زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

مهراز کارت خوبه؟

مهراز کارت خوبه؟

مهراز کارت خوبه؟

آیا مهراز کارت خوبه؟ بعد از شنیدن نام و خدمات ارائه شده توسط مهراز کارت، این سوال در ذهن خیلی از ما شکل می‌گیرد. برای رسیدن به پاسخ این سوال ما را در این بخش تا انتها همراهی نمایید.

مهراز کارت چیست؟

مهراز کارت یک شرکت خصوصی می‌باشد که از سال ۱۳۸۴ با مجوز رسمی فناوری اطلاعات و ارتباطات شروع به کار کرده است. این شرکت خدمات درمانی، زیبایی و رفاهی گسترده‌ای را به منظور افزایش سطح سلامت و بهداشت جامعه ارائه می‌کند‌.

تعرفه دندانپزشکی سال

تعرفه‌های دندانپزشکی در تمامی مراکز آزاد و دولتی بر اساس تعرفه‌های ثابت دولتی محاسبه می‌شوند، اما با این حساب ما شاهد تفاوت‌هایی در قیمت نهایی اعلام شده توسط مراکز هستیم، این اختلاف قیمت‌ها به علل گوناگونی مانند سطح کیفیت مواد و فناوری و تجهیزات مورد استفاده صورت می‌گیرد. طبیعتا با افزایش کیفیت مواد و خدمات، هزینه‌ها نیز افزایش می‌یابد. در جواب اینکه آیا مهراز کارت خوبه؟ باید بگویم شما با استفاده از کارت دندانپزشکی مهراز می‌توانید تمامی هزینه‌های درمانی دندان خود را تا ۵۰ درصد نسبت به تعرفه‌های اعلام شده کاهش داده و ارزان‌ترین و بهترین خدمات را در یک راستا تجربه نمایید.

هزینه جراحی دندان عقل

 بدون ویزیت پزشک نمی‌توان مبلغی را برای هزینه جراحی دندان عقل اعلام کرد، زیرا روند این جراحی تفاوت‌هایی را بسته به نوع رویش، جهت رویش، نهفته و نیمه نهفته بودن دارد. بنابراین برای محاسبه هزینه نهایی جراحی دندان عقل لازم است به مراکز طرف قرارداد مهراز کارت مراجعه نمایید تا متخصصان مربوطه بتوانند نوع دندان و جراحی را مشخص کنند.

هزینه بروساژ

بروساژ یکی دیگر از خدمات درمانی کارت دندانپزشکی مهراز می‌باشد، بروساژ در حقیقت همان جرم گیری دندان است. ما با انجام بروساژ می‌توانیم پلاک‌های تیره تشکیل شده روی مینای دندان را از بین ببریم، بروساژ علاوه بر حفظ بهداشت و سلامت دندان و لثه تاثیر بسزایی نیز در گیرایی لبخند‌هایمان خواهد داشت. هزینه آن براساس تعداد دندان‌های مورد نیاز به جرم گیری و میزان جرم آن‌ها محاسبه می‌شود اما گاها برخی از مراکز درمانی به طور کلی هزینه‌ بروساژ را براساس هر فک محاسبه می‌کنند. 

خدمات زیبایی مهراز کارت

مهراز کارت علاوه بر خدمات درمانی و زیبایی برای دهان و دندان خدمات دیگری را نیز برای پوست و مو ارائه می‌دهد، از خدمات زیباسازی مهراز برای این بخش می‌توان به لیزر موهای زائد، تزریق ژل و بوتاکس، لیپوماتیک، جراحی بینی و… اشاره کرد. همچنین این شرکت برخی از خدمات رفاهی را همچون مامایی و مشاوره را نیز در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد. نکته قابل توجه این است که تمامی این خدمات فقط با خرید یک کارت دندانپزشکی ارائه می‌شود.

مراکز طرف قرارداد مهراز کارت

شما برای استفاده از خدمات مهراز کارت خود باید به مراکز طرف قرارداد این شرکت مراجعه نمایید در صورت مراجعه به مراکز دیگر تخفیفات مهراز شامل حال شما نمی‌شود. مهراز کارت با مراکز درمانی متعددی در شهر‌هایی همچون تهران، کرج، مشهد و رشت قرارداد دارد بنابراین نگران فاصله این مراکز با محل سکونت خود نباشید. در مراکز طرف قرارداد مهراز همچون دیگر مراكز تخصصي و آزاد برای درمان از مواد با کیفیت و تجهیزات و فناوری‌های نوین استفاده می‌شود، ارزان بودن خدماتی که به شما عرضه می‌کنند به دلیل قراردادی است که با مهراز کارت بسته‌اند. پس ارتباطی با کیفیت بالای مواد مصرفی ندارند.

مهراز کارت

آیا مهراز کارت خوبه؟

فکر می‌کنم دیگر خودتان تا اینجا به جواب این پرسش رسیده باشید، اگر نه کافیست مزایای عضویت در این شرکت را مطالعه نمایید:

 • کاهش ۵۰ درصدی تمامی خدمات درمانی دندان
 • کاهش ۵۰ درصدی تمامی خدمات زیبایی دندان
 • کاهش ۳۰ درصدی خدمات زیبایی و پوست، مو و عمل بینی و...
 • داشتن مراکز درمانی متعددی در شهر‌های بزرگ
 • داشتن خدمات رفاهی همچون استخر
 • کاهش ۳۰ درصدی ویزیت پزشکان مامایی و روانشناسان
 • ارائه تمامی خدمات درمانی، زیبایی و رفاهی فقط با خریداری کارت دندانپزشکی

سایت مهراز کارت

سایت مهراز کارت اطلاعات جامعی را در ارتباط با تعرفه‌های به روز سال و روند انجام خدمات درمانی و زیبایی در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد. شما می‌توانید به صفحه خرید در سایت مهراز کارت مراجعه کرده و برای تهیه کارت عضویت اقدام نمایید.

  کانال تلگرام زوم لایف
  ارسال نظر
  عکس خوانده نمی شود
  تعداد نظرات (3)
  1. پدرام در 23 شهریور 1401
   من با مهراز کارت خدمات برای پوستم انجام دادم راضی بودم
   پاسخ
  2. حامد در 23 شهریور 1401
   سلام تعرفه های مهراز خوبه بین 30 تا 50 درصد تخفیف دارن
   پاسخ
  3. سحر در 17 شهریور 1401
   سلام کسی از مهراز کارت استفاده کرده اینجا خوبه؟
   پاسخ