زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

به دنبال بهترین سالن زیبایی شیراز هستید؟

به دنبال بهترین سالن زیبایی شیراز هستید؟

به دنبال بهترین سالن زیبایی شیراز هستید؟

زمانی را به یاد دارم که 7 یا 8 ساله بودم و برای عروسی عموی بزرگم، اولین بار قدم در سالن زیبایی شیراز گذاشتم. مغازه‌ای کوچک در کوچه‌ای باریک که شاید متراژش به 10 متر هم نمی‌رسید؛ اما در محله بین زن‌ها خیلی معروف شده بود. زنی تقریباً 35 ساله به نام زیور؛ لبخندش را خوب به خاطر دارم. شاید اگر به دهه 70 برگردیم سالن‌های زیبایی را می‌بینیم که نهایت دو نفر در آن مشغول‌اند و همه کارها از میکاپ صورت گرفته تا شینیون مو و بند انداختن صورت را همان دو نفر انجام می‌دهند. تازه آن زمان‌ها مدرک آرایشگری هم می‌دادند. مدرکی که می‌گفت شما از سیر تا پیاز خدمات سالن زیبایی را بلدید. اما این روزها که دیگر هر چیزی متخصص خودش را دارد، داستان خیلی متفاوت‌تر شده. روز به روز آرایشگاه‌ها بزرگ‌تر و آماده ارائه خدمات ویژه‌تری به مشتریان خود می‌شوند.

این روزها دیگر نیازی به یادگیری سیر تا پیاز همه چیز را ندارید. وقتی وارد سالن زیبایی شیراز می‌شوید اولین چیزی که توجه شما را به خود جلب می‌کند تنوع بی‌نظیر ارائه خدمات است. این سالن‌های زیبایی شامل بخش‌ و لاین‌های مختلف با متخصصین ویژه آن خدمات می‌شوند که در ادامه این خدمات را به شما معرفی می‌کنیم.

معجزه جوانسازی در سالن زیبایی شیراز

قرن‌ها کیمیاگران به دنبال کشف اکسیر جوانی بودند؛ اما متأسفانه اکسیری در کار نبود و انسان‌ها مجبور شدند خودشان دست به کار شوند.در سالن زیبایی شیراز، روش های جوانسازی یکی از راه‌های درمانی است که  تا حد امکان، ظهور نشانه‌های پیری را به تعویق می‌اندازد و شادابی را به پوست شما برمی‌گرداند.

از جمله این روش‌ها در سالن زیبایی شیراز که باعث کلاژن سازی پوست، از بین بردن خط لبخند و اخم، اسکار و جای سوختگی، چین و چروک و پاکسازی عمیق پوست شما می‌شوند، شامل: لیفتینگ، کربوکسی تراپی، میکرونیلدینگ، میکرودرم و مزوتراپی هستند. جالب است بدانید که در قرون وسطی پزشکان شیفته آرایشگری بودند؛ اما حالا ورق برگشته و آرایشگران به حوزه کاری پزشکان عزیز ورود کرده و حتی در ارائه این خدمات موفق ظاهر شدند.

ریمو اسکینیال انواع تتو در سالن زیبایی شیراز

معمولاً در دوره خاصی از زندگی با بحران‌ها و هیجاناتی رو به رو می‌شویم. نشانه یکی از این هیجانات ثبت نقش و نگارهایی رو پوست بدنمان است. تا سال‌ها پیش امکان پاک کردن تتو از روی پوست امکان نداشت اما امروزه می‌توانید با استفاده از روش‌هایی در سالن زیبایی شیراز به راحتی تتو خود را پاک کنید. اسکینیال یک روش جدیدتر  با درد کمتر است و به تعداد جلسات کمتری نیاز دارد.

سالن زیبایی شیراز و خال لب ترک شیرازی

شاعر می‌فرماید: اگر آن ترک شیرازی به دست آرد دل ما را   /    به خال هندویش بخشم سمرقند و بخارا را

این روزها خال هندویش دیگر ارزشی ندارد؛ زیرا که با جراحی صورت در سالن زیبایی عروس شیراز عمل کردند خال‌ها را. بله! از خدمات ویژه دیگری که سالن‌های زیبایی این روزها به شما پیشنهاد می‌دهند، خال برداری است.

