زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

سامانه و سایت ثبت برند و ثبت شرکت در ایران

سامانه و سایت ثبت برند و ثبت شرکت در ایران

سامانه و سایت ثبت برند و ثبت شرکت در ایران

سایت و سامانه های زیادی برای ثبت برند تجاری و شرکتهای مختلف در ایران وجود دارد که از نظر کیفیت خدمات، هزینه و شرایط با یکدیگر تفاوت های عمده ای دارند. بهترین سامانه و سایت برای ثبت برند و شرکت در ایران، باید مشخصات و قابلیت های خاصی داشته باشد تا بتوان با خیال راحت، کلیه مراحل و پیگیری های لازم را به آن واگذار کرد.

بصورت کلی یک سامانه به عنوان سایت مرجع و رسمی وجود دارد و تعدادی زیادی سامانه بصورت خصوصی و شرکتی که هر کدام مزایای خاص خود را دارد. جهت ثبت برند و ثبت شرکت در ایران ( تمامی شهر ها) راه و روش های زیادی وجود دارد که سریع ترین آن، اقدام بصورت آنلاین و اینترنتی می باشد.

سامانه و سایت ثبت شرکت در ایران کدام است؟

سامانه ثبت آنلاین شرکت

سامانه ثبت شرکت در ایران به نشانی irsherkat.ssaa.ir، مرجع رسمی و اصلی ارائه خدمات حقوقی در زمینه ثبت شرکتهای تجاری و غیر تجاری می باشد. این وبسایت کلیه پرونده های مربوط به تاسیس انواع شرکت را بررسی کرده و نتیجه نهایی را به متقاضیان اعلام می کند. برای ثبت شرکت در ایران می توان از طریق این وبسایت پیگیری های لازم را انجام داد و تمام مراحل را باید بصورت شخصی پیگیری کرد تا با کمترین هزینه به سرانجام برسید.

سامانه های ثبت شرکت دیگری نیز وجود دارند که بصورت شخصی می توانید از طریق آنها، پیگیری های لازم را دریافت نمایید. به عنوان مثال شما می توانید مراحل ثبت شرکت را از طریق این لینک پیگیری نمایید و بصورت فوری و آنلاین درخواست خود را ثبت نمایید.

سامانه و سایت ثبت برند در ایران کدام است؟

ثبت برند در سامانه رسمی

سایت ثبت برند و لوگو در ایران نیز به 2 دسته تقسیم می شود:

 • سامانه اداره مالکیت معنوی به نشانی https://iripo.ssaa.ir/ مرجع رسمی برای ثبت برند تجاری و لوگو در ایران می باشد. این سایت و سامانه نیز همانند مورد بالا، پیگیری های لازم برای ثبت علائم تجاری را انجام می دهد و نتیجه فرآیند را به متقاضیان اعلام می کند. برای استفاده از این سامانه باید در باره شرایط، مراحل و هزینه های ثبت برند در ایران، اطلاعات کاملی داشته باشید.
 • نوع دیگری از سایت ثبت برند در ایران وجود دارد که نیازی نیست شما فرآیند های اداری و حقوقی پیچیده را پیگیری نمایید و می توانید کلیه مراحل را به این وبسایت ها واگذار نمایید. سایت ثبت برند در ایران می تواند کلیه علائم تجاری ( فارسی، لاتین و بین المللی) را برای شما بصورت قانونی ثبت کرده و شما به مدت 10 سال یک علامت و نام تجاری اختصاصی برای خود داشته باشید.

انواع شرکتهای تجاری برای ثبت کدام اند؟

شرکتهای مسئولیت محدود، تعاونی، تضامنی، شرکت نسبی، سهامی عام و خاص، مختلط سهامی و غیر سهامی، دانش بنیان از اصلی ترین و مهم ترین شرکتها برای تاسیس در ایران می باشند. هر کدام از این شرکت ها شرایط و قوانین تاسیس خود را دارند و بهتر است پیش از از اقدام به مطالعه این شرایط نمایید. از بهترین شرکتهای تجاری برای تاسیس و ثبت در داخل کشور موارد زیر می باشند:

 • شرکت مسئولیت محدود
 • شرکت سهامی خاص
 • شرکت سهامی عام

انواع برند تجاری و لوگو برای ثبت در ایران

ثبت برند به صورت بین المللی

مراحل ثبت برند و لوگو شبیه به یکدیگر است و کافیست تا ابتدا نوع برند مورد نظر خود را تعیین کنید. برند ها در انواع: برند شخصی، برند شرکتی یا حقوقی تقسیم می شوند و زیر شاخه های آن شامل موارد زیر است:

هزینه ثبت شرکت و برند چقدر است؟

محاسبه هزینه و قیمت برای تاسیس یک شرکت یا ثبت برند تجاری، بخش بسیار مهمی از این مراحل می باشد و باید با یک بررسی جامع نسبت به آن اقدام کرد. لازم است در نظر داشته باشید که با مراجعه به سامانه های اصلی کشور، هزینه کمتری پرداخت می کنید اما چالش ها و مراحل بیشتری در پیش و روی شما قرار خواهد گرفت. پس بر اساس نوع فعالیت، بودجه و زمانی که در اختیار دارید، می توانید تصمیم بگیرید که به تنهایی مراحل را انجام داده یا کلیه پروسه را به یک سامانه معتبر واگذار نمایید.

مشاوره رایگان پیش از تاسیس شرکت و ثبت علائم تجاری

شما همچنین می توانید در باره طرح سوالات خود و دریافت راهنمایی های لازم جهت ثبت شرکت و ثبت برند مشاوره رایگان نیز دریافت نمایید. برای دریافت مشاوره رایگان حقوقی در این زمینه کافیست به یک سامانه معتبر مراجعه کرده و اقدام به دریافت راهنمایی کنید.

  کانال تلگرام زوم لایف
  ارسال نظر
  عکس خوانده نمی شود