زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

کاشت ابرو در خانه سفید

کاشت ابرو در خانه سفید

کاشت ابرو در خانه سفید

کاشت ابرو برای افرادی که ابروی خود را از دست داده اند و میخواهند جوان تر به نظر برسند، تنها گزینه معقول و طبیعی است. ریزش ابروها و نازک شدن آن ها حتی اگر به صورت طبیعی هم اتفاق نیفتاده باشد، باز هم مانعی برای کاشت ابرو بوجود نمی آورد.

اگر بقیه چهره شما از چین و چروک ها آزاد است و هنوز ظاهر تازه و جوان دارید، ابروهای نازک می توانند باعث شود سن شما بالاتر از آن چه هستید، به نظر برسد. این برای مردان و زنان هر دو صدق می كند.

اما خبر خوب این است که جراحی کاشت ابرو می تواند به شما در دوری از این پیری کمک کند، و به شما ابروهایی طبیعی و پرپشت می دهد. ابروهای پرپشت و طبیعی به شما ظاهری جوان می دهد. روند بازسازی ابرو یکی از ساده ترین هاست و برای افراد دیگر سخت است که بفهمند شما در ظاهر خود چه تغییری ایجاد کردید؛ زیرا نتایج بسیار ظریف هستند، اما متوجه می شوند که شما سالم تر و جوان تر از قبل به نظر می رسید.

اگرچه زمان بهبودی بسیار سریع است، لازم است متخصصی را انتخاب کنید که در جراحی پیوند ابرو تجربه دارد تا اطمینان حاصل شود که بهترین نتایج را بدست می آورید. در کلینیک کاشت مو خانه سفید، ما به کمک تیم های جراحی با تجربه کامل در عمل جراحی کاشت ابرو با استفاده از آخرین تکنولوژی ها برای کسب نتایج طبیعی تر در خدمت شما هستیم.

کاشت ابرو

کاشت ابرو به چه شکل انجام می شود ؟

پیوند ابرو یک فرآیند نسبتا ساده است و نیازی به ماندن طولانی مدت در کلینیک ندارد و تنها با بی حسی موضعی انجام می گیرد. جراح با دقت بسیار زیاد و به طور دقیق کار می کند تا نتایج عالی به دست آورد.

به طور متوسط بین 250 تا 400 تار مو در هر ابرو لازم است تا طبیعی به نظر برسد. بسته به اندازه و ظاهر ابرو این تعداد ممکن است متفاوت باشد. هر مو باید در جهت رشد طبیعی موهای دیگر ابرو پیوند داده شود، خواب ابروها مهم ترین مسئله در کاشت ابرو می باشد.

برای اطمینان از اینكه هیچ زخمی در قسمت سر و ابروی مراجعه كننده وجود ندارد، سوزن های کوچک برای برداشت گرافت های مو و کاشت آن ها استفاده می شود. به طور معمول، فولیکول های اهدا کننده از ناحیه پشت گوش خارج می شوند.

بی حسی موضعی قبل از انجام کاشت به طوری است که بیمار قادر به استراحت باشد و به منظور  كم كردن درد یا ناراحتی در قسمت های مورد کاشت و برداشت است. با این حال، نیازی نیست که بیمار پس از پیوند در کلینیک بماند و می تواند به خانه بازگردد.

چه زمانی باید کاشت ابرو انجام شود؟

تصمیم به انجام کاشت مو در قسمت ابرو می تواند یک تصمیم شخصی باشد، به این معنی نیست که کارشما با ابروهای برجسته و پهن به پایان خواهد رسید، شما می توانید موارد دلخواه خود را انتخاب کنید.این بدین معنی است كه شما ابروهایی خوش فرم، ضخیم  و براق خواهید داشت و می تواند به شما ظاهری جوان دهد.

متاسفانه، هر کس به طور طبیعی ابروی ضخیم ندارد، و پیوند ابرو می تواند راه خوبی برای رسیدن به ابروهایی زیباتر، باشد. در مورد افرادی که ابروهای نازك و كم پشت دارند، پیوند ابرو اغلب مورد نیاز است. به غیر از سن و فرم ابروی ارثی، دلایل دیگری وجود دارد که پیوند ابرو توصیه و انجام می شود.

این موارد به صورت زیر است:

 • تریكوتیلومانیا ( نوعی مشكل روانی كه به آن وسواس كندن مو گفته می شود)  شخص با كشیدن موهای ابرو یا هر قسمتی به خود آسیب می رساند.
 • بیماری سیستمیک
 • برداشتن بیش از حد ابروها
 • شیمی درمانی یا درمان رادیوتراپی
 • ضایعات پوستی ناشی ازمواردی مثل: پیرسینگ، سوختگی یا خال کوبی

کاشت ابرو

مراقبت های بعد از کاشت ابرو

در کلینیک تخصصی کاشت ابرو خانه سفید به هر بیمار یک بسته مراقبت پس از کاشت ابرو که شامل اطلاعاتی در مورد چگونگی مراقبت از ابروهای پیوند زده شده شماست ارائه می شود. این بسته مراقبت، حاوی محصولات تخصصی مانند شامپوی مناسب است که در روند بهبودی کمک خواهد کرد.

بسته ای برای مراقبت های پس از کاشت ابرو به شما ارائه می شود که با استفاده دقیق و منظم از محصولاتی كه در آن وجود دارد، قادر خواهید بود از ابروهای جدید خود مراقبت كنید تا مثل روز اول باقی بمانند. این برای کمک به مراحل بهبود و رشد ضروری است و مطمئن باشید كه ابروهای جدید شما، تا زمانی كه خودتان بخواهید، باقی خواهد ماند.

