زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

بهترین رنگ موی سال 1400 (جذاب ترین ها)

بهترین رنگ موی سال 1400 (جذاب ترین ها)

بهترین رنگ موی سال 1400 (جذاب ترین ها)

رنگ مو 2021: در روز هایی که کرونا به شهر ها ورود پیدا کرده و بیشتر مکان ها، تعطیل و نیمه تعطیل شدند، ماندن در خانه، به نوعی باعث بهره وری افراد شده است. بیشتر مردم در خانه از خلاقیت خود استفاده کردند و آن را در انواع غذا ها، دسر ها تا تغییر رنگ مو به شیوه های مدرن و جدید به کار می بردند!

البته شاید همه ی کار ها، به خوبی انجام نشده باشد ولی جستجو برای بهترین نتیجه در رنگ مو، در نوع خودش، بی نظیر بوده است. در این مقاله با ما همراه باشید تا جذاب ترین رنگ موی سال مورد بررسی قرار دهیم.

جذاب ترین رنگ مو 2020

بلوند فولیاژ

بلوند فولیاژ

این رنگ مو در نوع خودش دلبری می کند و هر مردی را جذب خودش می کند. از خصوصیات این رنگ می توان به نگه داری راحت آن اشاره کرد. این مدل از رنگ مو، به صورت ترکیبیه که دکلره به دست آمده است یعنی در بخش هایی از آن، دکلره کار شده است. این مدل رنگ مو بیشتر به درد موهای تیره می خورد که می خواهند تغییری در رنگ موهای خود ایجاد کنند و جذاب تر به نظر برسند. این  رنگ مو را می توانید در رنگ های مشکی تا طلایی تیره به کار ببرید.

رنگ موی قرمز مسی

رنگ موی قرمز مسی

این رنگ جز زیباترین و جذاب ترین رنگ های سال 2021 میلادی قرار گرفته است که ترکیب بسیار خوبی را ایجاد می کند و به خوبی با صورت مچ می شود. این رنگ برای کسانی مناسبه که پوستشان روشن است. با این رنگ می توانید در هر جایی بدرخشید و به نوعی جذاب تر شوید.

رنگ موی بالیاژ پاستیلی

رنگ موی بالیاژ پاستیلی

کافی است نگاهی به سلبریتی های خارجی بیاندازید، تا متوجه رنگ مویِ بالیژ پاستیلی آن ها بشوید. این رنگ مو یکی از رنگ های لاکچری است. از نکاتی که در رابطه با این رنگ می توان اشاره کرد، این است که فقط یک رنگ مو به حساب نمی آید بلکه به صورت هایلایت بر روی مو، کاربرد دارد.

مشکی پر کلاغی

مشکی پر کلاغی

یکی از عامیانه ترین رنگ ها که شاید به نظر ساده برسد، رنگ موی مشکی است که به صورت گسترده تر مورد استفاده قرار می گیرد. این رنگ درخشش خاصی به رنگ موهای شما می دهد و حدودا می تواند 6 ماه بر روی موهای شما باقی بماند. در کل می توان گفت که این رنگ، در دسته ی رنگ های کلاسیک قرار می گیرد که همواره می توان از آن لذت برد. شما می توانید با هر ستی آن را ترکیب نمایید.

رنگ موی شنی

شنی

در سال 2021 که شاهد رنگ های جدید با تناژ های مختلفی بودیم که هر چه جلوتر می رویم، اغلب از رنگ های گرم تر استقبال شده است. یکی از این رنگ های گرم، رنگ موی شنی است که جز بهترین رنگ های سال است.

رنگ موی فندقی

فندقی

در دورانی که مردم درگیر کرونا هستند و به نوعی وضعیت روحی خوبی ندارند، می توان گفت که رنگ موی فندقی یک رنگ الهام بخش و شاد است که می توان در این روز ها از آن استفاده کرد و با روحیه ی بهتر، به زندگی خود ادامه داد. شما می توانید این رنگ مو را با هر لباسی ست کنید و یک جورایی  متفاوت ظاهر شوید. همچنین می توانید در قسمت پر رنگ شده لباس ها و ست های مختلف را مشاهده کنید و با رنگ موی خود ترکیب نمایید.

ماهاگونی

ماهاگونی

یکی از رنگ هایی که تم آن به رنگ قرمزِ و از جمله رنگ هایی است که زیاد جلب توجه نمی کند و بسیار رنگ زیبایی دارد، رنگ موی ماهگونی نام دارد. این رنگ را می توان در دسته ی رنگ های متین اما پر هیجان طبقه بندی کرد. این رنگ، ترکیب های متفاوتی به همراه دارد ار تنالیته ی قهوه ای تا رنگ قرمز می تواند متفاوت باشد که بسته به نیاز خودتان، می توانید رنگ دلخواه را استفاده کنید.

البته این نکته را هم در نظر بگیرید که رنگ مو می تواند شخصیت و سبک زندگی شما را مشخص کند. پس قبل از اینکه دست به کار شوید، اول باید متوجه بشوید که در کجا قرار دارید و در چه دنیایی می خواهید زندگی کنید، سپس متناسب با آن، رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

در ایجا می توان اشاره کرد که با تغییر رنگ مو، به نوعی چهره شما هم تغییر می کند و  شما را تبدیل به یک فرد دیگری می کند. همچنین با تغییر رنگ مو، می توانیم بر روی خودمان و دیگران تاثیرِ مستقیمی بگذاریم.

قبل از اینکه رنگ موی مورد نظر خودتان را شناسایی کنید، تشخیص دهید که رنگ پوستِ شما گرم است یا سرد! کسانی که رنگ پوست گرمی دارند، رگ هایشان به صورت سبز نشان داده می شود اما کسانی که رنگ پوستشان سرد است، رگ هایشان به صورت آبی قابل مشاهده است. ممنون که تا انتهای این مقاله همراه ما بودید، نظرات خودتان را با ما در میان بگذارید و بگید که شما چه رنگ مویی استفاده می کنید.

  کانال تلگرام زوم لایف
  ارسال نظر
  عکس خوانده نمی شود
  تعداد نظرات (1)
  1. مهمان مهران در 21 فروردین 1402
   رنگ موی پرستیژ بی کیفیت و مضر است من بیش از بیست سال رنگ مو استفاده کردم ولی بدتر از پرستیژ ندیدم
   پاسخ