زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

امروزه همه می‌خواهند بیت کوین استخراج کنند!

امروزه همه می‌خواهند بیت کوین استخراج کنند!

امروزه همه می‌خواهند بیت کوین استخراج کنند!

همانطور که می‌دانید استخراج بیت کوین یا بیت کوین ماینینگ یکی از متداول‌ترین اصطلاحات مربوط به کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتالی است. اما منظور از ماین کردن بیت کوین یا هر پول دیجیتال دیگر چیست؟ بیت کوین به عنوان محبوب‌ترین ارز دیجیتال، طی سال‌های اخیر توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. حتی افرادی که با دنیای فناوری رابطه چندان خوبی ندارند، به فکر سرمایه‌گذاری در این حوزه افتاده‌اند.

چگونه می‌توان بیت کوین استخراج کرد؟

فرآیند به دست آوردن بیت کوین یا هر ارز دیجیتالی دیگری، فرآیند پیچیده و دشواری است که توسط دستگاه هایی به نام ماینر انجام می‌گیرد. اگرچه هر فرد، حتی با استفاده از گوشی هوشمند خود، می‌تواند بیت کوین استخراج کند، اما این عمل در نهایت، به جز هزینه و ضرر، ثمره دیگری نخواهد داشت! زیرا امروز بیت کوین ماینینگ در انبارهای بزرگ، مجهز به صدها یا شاید هزاران کامپیوتر قدرتمند، صورت می‌گیرد.

به همین دلیل واقعیت تلخ اینجاست که با وجود جذابیت این عمل، بسیاری از کاربران باید فکر ماین کردن بیت کوین را از سرشان بیرون کنند. یک انبار مخصوص این کار را در تصویر زیر مشاهده می‌کنید. به طور واضح، سیستم کامپیوتری عادی شما شانسی در برابر این همه توان پردازشی ندارد!

  کانال تلگرام زوم لایف
  ارسال نظر
  عکس خوانده نمی شود
  تعداد نظرات (2)
  1. ام جی در 28 شهریور 1399
   عزیزم این تبلیغاتو بردار
   سایت کلاهبردار از اب درومده
   شکایت شده ازش که فیلتر کردن
   همون ددینو و آی ماینر دوتاشونم یکی هستن
   پاسخ
  2. محمدطاهر در 16 شهریور 1399
   سلام.چرا سایت اجاره ددینو بسته است
   پاسخ
   1. مجله زوم لایف
    مجله زوم لایف در 18 شهریور 1399

    سلام، فیلتر شده

    پاسخ