ابرو هایی پیوسته با سالن زیبایی شیراز

دقیقاً مشخص نیست چرا در گذشته دختران بیشتری ابروهای پر و پیوسته‌ای داشتند؛ احتمالاً به همان ژن برتر برمی‌گردد. با این حال انسان امروز راه حل همه چیز را پیدا می‌کند. از روش‌های پرطرفدار و جذاب و البته نسبتاً ارزان برای فرم دادن به ابروها، قرینه‌سازی و پر کردن مناطق خالی ابرو، میکروبلیدینگ یا فیبروز ابرو است. فیبروز ابرو از خدماتی است که در بهترین سالن زیبایی شیراز به شما ارائه می‌شود.

بینی کوچک در سالن زیبایی شیراز

آدمی همیشه دنبال روش‌های جدید با درد و خون‌ریزی کمتر و همین‌طور هزینه اقتصادی‌تری می‌گردد و در نهایت موفق هم می‌شود. یکی از روش‌های محبوب این روزها در سالن زیبایی شیراز برای کوچک کردن بینی گوشتی و همین‌طور از بین بردن افتادگی پلک شما، روشی است به نام پلکسر بینی. این روش به جراحی نرم هم معروف است.

 پلکسر یا پلاسما بینی دقیقاً چه کاری می‌کند؟ در واقع با برخورد پلاسما به پوست و بافت چربی به دلیل گرمای خیلی زیاد، بافت پوست خودش را جمع می‌کند و بافت چربی از بین می‌رود. این روش در سالن زیبایی شیراز آنقدر محبوب شده که برای از بین بردن غبغب، لیفت صورت، محو کردن کک و مک، رفع ترک پوستی و حتی خورشید گرفتگی هم استفاده می‌شود.

تنوع عجیب میکاپ در سالن زیبایی شیراز

در قدیم‌الایام یک میکاپ مشخص ترند شده و همه خود را شکل هم آرایش می‌کردند. اما امروزه با توجه به فرم صورت، میکاپ‌ آرتیست ها گریم‌های متنوعی را برای افراد مختلف در نظر می‌گیرند. از انواع سبک‌های میکاپ امروزی در آرایشگاه زنانه شیراز می‌توان به: میکاپ کلاسیک، میکاپ لایت یا اروپایی، آرایش شرقی، میکاپ هالیوودی، میکاپ عربی، میکاپ خلیجی، میکاپ هلندی، میکاپ لبنانی اشاره کرد.

شینیون فرانسوی در سالن زیبایی شیراز

صحبت از هر چیزی در میان باشد یونانی ها در آن می‌درخشند. شینیون هم ویژه یونانی‌ها بوده. زنان یونانی از این مدل استفاده می‌کردند و سر خود را با زیرآلات دست‌ساز و طلا آرایش میکردند. البته شینیون هم یکی از آن واژه‌های فرانسوی است که وارد زبان ما شده. در فرانسه وقتی موهای خود را به صورت گرد و پشت گردن جمع می‌کنند به آن شینیون می‌گویند. این روزها مدل‌های متنوعی از شینیون در سالن زیبایی شیراز رواج پیدا کرده. شینیون هالیوودی، شینیون مدرن، شینیون کلاسیک، شینیون ترکیبی با بافت، شینیون تور، شینیون عروس و حتی شینیون حجاب از جمله خدماتی هستند که در بهترین سالن زیبایی شیراز ارائه می‌شوند.

