زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

بیمه آتیه فرزندان - معرفی بیمه عمر برای کودکان

بیمه آتیه فرزندان - معرفی بیمه عمر برای کودکان

بیمه آتیه فرزندان - معرفی بیمه عمر برای کودکان

اگر دارای فرزند هستید، احتمالاً این نگرانی در شما وجود دارد که چگونه برای آینده مالی فرزندتان چاره‌ای بیندیشید. آیا راهی وجود دارد که بدون نیاز به سرمایه هنگفت آینده فرزند شما تأمین گردیده و نگرانی‌های شما را درباره هزینه‌های سنگین و غیر قابل پیش‌بینی برطرف کند؟

آینده همیشه مبهم است و حوادث هرگز خبر نمی‌کنند؛ بنابراین فکر کردن درباره احتمال وقوع حوادث احتمالی و یافتن راه‌حل برای آن‌ها نه تنها شرط عقل بلکه امری است ضروری و حیاتی. یکی از امن‌ترین و بهترین روش‌ها برای تضمین آینده فرزندان استفاده از بیمه آتیه فرزندان یا همان بیمه عمر است. در این مقاله قصد داریم درباره مزایا و شرایط بیمه آتیه فرزندان توضیحاتی ارائه دهیم و در انتخاب بهترین بیمه عمر برای کودکان دلبندتان به شما کمک نماییم.

بیمه عمر یا بیمه آتیه فرزندان چیست؟

بیمه عمر در واقع به این معنی است که شما طبق یک قرارداد با شرکت بیمه انتخابی خود مبلغ مشخصی را برای چند سال مشخص به آن شرکت پرداخت می‌نمایید و از این طریق پوشش‌های خاصی به شما تعلق می‌گیرد. چند سال بعد از شروع قرارداد، شما در صورت وقوع حوادثی که در قرارداد ذکر شده است غرامتی را از شرکت بیمه‌گر خود دریافت می‌نمایید. علاوه بر دریافت غرامت در ازای پرداخت پوشش مربوطه، سود حق بیمه‌های واریزی شما نیز به شما تعلق خواهد گرفت و به همین دلیل این نوع بیمه نوعی سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود. شرکت بیمه ما این نوع بیمه را به صورت اختصاصی برای کودکان به نام بیمه آتیه فرزندان ارائه می‌دهد.

مزایای بیمه آتیه فرزندان

استفاده از بیمه عمر کودکان یا بیمه آتیه فرزندان دارای مزایای زیادی است؛ برخی از این مزایا شامل موارد زیر است:

حفظ سرمایه

سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف مانند بورس، طلا، مسکن و... همگی دارای ریسک هستند؛ اما از طریق سرمایه‌گذاری در بیمه عمر برای فرزندان، شما به هیچ عنوان سرمایه خود را ازدست نمی‌دهید و در واقع هیچ نوع ریسکی را تقبل نمی‌کنید. به فرض محال حتی اگر شما با سرمایه‌گذاری در بیمه آتیه فرزندان هیچ سودی را هم دریافت نکنید، سرمایه اصلی شما محفوظ بوده و هر زمان که بخواهید می‌توانید آن را برداشت نمایید.

سود بالا

یکی از مهم‌ترین مزایای بیمه تأمین آتیه فرزندان (بیمه عمر کودکان) داشتن سود بالای آن است. طبق محاسباتی که انجام شده است به عنوان مثال سود سالیانه بیمه عمر در شرکت بیمه ما به طور میانگین ۲۶. ۶ درصد است که رقم بالایی محسوب می‌شود.

پوشش‌های بیمه‌ای متنوع

هر شرکت بیمه‌ای که برای استفاده از بیمه عمر انتخاب می‌نمایید دارای انواعی از پوشش بیمه‌ای است. دقت در انتخاب این شرکت‌ها از جهت انواع پوشش بیمه‌ای دارای اهمیت زیادی است. بیمه عمر کودکان ما دارای پوشش‌های بیمه‌ای متنوعی است که خدای ناکرده در صورت وقوع حوادث مختلف غرامت مربوط به آن‌ها به کودکان شما تعلق خواهد گرفت.

دریافت وام

دو سال بعد از شروع قرارداد بیمه عمر می‌توانید از سرمایه خود در شرکت بیمه درخواست وام داده و وام بدون ضامن و وثیقه دریافت نمایید.

معافیت از مالیات

یکی از مهم‌ترین مزایای بیمه آتیه فرزندان معافیت از مالیات است. در استفاده از این نوع بیمه هیچ‌گونه مالیاتی به شما تعلق نمی‌گیرد و سود حاصل از سرمایه‌گذاری در بیمه عمر کودکان به صورت کاملاً خالص و بدون مالیات به دست می‌آید.