پس از پیوند موهای ابرو

گرافت های مورد نیاز برای پیوند ابروی جزئی بین 100-200 عدد برای رسیدن به یک ابرو خوش فرم و صاف دارد و 200-400 گرافت مو برای رسیدن به یک ابرو کامل است.

بعضی از بیماران مقدار کمی کبودی و تورم را برای مدت کوتاهی تجربه می کنند. با این حال، دوره بهبودی برای پیوند ابرو نسبتا سریع و بدون درد است.

نتایج حاصل از کاشت مو در ناحیه ابرو، جزئی یا کامل، در طولانی مدت قابل مشاهده است، اما این نتایج دائمی خواهد بود. بهبود درشکل و ضخامت ابرو خود را خواهید دید. با این حال، برخی از این موها در عرض چند هفته دچار ریزش می شوند. هنگامی که این اتفاق می افتد نیازی به نگرانی نیست، ریزش آن ها بخشی کاملا طبیعی از روند بهبود است و موهای جدید شروع به رشد می کنند. شایان ذکر است که می تواند تا یکسال طول بکشد تا نتایج کامل پیوند ابرو دیده شود.

ابروهای کاشته شده به رشد خود ادامه خواهند داد بنابراین برای حفظ فرم ابرو، مهم است که آنها را به صورت منظم و تقریبا هر چهار هفته اصلاح کنید. اگر ابروهای کاشته شده اصلاح نشوند، به همان شكل نامرتب رشد خواهند كرد، بنابراین مهم است که یک دوره نگهداری منظم اجرا شود.

پیوند ابرو هر روزه درحال کسب محبوبیت بیشتر به عنوان یكی از پیشرفت های تکنولوژی است، و باعث منسوخ کردن روش هایی مثل تاتو كه در گذشته استفاده می شدند. برای افرادی که تلاش کرده اند که ابروهایشان را به طور طبیعی رشد دهند یا آنها را به علت بیماری از دست داده اند، این روش یك نعمت است.

کاشت ابرو یک روش ترمیمی با بهبود سریع

بسته به ضخامت ابرویی که می خواهید، این روش معمولا یک روزه انجام می شود. به دلیل حساسیتی که در قسمت ابروها و پیشانی وجود دارد این روش با استفاده از یک بی حس کننده موضعی انجام می شود تا احساس درد کم شود. پس اغلب خواهید دید یک سری کبودی و تورم شروع به ظاهر شدن در طول چند روز آینده، از جمله در اطراف چشم، میكند و این کاملا طبیعی است و انتظار می رود. شما همچنین ممكن است زخم كوچكی را در اطراف ابرو مشاهده كنید، اغلب در عرض 24 ساعت اول به عنوان فرآیند بهبودی شروع می شود.

ریزش ابرو پس از کاشت

در نظر داشته باشید که عوارض کاشت ابرو مانند عوارض کاشت مو نیست و تقریبا می توان گفت اگر در کلینیک معتبر کاشت ابرو شما انجام شود تقریبا عوارضی خاصی متوجه شما نخواهد بود.

شما بهبود در فرم و ضخامت ابروی خود را خواهید دید. همچنین متوجه خواهید شد که بعضی از موهای پیوند شده در عرض چند هفته پس از پیوند از دچار ریزش می شوند اما این موضوعی نیست که نگران کننده باشد. این بخشی طبیعی از روند بهبود است و موهای جدید همچنان رشد می کنند.

چه مدت زمانی طول میكشد تا ابروها به حالت طبیعی خود برسند؟

فرم و ضخامت ابروهای شما بلافاصله پس از انجام عمل، نشان خواهد داد كه نتیجه نهایی چگونه خواهد بود  با این وجود، با این حال به علت تغییراتی که در طی فرآیند بهبودی رخ می دهد، شما تنها پس از حدود 4-6 ماه و یا حتی تا یک سال در بعضی موارد شروع به نتیجه گیری خواهید کرد.

خوبی آن این است كه شما قبل از کاشت بر روی صورت میتوانید فرم و سبك مورد نظرخود را انتخاب كنید و از مشاورخود درباره نحوه حفظ آن ها كمك بگیرید . با پیوند ابرو در کلینیک خانه سفید شما می توانید از استفاده مداوم مداد ابرو برای همیشه آزاد باشید.

هزینه کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو به عواملی مختلفی مانند نوع برداشت گرافت های مو، تبحر جراح، میزان گرافت ها و مدت زمان عمل بستگی دارد. هزینه کاشت ابرو در کلینیک خانه سفید بین 4 تا 6 میلیون تومان می باشد.

هزینه کاشت ابرو در کلینیک های معتبر عددی بین همین مقدار می باشد. هزینه های کم شک برانگیز و هزینه بیشتر نامعقول می باشد.

کلینیک فوق تخصصی کاشت ابرو خانه سفید – اولین و تخصصی ترین مرکز کاشت ابرو در ایران

 • آدرس: تهران، جردن، خیابان دستگردی، پلاک 321
 • تلفن: 02154503
 • شماره تلگرام: 09122252731
کانال تلگرام زوم لایف
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود
تعداد نظرات (2)
 1. مهسا در 17 بهمن 1397

  سلام . ببخشيد كاشت ابرو درد هم داره ؟

  پاسخ
  1. مجله زوم لایف
   مجله زوم لایف در 17 بهمن 1397
   سلام، در توضیحات نوشته شده که کاشت ابرو انجام می دهند. لطفا از طریق اطلاعات تماس با کلینیک تماس بگیرید.
   پاسخ