انواع کوپ در سالن زیبایی شیراز

اگر کمی به عقب برگردیم با تنها وسیله کوتاهی مو یعنی قیچی روبه‌رو می‌شویم. این آچارفرانسه در دوره‌های مختلف خدمت بزرگی به بشری که ما باشیم کرده است. این روزها وسایل کوتاهی مو در سالن زیبایی شیراز تنوع بیشتری پیدا کرده‌اند؛ قیچی های تیغ‌دار، قیچی دندانه‌دار و قیچی استاندارد از وسایلی هستند که امروزه برای کوپ یا کوتاهی از آن‌ها استفاده می‌کنند. از قدیمی‌ترین و مهم‌ترین کارهای سالن زیبایی شیراز کوتاه کردن مو است. برخی کوتاه کردن مو را به نواختن موسیقی تشبیه کرده‌اند، زیرا باید همزمان به ریتم، هماهنگی و زیبایی کار توجه کرد. در گذشته اگر مدل مویی باب می‌شد همه موی خود را به آن شکل کوتاه می‌کردند. این روزها هم مدل‌های متنوعی برای انواع کوتاهی ترند شده. اما یک متخصص کوتاهی مو در بهترین سالن زیبایی شیراز خیلی خوب می‌داند کدام مدل کوتاهی مناسب فرم و حالت صورت شما است. انواع مدل‌های صورت شامل صورت گرد، صورت مربعی، صورت بیضی، قلبی و کشیده‌، می‌شوند.

انواع رنگ مو و سالن زیبایی شیراز

در دنیای ما خانم‌ها پاسخ به این سوال که آیا موهایم را رنگ کنم یا نه؟ همیشه بله است. از انواع روش‌های رنگ که در سالن زیبایی شیراز طرفداران بسیاری پیدا کرده‌اند می‌توان به، مش و سوئیت مش، آمبره و بالیاژ، لولایت، وی‌لایت،لایت شطرنجی و مون‌لایت اشاره کرد. البته این روزها در کنار رنگ مو خدمات ویژه دیگری در سالن زیبایی شیراز به شما ارائه می‌دهند. همچنین برای پیدا کردن تالار عروسی در شیراز هم می توانید از سایت بیا تو عروسی استفاده کنید. این خدمات که شامل پروتئین تراپی، بوتاکس مو، پلکس تراپی، خاویار تراپی، آرگان تراپی، کراتینه، ریباندینگ و اوزون تراپی اند، باعث تقویت موهای شما می‌شوند.

سالن زیبایی شیراز

مزایای کاشت ناخن در سالن زیبایی شیراز

شواهدی از قرن‌ها پیش در دست است از تمایل زنان به داشتن ناخن‌هایی زیبا. مثلاً زنان یونان باستان برای زیباتر دیده شدن دستان خود پوست پسته را روی ناخن‌هایشان می‌چسباندند. اما شما امروز در سالن زیبایی شیراز با متنوع‌ترین روش‌ها و مدل‌های کاشت ناخن روبه‌رو هستید. از این روش‌های جذاب در سالن زیبایی شیراز می‌شود به روش قالبی، کاشت ناخن پودری، کاشت ژله‌ای، میکس، فیبر یا گیاهی، دیپینگ، کاشت با فرمر، کاشت به روش گریم، سیلک، هایلایت و موقت یا تیپ گذاری اشاره کرد.

مهم‌ترین اولویت در انتخاب سالن زیبایی شیراز

یکی از مهم‌ترین معیارها در انتخاب بهترین آرایشگاه زنانه شیراز، تجربه و مهارت آریشگران آن مجموعه و مطلع بودن آن‌ها از آخرین متدهای روز و راهنمایی مشتریان به نحو احسن است. شما در بیاتوعروسی می‌توانید به راحتی از تجربه کاربران دیگر استفاده و بهترین سالن زیبایی شیراز را انتخاب کنید. یافتن مرجعی کامل برای انجام خدمات زیبایی کاری دشوار است. ما در بیا توعروسی بهترین سالن‌ زیبایی شیراز را به شما معرفی می‌کنیم. همچنین اگر ارائه دهنده خدمات زیبایی در شیراز هستید سری به بیا تو عروسی بزنید و خدمات خود را تبلیغ کنید.

    کانال تلگرام زوم لایف
    ارسال نظر
    عکس خوانده نمی شود