زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

معتبر ترین ثبت شرکت در غرب تهران

معتبر ترین ثبت شرکت در غرب تهران

معتبر ترین ثبت شرکت در غرب تهران

هنگامی که صحبت از اعتبار و پشتوانه می شود ناخودآگاه ذهن انسان به سمت قدمت و سابقه می رود. حالا وقتی تصمیم به کار کردن با شرکت و یا موسسه ای می گیرید که کار آن مسائل حقوقی و ثبتی می باشد باید به امر تخصص هم توجه کنید.

این مسئله را با مثالی برای شما بازگو می کنم:

فردی تصمیم به ثبت شرکت برای خود میگیرد و شروع به جستجو میان مراکز ثبتی می کند.در میان این جستجو ها شرکتی پیدا می کند که با هزینه اندک و وعده ثبت ۲-۳ روزه این کار را انجام می دهد. او اعتماد میکند و تمامی هزینه ها را پرداخت و منتظر ثبت شرکت خود می ماند. اما پس از مدتی متوجه می شود که تمامی وعده ها دروغ بوده و باید بیشتر هزینه کند.

اعتبار موسسه ثبت شرکت

هنگامی که با افراد دارای تجربه در امور ثبتی مواجه می شوید اولین چیزی که به شما می گویند این است که مهم ترین موضوع برای اعتماد به شرکت ثبتی، رضایت مشتریان از آن مجموعه است.

پس از آن سابقه کار مفید و وچود کارشناسان خبره در آن مجموعه است. از دیگر خدمات این مجموعه ثبت برند نیز می باشد که مستلزم داشتن متخصصان برند برای به ثبت رساندن نام و نشان دلخواه می باشد.

موسسه راه روشن

موسسه زمان تدبیر راه روشن دارای شماره شناسه ملی ۱۴۰۰۸۷۳۷۳۹۴ دارای مجوز های لازم از سازمان ثبت شرکتها می باشد. این موسسه بالغ بر ۶ سال فعالیت در امور خدمات ثبت شرکت و برند و دیگر خدمات مربوطه می باشد. کارشناسان این مجموعه ۱۵ نفر در قسمت ثبت شرکت و ۳ نفر در قسمت طراحی لوگو و سایت هستند. بسیاری از اقدامات این موسسه هم اکنون تبدیل به بزرگترین شرکت های ایران در حوزه خود شده اند.

موسسه راه روشن در منطقه غرب تهران، بالاتر از فلکه دوم صادقیه واقع شده است و که از لحاظ دسترسی محلی، امتیاز مطلوبی دارد. این موسسه تمامی خدمات مربوط به تهران، البرز و دیگر استان ها را انجام می دهد.

مشاوران راه روشن هیچ هزینه ای بابت مشاوره از مشتریان دریافت نمی کنند.

    کانال تلگرام زوم لایف
    ارسال نظر
    عکس خوانده نمی شود