زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

۵ نکته برای پیدا کردن بهترین آرایشگاه مردانه

۵ نکته برای پیدا کردن بهترین آرایشگاه مردانه

۵ نکته برای پیدا کردن بهترین آرایشگاه مردانه

در دنیای کنونی، شکی نیست که آقایان هم نسبت به ظاهر خود خیلی اهمیت می‌دهند. آن‌ها می‌خواهند که همه بخش های ظاهرشان، باهم در تناسب باشند. دراین‌باره، مدل مویشان نقش عمده‌ای در تعیین ظاهر کلی آن‌ها دارد. نوع سبک‌مویی که مرد دارد، می‌تواند چهره‌اش را خوب بسازد یا اینکه که به‌هم‌بریزد. به‌ همین‌ دلیل است که بعضی از آقایان، زمان زیادی را صرف‌می‌کنند تا سبک تقریبا ایده ال موهایشان را به‌دست‌آورند.

اما، این‌هم درست است که هر سبک‌مویی مناسب چهره و شخصیت‌تان نخواهدبود. دراین‌جاست که تجربیات و مهارت‌های یکی از بهترین آرایشگران موی آقایان در ایران، یعنی احسان نجاریان مهم می‌شود. آقایان، با این امید و انتظار به آرایشگاه مردانه می‌روند که آرایشگر، کار مویشان را به خوبی انجام‌خواهد داد. هرچند، گاهی‌وقت‌ها آن‌طورکه انتظار می‌رود، پیش نمی‌رود و متخصصی که در سالن موی مردانه کار می‌کند، کار رضایت‌بخشی تحویل نمی‌دهد. بنابراین، اگر نمی‌خواهید که پس از اتمام کار پیرایش، از زیبایی مویتان مایوس شوید، نکات ویژه‌ای را که در ادامه مطرح میکنیم را به‌خاطربسپارید.

Mens Hair Salon

چگونه آرایشگاه مناسب آقایان را انتخاب کنیم؟

 • اول از همه، باید به سوابق آرایشگر مو توجه کنید. آرایشگری مو، هنر هست و هر هنری، پیش از آ‌ن‌که تمام‌وکمال آموخته شود، نیازمند تمرین بسیار هست. آرایشگر موی حاذق و کارآزموده، می‌داند که چگونه مناسب‌ترین سبک مو و هیرکات مردانه را برای مشتری انتخاب کند، تا مطابق چهره فرد باشد، «اصطلاحا به او بیاید». انتخاب سبک مویی که مناسب شکل صورت باشد، نظیر شکل بیضی، گرد، مربع و غیره، کاملا ضروری هست و برای آرایشگر موی تازه‌کار، این موضوع ممکن است تا حدودی مشکل باشد. درنتیجه، پیش از ورود به آرایشگاه، نظری به رتبه‌ و امتیاز متخصص مو مورد نظرتان در پلتفرم های آنلاین بی‌اندازید. به این پلتفرم ها می‌توانید از طریق وب‌سایت آرایشگاه دسترسی‌ داشته‌باشید. آرایشگاه سان واقع در سعادت آباد تهران، در پلتفرم های آنلاین نظرات بسیار مثبتی دریافت کرده است.
 • دوم اینکه، درباره کیفیت محصولات مویی که استفاده می‌کنند، خودتان باید نگاه‌کنید یا بپرسید. بعضی از سالن‌ها، برای محصولات مو با کیفیت خوب، مانند شامپو، ژل صاف‌کننده مو، رنگ مو و غیره، هزینه نمی‌کنند. محصولات مراقبت از مو بی کیفیت ممکن است موجب آسیب زیادی به فولیکول مو شود و حتی پوست سر را تحریک کند. درحقیقت، حتی ممکن است موجب ریزش حجم زیادی از مو شود. به همین علت، سالن‌هایی را انتخاب نکنید که از محصولات مراقبت از موی برندهای معروف، استفاده نمی‌کنند. اعتبار و خوش‌نامی يک آرایشگاه، خیلی بستگی دارد به کیفیت محصولاتی که به‌کارمی‌برند.
 • رفتار مناسب و دوستانه جنبه مهم دیگری است که باید به آن اهمیت دهید. حتی اگر یک سالن تخصصی مو، آرایشگران مجرب مو دارد، باید با مشتریان خود، رفتار دوستانه داشته باشند. بهترین آرایشگاه‌های موی آقایان، همیشه به مشتریانشان احساس کارفرمابودن را می‌دهند. اما، بعضی از آرایشگران مو آنقدر خودرای هستند که حتی به پیشنهادات و درخواست‌هایی که مشتری ابرازمی‌کند، گوش هم نمی‌دهند.
 • وضعیت و چیدمان آرایشگاه مردانه، کیفیت خدمات‌شان را تا حد زیادی نشان‌می‌دهد. استفاده از تجهیزات الکترونیکی و دستگاه‌ها نشان‌می‌دهد که آرایشگاه، روی ارائه‌دادن بهترین کیفیت خدمات به مشتریان، بیشتر متمرکز هست. به‌طورحتم، ماشین‌های اصلاح با کیفیت بالا، دستگاه‌های صاف‌کننده مو، دستگاه‌های ماساژ و غیره، عملکرد بیشتری برای این سالن‌ها به‌همراه‌دارد.
 • در نهایت، فراموش نکنید که امتیازات و نقدهای آرایشگاه را مورد بررسی قرار دهید. پلت‌فرم‌های بسیاری در دسترس است که مشتریان می‌توانند آزادانه عقیده و انتقاد خود را بیان‌کنند. ازاین‌رو، این امکان برایتان فراهم است که صفحه‌ي رسانه‌های اجتماعی آرایشگاه را بررسی کنید و نظراتی را مشاهده کنید که مشتریان ارسال کرده‌اند.

خوب، این‌ها یک‌سری نکات اساسی بودند که می‌توانید در زمان انتخاب آرایشگاه مردانه به‌خاطرداشته‌باشید. بهترین آرایشگاه را برگزینید، این گونه هرگز پشیمان نخواهید شد.

  کانال تلگرام زوم لایف
  ارسال نظر
  عکس خوانده نمی شود