زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

آشنایی با بهترین کلینیک ایمپلنت در تهران

آشنایی با بهترین کلینیک ایمپلنت در تهران

آشنایی با بهترین کلینیک ایمپلنت در تهران

اگر قصد ایمپلنت دندان خود را دارید و به دنبال کلینیکی معتبر برای کاشت دندان در تهران هستید، با ما تا انتهای این مطلب همراه شوید. ما ضمن پرداختن به چگونگی انجام ایمپلنت و بررسی مزایا و معایب آن، یک کلینیک ایمپلنت در تهران را به شما معرفی خواهیم کرد.

شما می‌توانید با خیالی آسوده به این مرکز مراجعه کرده و ضمن دریافت مشاوره از دکتر عباس گشاده رو، کار ایمپلنت دندان خود را به تیم متخصص و حرفه‌ای این مرکز بسپارید. همچنین اگر به دنبال اطلاعاتی هستید تا بتوانید از هزینه و قیمت ایمپلنت در تهران مطلع شوید این مطلب می‌تواند در این خصوص اطلاعات کافی را در اختیارتان قرار دهد.

ایمپلنت چیست؟

در گذشته‌های دور هر دندانی که از بین می‌رفت دیگر جایگزینی برای آن نبود و می‌توانست باعث مشکلات فراوان برای فرد شود. از آن جا که دندان‌ها نقش مهمی در خوردن غذا ایفا می کنند و اولین بخش گوارش را تشکیل می‌دهند، نبودشان می‌تواند تاثیر مهمی در سلامت بدن داشته باشد. بعدها با پیشرفت علم جایگزین‌هایی برای دندان‌های از دست رفته پیدا شد که هنوز هم کارایی خود را دارند اما باز هم نمی‌توان آن ها را دائمی و همیشگی دانست.

در طی چند سال گذشته یک روش درمانی بسیار شگفت انگیز و منحصربفرد با عنوان ایمپلنت دندان توسط دندانپزشکان متخصص ابداع شد که توانست در این حوزه تحولی عظیم را به وجود آورد. با استفاده از روش ایمپلنت دندان، شما دندان‌هایی دائمی را بدست خواهید آورد که می‌تواند در زیبایی و مهم‎تر از آن در سلامت شما نقش فراوانی داشته باشد.

روش کاشت دندان به صورت ایمپلنت

ایمپلنت دندان در واقع کاشت یک پایه از جنس تیتانیوم در فک است که البته جنس آن با بدن سازگار بوده و فرد را پس از این عمل جراحی دچار مشکل نخواهد کرد. به این ترتیب شما می‌توانید برای چند دندان از دست رفته‌تان در فک بالا و یا پایین، جایگزین مناسبی پیدا کنید.

هنگامی که پزشک متخصص ایمپلنت را در استخوان فک قرار می‌دهد، سلول‌های استخوان ساز در سطح ایمپلنت شروع به استخوان سازی کرده و ایمپلنت در طی مدت 3 تا 4 ماه به طور کامل به استخوان فک جوش خواهد ‌خورد. پس از این مدت قسمت تاج و روکش دندان که متناسب با سایر دندان‌های فرد طراحی می‌شود، ساخته شده و روی این پایه قرار می‌گیرد و شما ضمن بازیابی دندان از دست رفته، زیبایی دندان‌های خود را نیز تأمین خواهید کرد.

قیمت و هزینه ایمپلنت در تهران

قیمت ایمپلنت می‌تواند به چند مورد بستگی داشته باشد. تعداد ایمپلنت‌هایی که برای کاشت دندان مورد استفاده قرار می‌گیرد یکی از این موارد است که در هزینه ایمپلنت موثر خواهد بود. بنا به تشخیص پزشک کاشت دندان در تهران، ممکن است شما برای یک دندان نیاز به یک ایمپلنت داشته باشید و یا ممکن است پزشک شما تشخیص دهد که می‌تواند برای چند دندان از دست رفته شما نیز تنها از یک پایه ایمپلنت استفاده نماید.

مورد دیگری که می‌تواند در قیمت ایمپلنت موثر باشد نوع ایمپلنت و برندی است که دکتر ایمپلنت آن را انتخاب می‌نماید. در حال حاضر مدل‌های متنوعی از ایمپلنت موجود است که ساخت کشورهای مختلفی از جمله کره، فرانسه، سوئیس و آلمان است که البته این نکته نیز لازم به ذکر است که برخی از آن‌ها تنها به مدت چند سال و برخی دیگر نیز به صورت مادام‌العمر برای شما نتیجه خواهند داشت.

با توجه به مواردی که در بالا ذکر شد دکتر ایمپلنت با استفاده از به روزترین تکنولوژی‌های روز دنیا در خصوص استفاده از روش درمانی ایمپلنت سعی خواهد کرد تا با بهترین انتخاب به شما کمک کند، دندان‌های از دست رفته خود را بازیابید و زندگی سالم و لذت بخشی را تجربه نمایید.

مزایا و معایب کاشت ایمپلنت

مزایای استفاده از ایمپلنت دندان

 

هنگامی که به یکی از مراکز کاشت دندان در تهران مراجعه می‌کنید طی جلسه مشاوره‌ای که با شما صورت می‌گیرد، پزشک متخصص ایمپلنت سعی می‌کند تا حدودی شما را با مزایا و معایب روش درمانی ایمپلنت آشنا نماید تا بتوانید تصمیم بهتری را اتخاذ نمایید. ما در ادامه به مزایای استفاده از ایمپلنت دندان اشاره خواهیم کرد.

