زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

دانلود سریال زخم کاری + مووی لند منبع دانلود فیلم و سریال خارجی دوبله فارسی

دانلود سریال زخم کاری + مووی لند منبع دانلود فیلم و سریال خارجی دوبله فارسی

دانلود سریال زخم کاری + مووی لند منبع دانلود فیلم و سریال خارجی دوبله فارسی

فیلم های خارجی جزو پرطرفدارترین حوزه های فیلم و سریال برای ایرانیان است. تقریباً هر اثر سینمایی که در ایران ساخته نشده باشد را می توان فیلم خارجی نامید. البته باید عنوان کرد که بیشتر مردم منظورشان از دانلود فیلم خارجی همان ساخته های هالیوود و غرب است.

فیلم خارجی با زیرنویس فارسی

بهترین تولیدات اکشن، ترسناک و درام تولید غرب است و با توجه به محبوبیتی که این آثار دارند، بدون شک تماشای آنها می تواند برای ایرانیان بسیار جذاب و دیدنی باشد. افزون بر این موارد، حضور بازیگران جهانی در آن ها باعث شده تا بیش از پیش برای ایرانیان جذابیت داشته باشند.

دانلود فیلم ایرانی

ترکیب این عوامل سبب شده تا رسانه های مختلفی این آثار را بر روی وبسایت خود بارگذاری نمایند. اما تعدد آن ها به گونه ای است که مخاطبان را سردرگم نموده است. از طرفی دیگر بیشتر رسانه های فعال در این حوزه نمی توانند به شیوه ای صحیح این حجم از تولیدات را عرضه نمایند.

مووی لند رسانه ای است که سعی کرده تا نیاز مخاطبان خود را پوشش دهد. بدین جهت یک دسته بندی کامل در این رسانه تشکیل شده که مخصوص فیلم خارجی است. در این دسته بندی صدها نسخه از فیلم های مطرح جهانی قرار دارد که بر اساس فاکتور های مختلفی اعم از سال تولید، بازیگران و... دسته بندی شده اند. این دسته بندی دقیق باعث شده تا دسترسی مخاطبان به فیلم خارجی دلخواه بسیار ساده تر شود.

دانلود انیمیشن

دانلود فیلم دوبله فارسی سانسور شده

در بین فیلم های سینمایی، شاید بتوان مدل های خارجی را محبوب تر از تولیدات داخلی دانست. دلیل این امر کیفیت بالای ساخت و البته ماهیت جذاب این آثار می باشد که آن را برای مخاطبان دیدنی کرده است. در کنار این جذابیت، مشکلات متعددی هم وجود دارد. شاخص ترین آنها عدم درک موضوع و ماهیت این فیلم ها برای ایرانیان است. در واقع بیشتر فیلم های خارجی برای ایران تولید نمی شود و به همین جهت است که صوت دوبله فارسی هم ندارند. این مورد باعث شده تا تیم ها و رسانه های مختلف، خودشان نسبت به دوبله کردن این آثار اقدام نمایند. این فاکتور باعث شده تا بسیاری از ایرانیان، با تاخیر های فراوانی بتوانند فیلم ها خارجی را دریافت نمایند.

موضوع دیگری که در این آثار دیده می شود، وجود صحنه هایی است که با فرهنگ ایرانی منافات دارد. این موضوع اجازه نمی دهد تا مخاطبان بتوانند در دورهمی هایشان به سادگی این فیلم ها را تماشا کنند و بدین جهت باید دنبال نسخه های سانسور شده ی آن باشند. تکذیب این موضوع در کنار مشکل دوبله باعث شده تا دسترسی مخاطبان ایرانی به فیلم های خارجی اندکی دشوارتر باشد. مووی لند سعی کرده تا این دشواری را برطرف سازد. به همین جهت آن ها فیلم های خارجی را با صورت دوبله و بصورت سانسور شده بارگذاری می کنند. نکته قابل توجه این است که هر فیلم با تاخیر زمانی اندکی برگزار می شود. مجموع این موارد، مووی لند را به یک رسانه ی عالی برای دانلود فیلم دوبله فارسی بدل کرده است.

دانلود فیلم های ایرانی

دانلود سریال زخم کاری بصورت قانونی

این روزها سریال های مختلفی در شبکه نمایش خانگی عرضه شده اند که هرکدام نقاط ضعف و قوت خود را دارند. زخم کاری را می توان از جمله مطرح ترین آن ها دانست که نقاط قوت بسیار زیادی دارد. این اثر به عنوان جدید ترین ساخته ی محمد حسین مهدویان قلمداد می شود. مهدویان تا پیش از این فیلم های سینمایی را تولید کرده و این نخسیتن سریال بلند او به حساب می آید. داستان زیبا، بازیگران مطرح، خط فکری جذاب و... از مهم ترین ویژگی هایی است که در این سریال دیده می شود.

داستان حول محور مردی به نام مالکی پیش می رود. او مدیر یک شرکت نفتی است که مامور شده تا با نروژی ها مذاکره کند. او بعد از متقاعد کردن آن ها، در حین واریز وجه اقداماتی انجام می دهد که خط کلی داستان را تغییر می دهد. همین مورد باعث می شود تا اتفاقات دیگری در داستان رخ دهد که مخاطب را پای نمایشگر میخکوب می کند.

افزون بر این موارد، حضور جواد عزتی و هانیه توسلی سبب شده تا جذابیت و زیبایی این اثر بیش از پیش شود. وجود مهدویان در مقام کارگردان هم باعث می شود تا این داستان زیبا در ساختار و سبک ویژه ی او پیش برود که منتقدان را مشتاق کرده است. مجموع این موارد در کنار همدیگر تقاضا برای دانلود سریال زخم کاری را افزایش داده است.

    کانال تلگرام زوم لایف
    ارسال نظر
    عکس خوانده نمی شود