زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

خمیردندانِ ایتالیا در کنار پیتزا و پاستا!

خمیردندانِ ایتالیا در کنار پیتزا و پاستا!

خمیردندانِ ایتالیا در کنار پیتزا و پاستا!

چرا محصولاتِ مراقبت از دهان و دندانِ پاستا دل کاپیتانو، یک اصالتِ ایتالیایی است؟ ایتالیا یکی از محبوب‌ترین کشورهای جهان برای گردشگری و مهاجرت است که برای ما ایرانی‌ها، علاوه بر جاذبه‌های گردشگری، نقاشی، سینما و موسیقی و فوتبال، بیش از هر چیز یادآورِ طعمِ دلپذیرِ خوراک‌های متنوع و خوش‌رنگ و عطر است.

خمیر دندان پاستا دل کاپیتانو

از زمانی که صرفِ پیتزا و انواع پاستا در ایران همه‌گیر شد تا به امروز، هنوز که هنوز است؛ روش‌ها و سبک‌های جدید طبخ و مزه‌دار کردنِ خوراکی‌ها و غذاهای ایتالیایی، بیانگر انتخابِ یک رستورانِ همیشگی و مهارتِ آشپزی یک آشپز است. سِن نمی‌شناسد؛ همه‌ی ما دلبسته‌ی یکی از انواعِ بی‌شمارِ غذاهایِ خوش‌طعمِ ایتالیا هستیم و در طی زمان، جایگاه آن‌ها در سبدِ غذایی‌مان، گسترش پیدا کرده‌ است.

پس از خوردن یک وعده‌ی دلچسب غذا اما یک موردِ بسیار مهم بر سر راهِ کار، معاشرت، هم‌صحبتی و یا حتی خوابی که در سر داریم؛ قرار دارد و آن چیزی نیست جز بهداشت دهان و دندان و تمیزی و خوش‌بوییِ آن.

این‌جاست که یک ایتالیاییِ اصیل، راهکاریِ با اصالت و دقیق را همانند طعم و بویِ دل‌نشین خوراک‌های ایتالیایی در دست دارد: پاستا دل کاپیتانو.

خمیر دندان ایتالیایی پاستا دل کاپیتانو

در سال‌های نخست قرنِ بیستم، کلمنت چیکارلی، کسب و کارِ پرسابقه‌ و تخصصیِ خانواده‌ی خود را در پزشکی و داروسازی گسترش دارد و در نهایت موفق به اختراع خمیردندان برای مراقبت از دندان شد که تا پیش از آن در انحصار محصولات مراقبتیِ پودری بود و خمیری نبود. در اندک زمانی پس از اختراع، خمیردندان به سرعت در ایتالیا و سایر نقاط اروپا، مورد استقبال قرار گرفت و محصولاتِ مراقبت از بهداشت و دهانِ تولیدی، همه‌گیر شد؛ تا در نهایت نیکو چیکارلی پسر کلمنت، این کسب و کار را به شکلی صنعتی و جهانی گسترش داد و خود، محصولاتِ برندِ پاستا دل کاپیتانو را تضمین کرد.

امروز، این دسته از محصولات مراقبت و بهداشت دهان و دندانِ اصل ایتالیا در بازار ایران در دسترس است و اصالت و کیفیت‌اَش با نخستین استفاده، به مصرف کنندگان ثابت شده و سلامت آن‌ها را تضمین کرده و خاطره‌ای عمیق از کیفیت، عطر و بوی ایتالیا را در خاطرِ خردسال و کهنسال و جوان، زن و مرد به یادگار گذاشته است.

خمیر دندان مخصوص کودکان پاستا دل کاپیتانو

    کانال تلگرام زوم لایف
    ارسال نظر
    عکس خوانده نمی شود