 • از نظر استحکام و کارایی با دندان طبیعی شما هیچ تفاوتی ندارد.
 • از نظر شکل ظاهری نیز بسیار شبیه به دندان طبیعی است و برای دیگران قابل تشخیص نخواهد بود.
 • سایر دندان‌های شما آسیب ندیده و تراش نخواهند خورد.
 • نسبت به دندان‌های متحرک و پروتزها و .. روش ایمپلنت از طول عمر بالاتری برخوردار است.
 • چنانچه ایمپلنت دچار مشکل شود، دوباره می‌توانید از جایگزین دیگری برای آن استفاده نمایید.
 • استفاده از ایمپلنت کمک می‌کند تا فرم چهره شما در دوران پیری نیز حفظ شده و دچار فرورفتگی و تحلیل رفتن فک نشوید.

با توجه به تمام مزایایی که کاشت دندان با روش ایمپلنت می‌تواند داشته باشد، معایبی نیز دارد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

 • ریسک جراحی و کاشت دندان با استفاده از ایمپلنت به نسبت سایر روش های جایگزینی دندان از دست رفته بیشتر است، بنابراین تجربه و تبحر دکتر ایمپلنت در تهران یا سایر شهرهای کشور می‌تواند نقش مهمی در انجام آن داشته باشد.
 • گاهی و البته به ندرت ممکن است ایمپلنت عفونت کرده و مشکلاتی را برای فرد به وجود آورد.
 • در مواردی بسیار نادر نیز با استفاده از روش ایمپلنت برای فک پایین، سلول‌های عصبی دچار آسیب شده و ممکن است فرد را با سوزش در این ناحیه روبرو نماید.

چنانچه کاشت ایمپلنت را به عنوان روش درمانی برای جایگزینی دندان های از دست رفته انتخاب کرده اید با مراجعه به مرکز تخصصی ایمپلنت و زیبایی دکتر عباس گشاده رو می‌توانید ضمن بهره‌مندی از مشاوره دکتر عباس گشاده رو در مرکز کاشت دندان در تهران، بهترین روش درمان را انتخاب نمایید.

دکتر عباس گشاده رو یکی از افراد برجسته و متخصص در این حوزه است که با مراجعه به کلینیک ایشان انجام کاشت دندان در تهران را با قیمت و هزینه مناسب در تهران انجام دهید.

درباره دکتر عباس گشاده رو

دکتر گشاده رو در سال 1379 در رشته دندانپزشکی پذیرفته شد و از زمان فارغ‌التحصیلی تاکنون توانسته است بیش از 5000 جراحی و کاشت دندان را با استفاده از ایمپلنت در کلینیک ایمپلنت در تهران که خود مدیریت آن را بر عهده دارد به انجام برساند. 

دکتر عباس گشاده رو در سال 1395 نیز در آزمون ورودی تخصصی دندانپزشکی شرکت کرده و توانست در رشته جراحی لثه و ایمپلنت در دانشگاه سراسری تبریز پذیرفته شود. پس از طی این دوره ایشان موفق به دریافت دانشنامه تخصصی جراحی لثه و ایمپلنت شدند و هم اکنون علاوه بر ریاست بخش جراحی لثه و ایمپلنت در یکی از بیمارستان‌های دولتی در کلینیک ایمپلنت خود در تهران نیز به ارائه خدمات درمانی تخصصی مشغول بوده و به عنوان هیئت علمی دانشگاه نیز مشغول به فعالیت و تدریس می‌باشد.

درباره سایت کلینیک ایمپلنت دکتر عباس گشاده رو

دکتر عباس گشاده رو با راه‌اندازی کلینیک ایمپلنت در تهران به انجام درمان‌های زیبایی و کاشت دندان در تهران به روش ایمپلنت مشغول است. علاوه بر این، وی برای ارتباط بیشتر با بیماران خود با راه‌اندازی سایتی به آدرس الکترونیکی www.tehranimplantteam.com توانسته است با آن‌ها تعامل و ارتباط بیشتری را برقرار نماید.

کلینیک ایمپلنت دکتر عباس گشاده رو

اگر شما می‌خواهید درباره روش کاشت دندان با ایمپلنت و سایر درمان‌های دندانپزشکی در این حوزه اطلاعات وسیع‌تری را به دست آورید، به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما سری به سایت کلینیک تهران ایمپلنت تیم بزنید.

در این سایت مطالب و مقالاتی کامل درباره روش درمانی ایمپلنت، انواع ایمپلنت‌ها و همچنین روش‌های پیشگیری از برخی بیماری‌های دندان و لثه و مطالب دیگر موجود است که می‌توانید با خواندن آن‌ها و دیدن عکس‌ها و ویدئوی‌هایی که به صورت نمونه کار در سایت قرار داده شده است، علاوه بر افزایش اطلاعات خود در زمینه دندانپزشکی، بهترین تصمیم را برای درمان دندان‌های از دست رفته خود بگیرید.

  کانال تلگرام زوم لایف
  ارسال نظر
  عکس خوانده نمی شود