زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

انواع خدمات بادکنک آرایی | بوکت بادکنک و دکور و دیزاین تولد

انواع خدمات بادکنک آرایی | بوکت بادکنک و دکور و دیزاین تولد

انواع خدمات بادکنک آرایی | بوکت بادکنک و دکور و دیزاین تولد

برای اینکه جشن تولدی لاکچری و باشکوه برگزار کنید، استفاده از خدمات بادکنک آرایی ضرورت دارد. در سال‌های اخیر به انواع مدل‌ها و آیتم‌های بادکنکی برای برگزاری جشن و مراسم مختلف توجه ویژه‌ای شده و به جرأت می‌توان گفت که بدون این آیتم نمی‌توان جشنی باشکوه برگزار کرد. اگر اطلاعات چندانی دربارۀ خدمات بادکنک آرایی ندارید، مطالعه ادامه این مطلب برایتان مفید است.

آشنایی با انواع خدمات بادکنک آرایی

به زیباسازی محیط به کمک انبوهی از بادکنک‌های متنوع، آیتم بادکنک آرایی گفته می‌شود. در سال‌های اخیر شاهد استقبال از تزیین و دکورهای بادکنکی و بوکت بادکنک بوده‌ایم و این نکته گواه بر جذابیت این قبیل از روش‌های خاص دیزاین با بادکنک است. اگر در آستانه برگزاری جشن و مراسم خاصی هستید و هیچ ایدۀ ویژه‌ای برای دکوراسیون و تم مراسم ندارید، بادکنک‌ها می‌توانند فضایی خاص و باشکوهی را برایتان به ارمغان بیاورند. همان‌طور که اشاره کردیم انواع خدمات بادکنک آرایی تنوع بسیار بالایی داشته و در این راستا می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

طاق‌های بادکنکی

خدمات بادکنک آرایی

یکی از جذاب‌ترین آیتم‌هایی که میتوان برای جشن تولد و سایر جشن‌ها نیز از آن استفاده کرد انواع طاق بادکنکی است. این طاق‌ها در اشکال مختلف، دایره، نیم دایره و... موجود بوده و با توجه به محل برگزاری جشن تولد شما دیزاین می‌شوند. مهم‌ترین مزیت استفاده از انواع خدمات بادکنک آرایی، به ویژه انواع طاق این است که دیگر نیازی به بک گراند یا تم نخواهید داشت و این آیتم به تنهایی تمی جذاب محسوب می‌شود.

دیزاین و دکور بادکنکی

دیزاین و دکور بادکنکی

برای جشن تولد بزرگسالان نمی‌توان به سراغ تم‌های کودکانه با موضوع انیمیشن و موارد مشابه رفت. بهترین جایگرین برای این موارد استفاده از دیزاین و دکور بادکنکی است. برای استفاده از این خدمات توجه به ترکیب رنگ بادکنک‌ها حائز اهمیت است. توصیه می‌کنیم برای انتخاب رنگ دیزاین بادکنکی به سلیقه و علاقه‌مندی‌های شخص متولد دقت داشته باشید.

استفاده از استدهای بادکنکی

از دیگر آیتم‌های جذابی که می‌توان برای بادکنک آرایی جشن و مراسم لاکچری به آنها اشاره کرد، استندهای بادکنکی هستند. اگر دلتان می‌خواهد که به سراغ انواع خدمات بادکنک آرایی رفته و برای جشن تولدی که در پیش دارید، سنگ تمام بگذارید استفاده از استند بادکنکی پیشنهاد ایده‌آلی است.

از این قبیل استندهای بادکنکی می‌توان برای برگزاری جشن در محیط بسته و حتی فضای سبز استفاده کرد. اگر دلتان می‌خواهد در دل طبیعت جشن و مراسم سورپرایزی برگزار کنید، استندهای بادکنکی گزینه‌ای جذاب محسوب می‌شوند.

انواع بوکت بادکنک

در سال‌های اخیر استفاده از بوکت بادکنک در کنار انواع خدمات بادکنک آرایی بسیار رایج شده است. جالب است بدانید که بوکت‌ها تنها برای جشن تولد کاربردی نبوده و برای تمامی جشن و مناسبت‌ها قابلیت استفاده دارند. برای گروه‌های سنی مختلف، مناسبت‌های خاص و... نیز انواع بوکت موجود است.

استفاده از خدمات بادکنک آرایی مومنتاپ

اگرچه انواع خدمات بادکنک آرایی جزء دکور و دیزاین خاص و باشکوه محسوب می‌شوند؛ اما نکته‌ای که حائز اهمیت است، دریافت این قبیل از خدمات از تشریفات شناخته شده است. در این راستا پیشنهاد ما برای شما عزیزان استفاده از انواع خدمات بادکنک آرایی مجموعه مومنتاپ است. با اعتماد به کارشناسان و متخصصان مومنتاپ در زمینه دیزاین بادکنکی لازم نیست نگران مسئله خاصی باشید. با انتخاب مومنتاپ از مزیت‌ها و فاکتورهای مثبت زیر بهره‌مند خواهید شد:

 • قابلیت استفاده از خدمات بادکنک آرایی مطابق مد روز و مدل‌های ترند

 • انتخاب رنگ مناسب و بررسی مدل‌های متنوع

 • امکان دریافت کلیۀ خدمات بادکنک آرایی

 • قابلیت اجرای دیزاین و دکور بادکنکی برای جشن تولد و سایر مراسم

 • اجرای آیتم‌های بادکنک آرایی در محیط‌های کوچک و بسته

 • کیفیت مطلوب و قیمت به صرفه خدمات

 • تحویل خدمات دکور و دیزاین بادکنکی در کوتاه‌ترین زمان ممکن

شما عزیزان با اعتماد به تشریفات مجالس مومنتاپ هیچ نگرانی از بابت جشن لاکچری و باشکوه نخواهید داشت و خاطره جشن تولدتان برای همیشه ماندگار می‌شود.

  کانال تلگرام زوم لایف
  ارسال نظر
  عکس خوانده نمی شود