زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

انتخاب بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ در تهران

انتخاب بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ در تهران

انتخاب بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ در تهران

دیجیتال مارکتینگ چیست و چگونه می توانیم بهترین شرکت در حوزه خدمات دیجیتال مارکتینگ را بشناسیم؟ پیش از اینکه بخواهیم در خصوص مساله ی صحبت کنیم بهتر است که با تعریف دیجیتال مارکتینگ آشنا شویم و بعد از آن به سراغ شناسایی بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ برویم.

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دسته ای از فعالیت ها که به اینترنت مرتبط می شوند و در حوزه دیجیتال مارکتینگ جای می گیرند را با عنوان دیجیتال مارکتینگ می شناسیم، دیجیتال مارکتینگ شامل ابزار های طراحی سایت، سئو سایت، تبلیغات رپورتاژ آگهی، گوگل ادورز، ایمیل مارکتینگ و ... است. که از روش های بازاریابی سنتی بسیار پیشرفته تر هستند و البته جز روش های نوین محسوب می شوند.

امروزه تقریبا افراد سعی می کنند به جای اینکه از روش های قدیمی استفاده کنند به روش های جدید روی بیاورند تا سریع تر به نتیجه ی دلخواه شان برسند. اگر شما صاحب یک کسب و کار آنلاین هستید مشاوره دیجیتال مارکتینگ رپورتاژ ادز یکی از نیاز های اصلی شماست.

با توجه به اینکه خوشبختانه در حوزه علم و تکنولوژی پیشرفت های زیادی صورت گرفته و انسان ها برای رفع نیازهایشان ترجیح میدهند روش های جدید را استفاده کنند و دیگر جای برای روش های قدیمی باقی نمی ماند و در این عرصه واقعا گوشی های هوشمند تلفن همراه نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند.

اگر شما هم تصمیم گرفته اید تا در عرصه رقابتی از رقبایتان عقب نمانید و میخواهید پیشرفت کنید باید در حوزه به فعالیت بپردازید. ما سعی کرده ایم که شما را با دیجیتال مارکتینگ آشنا کنیم و مزیتهای آن را برایتان عنوان کنیم و در انتها هم یکی از بهترین شرکت ها را به شما معرفی کرده ایم که در خصوص دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کند. ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید.

معرفی مدل های مختلف دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ مدل های مختلفی را شامل می شود که می توانیم به گزینه های زیر اشاره کنیم:

بهینه سازی موتورهای جستجو

این گزینه که با نام سئو نیز شناخته می شود از جمله روش های است که بسیار پرطرفدار است و جز پررقابت ترین ها نیز به شمار می رود و در مقایسه با روشهای دیگر کم هزینه بوده و کمک می کند تا وب سایت شما در صدر نتیجه های گوگل و دیگر موتورهای جستجو (بینگ وب، یاهو و....) به نمایش در بیاید.

بخاطر داشته باشید که امروزه مردم حتی برای برطرف کردن ساده ترین نیازهایشان مثل خرید لباس، سفارش غذا و .... از جستجو در اینترنت استفاده می کنند و فرقی نمی کند که این نیاز بزرگ است یا کوچک ؛ آنها به دنبال راهی اسان برای رفع آن هستند که جستجو در اینترنت ساده ترین و البته بهترین راهی ست که کمک میکنند تا سریعا نیازهایتان برطرف شود. برخی حتی برای اینکه تعمیرکاری نزدیک محل سکونت شان پیدا کنند از اینترنت استفاده می نمایند.

در واقع سئو به مجموعه ی از راهکارها و روش ها اختصاص دارد که می تواند برای بهینه سازی سایت، نوشتن محتوا و منتشر کردن محتوا، برطرف کردن و حل مشکلات تکنیکی و لینک سازی درونی و خارجی وب سایتتان باشد. در نهایت منجر می شود تا شما به واسطه اینکه در صدر نتیجه های موتورهای جستجو مشاهده می شوید بلکه مخاطبان زیادتری به سمتتان بیایند و فروش شما را بیشتر خواهد کرد.

بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا یا CONTENT MARKETING از جمله روش هایست که میتوان به وسطه ی آن اعتماد بیشتری کسب کرد و شما می توانید با محتوایاتی که می نویسید و درج می کنید نیازهای کاربران را برطرف کنید و البته که همه ی کاربران معمولا چنین محتوایاتی را قبول می کنند و حس اعتماد در آن ها برانگیخته خواهد شد. محتوا می تواند به یک ویدئو اختصاص داشته باشد یا یک بنر تبلیغاتی باشد ولی در هر صورت مشتریان را به سوی شما می آورد. هیچ چیز برای یک کسب و کار بهتر از این نیست که مشتریانش زیادتر شوند.

بازاریابی شبکه های اجتماعی

این گزینه که با social media نیز شناخته می شود و شرایط به گونه ی است که مردم در اقشار مختلف جامعه از شبکه های اجتماعی استفاده های بسیاری داشته اند و روزانه از انواع شبکه ها استفاده میکنند و البته که مزیتی که شبکه های اجتماعی به همراه دارد زمینه ی برای تبلیغ کسب و کار می باشد. در چنین روش های شما اصلا نیازی ندارید که وب سایت داشته باشید بلکه با داشتن یک کسب و کار خانگی نیز قادرید که برای خودتان تبلیغ کنید. قطعا شما با تبلیغ در شبکه های اجتماعی می توانید هر روز بر میزان مشتریان خود اضافه کنید.

