زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

چگونه ظاهری طبیعی داشته باشیم؟

چگونه ظاهری طبیعی داشته باشیم؟

چگونه ظاهری طبیعی داشته باشیم؟

چگونه می توانیم مانع استفاده بیش از حد از پرکننده ها برای به دست آوردن یک نتیجه ظاهری طبیعی بشویم همانطور که برای چندین دهه، زیبایی یک ترند بوده است؟ تزریق روی صورت توسط محلول های ضد پیری یا پرکننده های پوستی می تواند کمک زیادی به شما کند تا جوان تر، شاداب تر بنظر برسید و همینطور چین و چروک های کمتری داشته باشید.

لیفت صورت، لیفت پلک یا لایه برداری عمیق شیمیایی بسیار رایج  گردیده است در واقع برخی از نواحی برای استفاده از پرکننده‌ها مانند نواحی  لب‌ها، ناحیه ابرو و گونه‌ها مناسب هستند. بنابراین، اگر می‌خواهید طبیعی و در عین حال شاداب به نظر برسید، نمی‌توانید انکار کنید که باید یک تزریق کننده خوب انتخاب کنید که چگونه ظاهری زیباتر و در عین حال طبیعی به شما بدهد.

ساندرا والاس، متخصص زیبایی می‌گوید: «کمی ژل رووفیل پوستی خوب است، اما پرکننده بیش از حد می‌تواند عواقب بدی بر ظاهر شما داشته باشد. پرکردن بیش از حد صورت، لب‌ها یا ابروها می‌تواند باعث پیری زودرس صورت شما به جای جوان‌سازی آن شود.

اشتباهات فیلر صورت و حجم دهی بیش از حد لب:

پر کردن بیش از حد لب ها در طول یک جلسه تزریق با استفاده از محلول پرکننده غیر طبیعی یک مشکل رایج برای تزریق کننده هایی است که بی تجربه هستند، یا در کلینیک هایی که تزریق های زیبایی را سریع و ارزان قیمت انجام می دهند.

استراتژی تزریق برای حجم دهی لب

ساندرا، متخصص زیبایی می‌گوید: همه افراد کاندیدای مناسبی برای بزرگ کردن لب با استفاده از فیلر نیستند. شما به تزریق کننده ماهر نیاز دارید که بتواند آناتومی کامل صورت و حالات صورت شما را ارزیابی کند که آیا شما کاندید مناسبی برای تزریق های زیبایی و بزرگ کردن لب هستید یا خیر.

بزرگ‌کردن لب:

تزریق کننده ها باید از حجم دهی بیش از حد لب‌های شما اجتناب کنند و تمرکز خود را بر این بگذارند که حجم دهی لب‌ها را متناسب با بقیه قسمت‌های صورتتان باشد. این را در نظر بگیرید که پرکننده‌های لب ارزان نیستند و در نهایت نباید این را احساس کنید که لب‌های شخص دیگری روی صورت شما چسبانده شده است. در واقع درک آناتومی صورت، وضعیت پوست و بهترین استراتژی‌های تزریق برای کل ظاهر صورت به شما کمک می‌کند تا از مشکلات رایج پرکننده لب جلوگیری به عمل آید. 

پرکننده مابین خطوط ابرو (اگر پرکننده بیش از حد در ناحیه بین ابرو قرار گیرد چه اتفاقی می‌افتد؟)

برخی از تزریق کننده ها مانند ژل الانسه سعی می کنند از پرکننده ها در ناحیه ابرو برای پر کردن خطوط یا شیارهای ابرو استفاده کنند یا سعی می کنند حجم ابرو را برای جوانسازی صورت بازگردانند. اما همیشه طبق برنامه پیش نمی روند و اگر پرکننده بیش از حد در نواحی نامناسب قرار داده شود سبب بروز مشکلاتی می گردد. مثلا پرکننده زیاد در پیشانی می تواند باعث افتادگی ابرو شود.

ساندرا، متخصص زیبایی می‌گوید: استفاده بیش از حد از پرکننده‌ها، می‌تواند منجر به نتایج بدی شود، از جمله پیری زودرس صورت و یا منجر به افتادگی ابرو یا حتی مشکلاتی در پلک‌ها می گردد. او همچنین می گوید: ((قرار دادن پرکننده بیش از حد به طور مستقیم در امتداد ناحیه ابرو باید با احتیاط انجام شود.))

بنابراین با انتخاب یک تزریق کننده با تجربه زیاد از عوارض فیلر و استراتژی های تزریق نادرست جلوگیری کنید، در غیر این صورت ظاهری غیرطبیعی و تزریقی بیش از حد انجام شده، خواهید داشت.

بهترین مارک ژل لب را برای داشتن ظاهری آراسته تر می توانید استفاده کنید.

    کانال تلگرام زوم لایف
    ارسال نظر
    عکس خوانده نمی شود