقه، ۵۰ بسته را تولید کند.
 • نوع گاز استفاده شده برای دستگاه هم جزو ضروری‌ترین نکاتی است که باید به آن توجه داشته باشید. 

معرفی بهترین فروشگاه‌ها برای خرید دستگاه دسته بندی حبوبات و خشکبار

یکی از مهم‌ترین مواردی که همیشه باید به آن توجه داشته باشید، خرید از فروشگاه‌های معتبر است. خرید از فروشگاه‌های معتبر این امکان را به شما می‌دهد که محصول را با قیمت مناسب‌تر و کیفیت بالاتری خریداری کنید. برخی از فروشگاه‌های معروف در این زمینه عبارتند از: 

فروشگاه دستگاه بسته ‌بندی حبوبات و خشکبار در ترکیه

شرکت TurPack یکی از معتبر‌ترین سایت‌های فروش انواع دستگاه بسته ‌بندی مواد غذایی در ترکیه است. این فروشگاه از سال ۲۰۰۳ شروع به کار کرد و انواع مختلفی از این دستگاه‌ها را با بالاترین کیفیت به فروش می‌رساند. دستگاه‌های این فروشگاه کیفیت بسیار بالایی داشته و با خدمات پس از فروش عرضه می‌شوند.

فروشگاه دستگاه های بسته ‌بندی حبوبات و خشکبار در انگلیس

شرکت PPMA (انجمن دستگاه بسته ‌بندی حبوبات و مواد غذایی) یکی از مراکز فروش ماشین آلات بسته ‌بندی است که در سال ۱۹۸۷ تأسیس شد. این فروشگاه بعد از مدت کوتاهی پیشرفت چشمگیری داشت و توانست ۵۵۰ شعبه در تمام دنیا تأسیس کند.

فروشگاه دستگاه ‌های بسته ‌بندی حبوبات و خشکبار در آلمان

خرید دستگاه بسته بندی حبوبات - شرکت ای جی

شرکت SN German یکی دیگر از مراکز فروش دستگاه بسته ‌بندی است. این فروشگاه آلمانی بیش از ۵ سال فعالیت دارد و توانسته جایگاه ویژه‌ای را در اروپا به دست آورد.

فروشگاه دستگاه بسته ‌بندی حبوبات و خشکبار در ایران

شرکت بازرگانی ای جی سایت خرید و فروش دستگاه بسته بندی حبوبات و بسته بندی خشکبار است. این سایت داخلی و ایرانی است که انواع دستگاه بسته بندی مواد غذایی را برای کسب و کار خانگی یا کسب و کار‌های بزرگ به ایران وارد می‌کند. شما می‌توانید به این سایت مراجعه کنید و از قیمت دستگاه بسته بندی مطلع شوید. در نهایت با توجه به بودجه‌ای که در اختیار دارید یکی از انواع آن‌ها را سفارش دهید.

جمع‌بندی

دستگاه بسته ‌بندی حبوبات یکی از محصولاتی است که امروزه کاربرد بسیار زیادی دارد. دستگاه بسته بندی مواد غذایی در انواع و توان‌های مختلفی تولید می‌شود. نوع انتخاب شده دستگاه به نیاز شما بستگی خواهد داشت. در بخش‌های قبلی چند نمونه از بهترین فروشگاه‌های دستگاه بسته ‌بندی خشکبار و حبوبات را برای شما نام بردیم. شما می‌توانید بهترین انواع این محصولات را از آنها خریداری کنید.

  کانال تلگرام زوم لایف
  ارسال نظر
  عکس خوانده نمی شود