زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

عکس کودک دل بندتان را پوستر دیواری کنید

عکس کودک دل بندتان را پوستر دیواری کنید

عکس کودک دل بندتان را پوستر دیواری کنید

آیا تابحال فکر کرده اید که با خرید پوستر دیواری کودک می توانید چه تحولات عمیقی در اتاق خواب کودک خود ایجاد نمایید؟ خرید پوستر دیواری کودکانه به شما کمک می کند تا هرچه سریع تر اتاق کودک خود را از جدا کرده و پایه های اولیه استقلال وی را محکم تر نمایید.

چه زیباتر خواهد بود اگر تصویر کودک خود را در قالب پوستر دیواری چاپ کرده و یک صحنه دل انگیز را در اتاق خواب کودک دلبندتان خلق کنید. ما می خواهیم در این مقاله به شما یک پیشنهاد ویژه بدهیم و آن نصب پوستر دیواری کودک در اتاق خواب فرزند شماست. با ادامه این مقاله ما را همراهی کنید.

پوستر دیواری کودک یا عکس کودک؟

به نظر شما یک پوستر دیواری کودکانه می تواند دیوار اتاق خواب کودک شما را زیباتر کند یا عکس کودک شما که احتمالا در قالب یک تابلو یا حتی قاب عکس است؟ قطعا پوستر دیواری با آن ابعاد بزرگ و جذاب خود می تواند دیوار اتاق را متحول کند، اما قطعا برای والدین نصب تصویر کودک بر روی دیوار از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. پس چاره کار چیست؟

چاره کار این است که عکس کودک شما بر روی همان پوستر دیواری با ابعاد مورد نظر چاپ شده باشد. شاید تصور کنید که امکان پذیر نیست، اما برخی از شرکت های داخلی در عرصه طراحی، تولید و فروش پوستر دیواری توانسته اند نمونه های قابل قبولی را برای مشتریان خود عرضه کنند.

انتخاب عکس مناسب برای اتاق خواب کودک

در انتخاب عکس کودک خود دقت زیادی داشته باشید. سعی کنید او را به آتلیه ببرید، اما هرچقدر عکس مورد نظر طبیعی تر باشد و به واقعیت نزدیک تر باشد بهتر خواهد بود. هرگز سعی نکنید با افزایش جلوه های عکس یک تصویر نامفهوم را ایجاد کنید. تصویر کودکانه باید جزییات خاصی از دنیای کودکان را داشته باشد. پوشیدن لباس های نامناسبی که کودک شما را آزار می دهد یا قراردادن او در موقعیتی که کودک را دچار استرس می کند نمی تواند تصویر ایده آلی برای اتاق خواب کودک باشد.

در این خصوص سعی کنید به سادگی تصویر بیش از لاکچری بودن آن توجه کنید. البته از یاد نبرید که برخی از تصاویر کودکانه که به صورت لحظه ای ثبت شده و حاصل هنرکاری های آتلیه ها هم نیستند یک گزینه مناسب برای این کار خواهند بود.

پوستر دیواری نوزاد خوابیده

انتخاب دیوار محل نصب پوستر دیواری کودک

اگر خوب به دیوار اتاق خواب کودک خود نگاه کنید متوجه می شوید که سه دیوار برای نصب پوستر دیواری وجود دارد. یک دیوار به علت وجود احتمالی پنجره یا وجود کمد دیواری و سرویس هایی که ارتفاع زیادی دارند از موضوع حرف ما خارج می شود؛ می ماند سه دیوار و یک پوستر دیواری که باید به صورت اصولی بر روی یکی از این دیوارها نصب گردد.

در این خصوص بهتر است به طرح پوستر دقت زیادی داشته باشید. اگر تصویر کودک شما در سایز بسیار بزرگی چاپ شده است دیوار جانبی تخت خواب به گونه ای که مقابل درب ورودی باشد مناسب تر است در غیر این صورت دیوار پشت تخت خواب را انتخاب کنید. دیوار همجوار با درب ورودی برای نصب پوستر دیواری مناسب نخواهد بود.