امکان بازخرید زودتر از موعد بیمه

بسته به میزان هزینه پرداختی شما، بیمه آتیه فرزندان از ۵ سال تا ۳۰ سال قابل خریداری است؛ اما در صورتی که قصد انصراف از ادامه قرارداد داشته باشید، می‌توانید قرارداد را فسخ نموده و سرمایه خود را برداشت نمایید که به این کار اصطلاحاً بازخرید زودتر از موعد گفته می‌شود.

هماهنگی با تورم

همزمان با رشد تورم این امکان وجود دارد که شما حق بیمه سالیانه خود را افزایش دهید تا بتوانید سود بیشتری را به تناسب تورم کسب نمایید.

مزایای بیمه آتیه فرزندان

انواع پوشش‌های بیمه آتیه فرزندان

همان‌طور که گفتیم بیمه آتیه فرزندان دارای پوشش‌های بیمه‌ای متنوعی است که شما می‌توانید هر کدام از آن‌ها را در قرارداد خود انتخاب نمایید. انواع پوشش‌های بیمه آتیه فرزندان شامل موارد زیر است:

 • پوشش سرمایه فوت به هر علت
 • پوشش سرمایه فوت در اثر حادثه
 • پوشش نقص عضو یا از کار افتادگی ناشی از حادثه
 • پوشش هزینه‌های پزشکی ناشی از حادثه
 • پوشش بیماری‌های خاص
 • معافیت از پرداخت حق بیمه به علت از کار افتادگی
 • دریافت مستمری به علت از کار افتادگی به صورت دائم و کامل

هر کدام از این انواع پوشش در قرارداد شما با شرکت بیمه‌گر ذکر شده است و هزینه‌های متفاوتی برای استفاده از آن‌ها در نظر گرفته شده است.

بهترین بیمه عمر برای کودکان

شرکت‌های بیمه مختلفی خدمات بیمه عمر کودکان را ارائه می‌دهند که از بین آن‌ها شما باید شرکت‌هایی را انتخاب نمایید که بیشترین سود سالیانه را به شما پرداخت کرده و بیشترین پوشش‌های بیمه را دارا باشد. در این میان از دیدگاه ما شرکت‌های بیمه ما، بیمه سامان و بیمه پارسیان شرکت‌های برتر در ارائه بهترین بیمه آتیه فرزندان و در واقع بهترین شرکت‌های بیمه برای خرید عمر، مخصوصاً بیمه عمر کودکان محسوب می‌شوند. در صورتی که بین این شرکت ها مردد بودید، شرکت بیمه ما به علت سوددهی بیشتر و سقف پوشش های بیمه ای بالاتر می تواند انتخاب مناسب تری برای خرید بیمه عمر کودکان باشد.

بیمه عمر برای کودکان

جمع‌بندی

استفاده از بیمه عمر نه تنها درباره حوادث غیرقابل پیش‌بینی آینده به شما اطمینان خاطر می‌دهد؛ بلکه نوعی سرمایه‌گذاری است که علاوه بر سرمایه اصلی شما سودی را به‌صورت سالیانه به شما پرداخت می‌کند. استفاده از این نوع بیمه در کودکان از نگرانی‌های شما درباره آینده فرزندانتان خواهد کاست. بیمه آتیه فرزندان پوشش‌های مختلفی را در شرایط حوادث غیرمترقبه در نظر گرفته است که توسط شرکت بیمه مورد نظر در صورت وقوع حوادث غرامتی به شما پرداخت می‌شود. استفاده از بیمه آتیه فرزندان دارای مزایایی از جمله حفظ سرمایه، سود بالا، پوشش‌های بیمه‌ای متنوع، دریافت وام، معافیت از مالیات، هماهنگی با تورم، امکان بازخرید زودتر از موعد بیمه است.

بیمه آتیه فرزندان پوشش‌های بیمه‌ای مختلفی دارد که شامل پوشش سرمایه فوت به هرعلت، پوشش سرمایه فوت در اثر حادثه، پوشش نقص عضو یا از کار افتادگی ناشی از حادثه، پوشش هزینه‌های پزشکی ناشی از حادثه، پوشش بیماری‌های خاص، معافیت از پرداخت حق بیمه به علت از کار افتادگی، دریافت مستمری به علت از کار افتادگی به صورت دائم و کامل می‌شود. هزینه بیمه عمر بسیار قابل انعطاف بوده و اقشار مختلف می‌توانند از آن استفاده نمایند.

  کانال تلگرام زوم لایف
  ارسال نظر
  عکس خوانده نمی شود