تبلیغات کلیکی PPC

شاید این مورد را کمتر شنیده باشید ولی متخص افرادی است که علاوه بر دارا بودن وب سایت هم از نظر مالی مشکلی برای هزینه کردن ندارند و هم صبر و حوصله نداشته و تصمیم دارند سریع تر به نتیجه برسند. برای این دسته از افراد به ازای هر کلیکی که کاربر انجام می دهد مبلغی را به موتورهای جستجو مثل گوگل پرداخت میکنند و در این خصوص نیازی نیست که افراد به صورت مستقیم کاری را انجام بدهند بلکه شرکت های هستند که به عنوان واسطه برای مشتریان این کار را انجام می دهند.

ایمیل مارکتینگ

این روش کمک می کند که شما به هدف تان برسید و شما به واسطه ایمیل می توانید کاربران تان را به سمت وب سایت و محصولات تان هدایت کنید و جز روش های پر بازده محسوب می شود که در حوزه دیجیتال مارکتینگ می تواند کاربر وسیعی داشته باشد.

تبلیغات آنلاین

شما تبلیغ هایتان را در وب سایت های پر از بازدید انجام می دهید و بابت آن هزینه می دهید و این تبلیغ می تواند به محتوا مرتبط باشد یا درج کردن یک بنر. چنین تبلیغی ممکن است رپورتاژ آگهی نیز به شمار رود و در نهایت راهکارهای برای افزایش بازدید وب سایت شما و رشد آن در حیطه سئو است.

دیجیتال مارکتینگ

آموزش دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ علمی ست که  افراد می توانند برای بهتر شدن پروسه بازاریابی از آن استفاده نمایند و در دنیای امروز برای افرادی که دارای کسب و کاری هستند بسیار موثر می باشد تا بتوانند از رقبایشان عقب نمایند و البته که عده ی علاقه مند هستند خودشان این علم را یاد بگیرند یا اطلاعاتشان در این خصوص بالاتر ببرند و به تجزیه و تحلیل بپردازند.

ما توصیه می کنیم که شما راهکارهای صحیح و نتیجه بخش را برای خودتان دنبال کنید و با توجه به بودجه  ی که در اختیارتان هست چنین راهکارهای را بکار ببرید. به دنبال این موضوع شما می توانید برای اینکه گام بزرگی در این عرصه بردارید در دوره ی آموزش دیجیتال مارکتینگ آکادمی اینتن شرکت نمایید که قطعا کمک زیادی به شما می کند.

از جمله مزیت های زیادی که می توانیم برای این دوره نام ببریم اساتیدی هستند که علاوه بر تجربه زیادی که دارند در کارنامه کاریشان پروژه های بسیار موفقی را به ثبت رسانده اند و این مجموعه مشغول به فعالیت می باشند و میتوانند خیلی ساده و راحت راهکارهای خوبی را پس از تحلیل کردن پروژه هایتان به شما تحویل بدهند و شما را به راهی هدایت کنند که اصولی و صحیح است.

انتخاب بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ

برای اینکه یک شرکت دیجیتال مارکتینگ را در تهران شناسایی کنید کاری مشکل را پیش رو دارید اما اگر به دنبال بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ هستید ما به شما شرکت اینتن را معرفی می کنیم که با سابقه ی درخشانی که داشته است در این حوزه مشغول به فعالیت می باشد.

این شرکت با دارا بودن تیم فنی متعهد و با انگیزه و جوان شما را به بهترین شکل همراهی می کند. این شرکت از دیدگاه مشتریان توانسته است با فعالیت خود در دهه گذشته به عنوان بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ شناخته شود و در این حوزه پروژه های بسیار موفقی را به ثبت رسانده است.

از هلدینگ های فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ می توانیم به شرکت اینتن اشاره کنیم و شرکت های اینتن کلود، رپورتاژ ادز، زوم تک و ... جز زیرمجموعه های این هلدینگ محسوب می شوند.

اگر قرار است که شما در کسب و کارتان تحولی ایجاد کنید حتما از راهکارهای دیجیتال مارکتینگ استفاده کنید. همکاران ما در حوزه دیجیتال مارکتینگ به شما مشاوره های رایگانی را می دهند که قطعا در این عرصه کمک فراوانی به شما خواهد داشت.

  کانال تلگرام زوم لایف
  ارسال نظر
  عکس خوانده نمی شود
  تعداد نظرات (1)
  1. عرفان صابری در 21 خرداد 1399
   سلام
   وقت عالی بخیر
   اگر مایل هستید ما نماینده ی فروش و ارائه ی خدمات شما به بازارهای قدرتمند و ناشناخته ی ایران باشیم ما در خدمتیم
   خوشحال میشیم بتونیم با هم همکاری داشته باشیم 🌹
   پاسخ