زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

ایمپلنت برزیلی در ایمپلنتیا

ایمپلنت برزیلی در ایمپلنتیا

ایمپلنت برزیلی در ایمپلنتیا

از دست دادن دندان اتفاق تلخی است که ممکن است برای هر فری به دلایل مختلف اتفاق بیفتد که می تواند روی زیبایی، غذا خوردن، صحبت کردن افراد تاثیر بگذارد. درمان های متفاوتی برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته ارائه شده است که امروزه ایمپلنت را بهترین درمان و جایگزینی مناسب برای دندان های از دست رفته می دانند. ایمپلنت با توجه به شرکت های سازنده آن انواع مختلفی دارد. در این مقاله قصد داریم ایمپلنت برزیلی در ایمپلنتیا را مورد بررسی قرار دهیم و شما را در انتخاب بهترین ایمپلنت راهنمایی نماییم.

از دغدغه اصلی افرادی که قصد ایمپلنت دندان را دارند، انتخاب نوع برند مناسب برای کاشت ایمپلنت  دندان می باشد. در حال حاضر کشورهای مختلفی در دنیا از جمله آرژانتین، سوئیس، فرانسه،  برزیل، اسپانیا، کروه، چین و غیره در حال تولید ایمپلنت هستند اما سوال اصلی اینجاست کدام یک از این برند ها کیفیت بهتری دارند؟

در پاسخ به این سوال می توان گفت کیفیت ایمپلنت ها در حال حاضر ربطی به کشور سازنده آن ها ندارد. برای مثال می توان گفت شرکت اشترامن در سوئیس از اولین تولید کننده های ایمپلنت در جهان می باشد و می توان گفت یکی از سه برند برتر و پرفروش دنیا در این سال ها می باشد. اما نکته قابل توجه اینجاست که همین شرکت امتیاز یک شرکت برزیلی که سابقه چندانی هم ندارد را توانسته بگیرد. پس می توان گفت یک شرکت معتبر می تواند دو نوع ایمپلنت متفاوت را تولید کند.

هم چنین در کشور سوئیس ایمپلنت هایی با کیفیت بسیار نازل تولید می شود که اعتبار چندانی هم ندارند اما در سایر کشور ها به نام ایمپلنت سوئیسی مورد استفاده قرار می گیرد. حتی در مواردی ممکن است این ایمپلنت ها در کشورهای دیگری ساخته شوند ولی با نام ایمپلنت سوئیسی به سایر کشور ها وارد شوند.

در همین راستا در کشور کره جنوبی ایمپلنت هایی که دارای اعتبار جهانی می باشد، تولید می شود که از بسیاری از برند های فیک آمریکایی، آلمانی و سوئیسی بهتر و معتبرتر است. البته در کشور کره جنوبی هم ایمپلنت های با کیفیت پایین تر تولید می شود که با قیمت های بسیار پایین به  کشور های دیگر وارد می شود.

بنابراین موضوع قابل توجه و مهم این است که کشور سازنده در کیفیت ایمپلنت های دندان نقشی ندارد. برای انتخاب ایمپلنت لازم است معیارهایی را در نظر بگیرید و مطمئن شوید که راه درمان اصولی و علمی برای شما انجام می شود.

ایمپلنتیا

در واقع باید توجه داشته باشید که انتخاب ایمپلنت مناسب پایان ماجرا نیست، بلکه در واقع شروع درمان است! کیفیت ایمپلنت تنها 20 الی 30 درصد در نتیجه درمان موثر است. اما قسمت مهم و ماندگار انتخاب یک کلینیک دندانپزشکی معتبر است که توسط متخصصین با تجربه کاشت ایمپلنت دندان را برای شما انجام می دهند. به همین منظور ما به شما کلینیک دندانپزشکی ایمپلنتیا را پیشنهاد می کنیم که علاوه بر همکاری با برندهای معتبر کشورهای مختلف برای تولید ایمپلنت، از متخصصین دندانپزشک که در زمینه کاشت ایمپلنت دندان سابقه طولانی دارند تشکیل شده است و می تواند تجربه خوب و دلنشینی را از ایمپلنت و دندان پزشکی برای شما به ارمغان بیاورد و لبخندی زیبا به شما ببخشد.

