زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

مقایسه آمار التیام پای دیابتی بین یک کلینیک ایرانی و امریکایی

مقایسه آمار التیام پای دیابتی بین یک کلینیک ایرانی و امریکایی

مقایسه آمار التیام پای دیابتی بین یک کلینیک ایرانی و امریکایی

به گزارش سایت national laboratory of medicine آمار بهبود یافته گان دیابتی در کشور ایالات متحده امریکا 60 درصد افراد طی 3 سال و 65 درصد افراد طی 5 سال میتوانند زخم دیابتی خود را بهبود دهند.

این در حالی است که مرکز تخصصی درمان زخم دیابتی نیلسار توانسته است یک آمار اعجاب انگیز طی یک بازه سه ماهه از خود به جا بگدارد.

متخصص اصلی این مرکز مدعی است که 85 درصد بیماران دیابتی طی بازه زمانی کوتاهی بهبود یافته اند.

باید در نظر داشت مفهوم دیابت در دنیا به صورت کلی درمان قطعی ندارد.نکته قابل توجه ان است که تنها مراکز معتبر و با کیفیت بهبود زخم در دنیا توانستند این آمار را بدست بیاورند.

پروفسورGary Sibbald  جزو معتبرترین پزشکان و اساتید این حوزه میباشند که توانسته اند در زمینه بهبود و التیام زخم پای دیابتی نتایج قابل ملاحظه ای بدست بیاورند و در برد های بین المللی جزو افراد نخبه میباشند.

درمان زخم دیابتی

مرکز درمان زخم نیل سار با ۱۵سال تجربه در زمینه ی درمان زخم اعلام می کند که در سال ۱۴۰2،تعداد ۵۸۶ بیمار را پذیرش کرده و ۴۹۶ درمان موفق را به ثبت رسانده است.

از دلایل موفقیت این مرکز می توان به استفاده از درمان های ترکیبی و به روز دنیا،استفاده همزمان از کمک درمان ها و درمان های اصلی متناسب با زخم و همچنین درمان های همه جانبه اشاره کرد.

درمانگر اصلی این کلینیک، خانم کیمیا ساری، محقق، پژوهشگر و مخترع، دارای مدرک تخصصی زخم پای دیابتی از دانشگاه علوم پزشکی تهران واحد پژوهشکده ی علوم و غدد و متابولیسم ، دکتری مدیریت استراتژیک از دانشگاه علوم و تحقیقات و همچنین مدرک بین المللی  ICW هستند که توانسته اند در سال 2022 اختراع خود را در زمینه ی زخم پوش چندلایه آبرسان در کشور ایران و به صورت بین المللی به ثبت برسانند.درحقیقت موفقیت این مجموعه بدلیل نوآوری،تجربه بالا و استفاده از درمان های ترکیبی می باشد.

این کلینیک دارای به روزترین دستگاهای درمان زخم از جمله اوزون تراپی، کربوکسی تراپی، پلاسما تراپی،سونوی اولتراسونیک، لیزر کم توان، دستگاه های پیشرفته PRP و بایوفیلر است.

مهمترین نکات متمایز کننده مرکز درمان زخم نیل سار،استفاده همزمان از تیم مشاوره عفونی، ارتوپدی، تغذیه، ارتوپد فنی و جراح برای بیماران درحال درمان است.

با اطمینان اعلام میداریم که تمامی بیمارانی که در گذشته تحت درمان در این مرکز قرار گرفته اند و درمان ها و مشاوره های تجویز شده را به طور کامل انجام داده اند،به بهبودی کامل دست یافته اند.

کادر درمان مجرب و صبور این مرکز، با پیگیری وچکاپ هر سه ماه یکبار بیمارانی که درمان خود را با موفقیت به پایان رسانده اند،از وضعیت سلامت آنها مطلع می شوند.

متخصصین با تجربه ی مرکز درمان زخم نیل سار،با همراهی بیماران صبور و با حوصله ی مراجعه کننده ،توانسته اند امار ۸5٪ بهبود زخم دیابتی را به ثبت برسانند.

    کانال تلگرام زوم لایف
    ارسال نظر
    عکس خوانده نمی شود