زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

7 روش برای ترمیم و زیباسازی دندان ها

7 روش برای ترمیم و زیباسازی دندان ها

7 روش برای ترمیم و زیباسازی دندان ها

اگر می خواهید دندان های مرتب، یکدست و سفیدی داشته باشید بهتر است به یک متخصص دندانپزشکی خوب مراجعه کنید تا بعد از بررسی وضعیت دندان هایتان بهترین روش های ترمیمی و زیبایی دندان ها را به شما معرفی کنند.

روش های مختلفی برای ترمیم و زیباسازی دندان ها وجود دارد که ما برخی از آن ها در اینجا اشاره می کنیم:

1. ارتودنسی دندان

برای رفع مشکلات دندانی می توانید از انواع مختلف بریس های ارتودنسی برای دندان ها شامل بریس های نامرئی ارتودنسی و بریس های شفاف یا سرامیکی ارتودنسی استفاده کنید. امروزه میزان استفاده از روش‌های درمانی ارتودنسی (Orthodontics) برای بهبود طرح زیبایی لبخند برای کودکان و افراد بزرگسالان در حال افزایش است.

2. لمینت دندان

شما با لامینت یا لمینت دندان می توانید به نتایج خوبیی مانند تصحیح بدشکلی دندان ها، اصلاح بدرنگی دندان ها، حفاظت از ساختار ضعیف دندان ها، اصلاح سریع نامرتبی و بهم ریختگی دندان ها و... دست یابید.

3. ایمپلنت دندان

با کاشت ایمپلنت دندان ظاهری بهتر خواهید داشت، با ایمپلنت گویی هیچ وقت دندان تان را از دست نداده بودید، زیرا دندان های جدید دقیقا شبیه به دندان های طبیعی شما هستند. ضمن اینکه این دندان ها در لثه ثابت می‌شوند و به‌طور دائمی قابل استفاده می باشند.

4. بریج دندان

متخصص دندانپزشکی با استفاده از بریج دندان، فضای خالی بین دو دندان را پر می کند. بریج نوعی درمان ترمیمی و زیبایی دندانپزشکی می باشد که به صورت ثابت بر روی دندان ها قرار می گیرد. بریج جهت درمان بی دندانی ساخته شده، به این صورت که با قرار گرفتن روی دندان های طرفین ناحیه بی دندانی به شکل یک پل قسمت بی دندانی را کامل می کند.

5. پرکردن همرنگ دندان

کامپوزیت دندان یک ترکیب رزینی همرنگ با دندانها می باشد که برای ترمیم پوسیدگی دندان، شکستگی دندان و نیز ترک خوردگی دندان ها و اصلاح ابعاد دندانی از آن استفاده می شود. همچنین گاها به عنوان جایگزینی برای آمالگام جهت پر کردن دندان استفاده می شود.

6. بلیچینگ دندان

یکی از بهترین روش ها برای سفید کردن دندان ها بیلیچینگ می باشد. درواقع این روش برای از بین بردن انواع لکه ها و رنگدانه های روی دندان که بر اثر گذشت زمان به وجود آمده‌اند می باشد و باعث می شود دندان های سفیدی داشته باشید.

7. جراحی لثه

ممکن است قسمت هایی از لثه که دارای ایراد و مشکل هستند در طی جراحی لثه توسط متخصص دندانپزشکی اصلاح و برطرف شوند. به دنبال این امر بستر مناسبی برای رشد سایر اجزای لثه فراهم می آید. در مواقعی لازم است از تکنیک پیوند لثه به منظور ترمیم آسیب هایی که به لثه وارد شده است بهره گرفت.

دندانپزشکی شبانه روزی هروی

برای دریافت بهترین خدمات دندانپزشکی و مشاوره رایگان می توانید به دندانپزشکی شبانه روزی هروی مراجعه کنید:
آدرس: تهران – میدان هروی – خیابان مکران شمالی – پلاک 18 – طبقه 4 (لینک بر روی نقشه)
شماره های تماس: ۰۲۱۲۲۹۸۴۱۰۰ – ۰۲۱۲۲۹۸۶۰۴۰

دسترسی به دندانپزشکی هروی از طریق ایستگاه متروی هروی، اتوبوس های شهری و تاکسی ها بسیار آسان است.

    کانال تلگرام زوم لایف
    ارسال نظر
    عکس خوانده نمی شود