در ادامه قصد داریم چند نوع برند معتبر تولید کننده ایمپلنت برزیلی در ایمپلنتیا را برای شما شرح دهیم:

ایمپلنت نئودنت: این شرکت برزیلی در سال 1993 شروع به کار کرده و Geninho thome بنیان گذار این شرکت در 23 آگوست فعالیت خود را در شهر کورتابا شروع کرد. شرکت نئودنت در سال 2001 توانست به صورت گسترده ای شروع به تولید ایمپلنت دندان کند و در سال 2015 به شرکت معتبر سوئیسی اشترومن پیوست که این سال را می توان نقطه شروع چشمگیر ایمپلنت های برزیلی شرکت نئودنت دانست. بعد از همکاری با شرکت اشترومن ایمپلنت های نئودنت توانست در رده بالای ایمپلنت های جهانی قرار بگیرد.

ایمپلنت های برزیلی نئودنت از 3 خط تولید Grand Morse،Zygomatic، Cone Morse تشکیل شده است و دارای گواهینامه معتبر جهانی ایزو و هم چنین CE FDA می باشد. ایمپلنت های تولید شده توسط این برند از کیفیت و هزینه مطلوب و بسیار مناسبی برخوردار می باشد، به همین علت در بسیاری از کشورها طرفدار دارد.

ایمپلنت برزیلی S.I.N

این شرکت از جمله شرکت های تولید کننده ایمپلنت در کشور برزیل می باشد که از سال 2003 شروع به فعالیت نموده و در تولید ایمپلنت های مدرن موفق بوده است. اما این شرکت به اندازه ایمپلنت های ساخته شده توسط برند نئودنت شناخته شده نمی باشد.

در شرکت ایمپلنت SIN تمامی محصولات با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین محصولات و با بهره گیری از فناوری های پیشرفته و با همکاری دانشگاه های بزرگ جهان ساخته می شود.

بنابراین همانطور که بیان  شد کیفیت ایمپلنت را نمی توان به کشور سازنده آن ارتباط داد. در واقع کیفیت اصلی ایمپلنت ها به متریال مورد استفاده و تکنولوژی هایی که برند سازنده در تولید ایمپلنت ها مورد استفاده قرار می دهند بستگی دارد. بنابراین برای شناخت ایمپلنت با کیفیت و خوب لازم است سوابق برند سازنده، بررسی نوع تکنولوژی در ساخت، متریال های مورد استفاده و میزان موفقیت برند را مورد ارزیابی و تحقیق قرار دهید.

 بهترین راه برای شناخت ایمپلنت مشورت با افراد متخصص ایمپلنت می باشد که اصالت و ضمانت ایمپلنت ها را مورد بررسی قرار می دهد و با متریال ها و تکنولوژی های ساخت ایمپلنت آشنایی دارد و می تواند گواهینامه های لازم توسط کشورهای سازنده را برسی کند، به همین منظور در کلینیک دندانپزشکی ایمپلنتیا سعی نمودیم با مشورت بهترین متخصص های ایمپلنت بهترین نوع ایمپلنت ها را خریداری نموده و برای شما مراجعه کنندگان عزیز مورد استفاده قرار دهیم.

در پایان می توان گفت ایمپلنت برزیلی در ایمپلنتیا از برند های نئودنت و SIN تهیه شده که شرکت نئودنت به دلیل مشارکت با شرکت معتبر اشتومن توانسته در رده های جهانی و جزء 10 شرکت برتر برای تولید ایمپلنت دندان قرار بگیرد که نشان از موفقیت این برند دارد. بنابراین می تواند انتخاب مناسبی برای افرادی که قصد ایمپلنت دندان را دارند، باشد زیرا علاوه بر کیفیت مطلوب هزینه بسیار مناسبی دارد.

    کانال تلگرام زوم لایف
    ارسال نظر
    عکس خوانده نمی شود