سبک پوستر دیواری کودکانه

کودکان به سرعت در حال رشد و نمو هستند به گونه ای که تنها طی چند سال از دوره نوزادی وارد دوره خردسالی و بعد از آن وارد دوره پیش دبستان و دبستان می شوند. برخی از آن ها حتی در دوره متوسطه نیز به سن بلوغ نرسیده و برخلاف بسیاری از هم سالان خود که یک نوجوان قلمداد می شوند همچنان یک کودک ریزه میزه هستند که با نوجوانی فاصله دارند. در همه این موارد سبک پوستر دیواری کودکانه می تواند کاملا متفاوت باشد.

برای کودکانی که در دوره خردسالی به سر می برند از تصویر دوران نوزادی آن ها استفاده نکنید. سعی داشته باشید یک دنیای جذاب تر را برای آن ها خلق کنید. بنابراین از یک تصویر دوره خردسالی استفاده کرده و سعی نمایید با ورود وی به دوره دبستان، این تصویر را تغییر دهید. این گونه واقعیت زیبای دنیای کودکانه او را به تصویر کشیده و کودک شما می تواند به خوبی تغییراتی که در رشد او رخ می دهد را مشاهده نماید.

انتخاب متریال پوستر دیواری کودکانه

باتوجه به اینکه قرار است در فواصل محدودتری مبادرت به تغییر پوستر دیواری کودک نمایید بنابراین بهتر است از متریال های ارزان قیمت استفاده کنید. انواع متریال های کاغذی به عنوان ارزان ترین متریال داخلی در بازارهای ایرانی شناخته می شود. این متریال ها اصولا در مقابل آب و رطوبت مقاومت چندانی ندارند، اما برای دو الی سه سال قادر به حفظ طراوات خود بوده و بعد از آن می توانید با هزینه ای اندک مبادرت به خرید پوستر دیواری کودک نمایید آن هم با یک متریال کاغذی دیگر! البته شما می توانید باتوجه به سلیقه خود از متریال های گران قیمتی همانند بافت چرمی، هلندی و مانند آن ها نیز استفاده کنید.

پوستر دیواری نوزاد

خرید پوستر دیواری کودک طرح فرزند دلبند شما

حال سوالی که مطرح می شود این است که چگونه می توانیم عکس کودک دل بند خود را در قالب پوستر دیواری سفارش دهیم؟ کافیست تا به وب سایت دکوراسیون داخلی زیار دکور مراجعه کرده و با شماره تلفن های درج شده در این وب سایت تماس بگیرید. شما می توانید عکس کودک خود را به صورت اینترنتی آپلود کرده و برای این مجموعه ارسال کنید.

بعد از ارسال تصویر مورد نظر و تایید آن توسط کارشناسان زیار دکور، متریال پوستر دیواری را انتخاب کرده و ابعاد دیوار مورد نظرتان را اندازه گیری کنید. سعی نمایید تا ابعاد این دیوار را با دقت هرچه تمام تر اندازه گیری کرده و یک پوستر دیواری با ابعاد همان دیوار را سفارش دهید.

بعد از پرداخت هزینه مورد نظر که با توجه به متراژ دیوار و متریال مورد نظر شما متفاوت می باشد می توانید نسبت به ثبت سفارش خود اقدام کنید. مجموعه زیار دکور پوستر دیواری سفارشی شما را در کمترین زمان ممکن طراحی کرده و بعد از تولید و تایید نهایی کار توسط شما به آدرس شما ارسال می کند. ناگفته نماند که شما همچنین می توانید از خدمات نصب پوستر دیواری توسط نصابان زیر نظر زیار دکور نیز بهره مند شوید.

    کانال تلگرام زوم لایف
    ارسال نظر
    عکس خوانده نمی شود