زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

ویژگی‌هایی که در هنگام لیزر موهای زاید باید در نظر داشته باشید

ویژگی‌هایی که در هنگام لیزر موهای زاید باید در نظر داشته باشید

ویژگی‌هایی که در هنگام لیزر موهای زاید باید در نظر داشته باشید

رفع موهای زاید به یکی از دغدغه های مهم بهداشتی این روزها برای مردم تبدیل شده است. مخصوصا خانم ها که با توجه به دغدغه های زندگی امروزی، بیش از گذشته به فکر راه حل‌های پایدار و با دوام هستند.

برای این کار روش‌های مختلفی وجود دارد، اما یکی از راه‌هایی که رفته رفته بیشتر و بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد حذف موهای زاید با استفاده از لیزر موهای زاید است. این لیزرها انواع گوناگونی را در بر می‌گیرند. از مهمترین این دستگاه‌ها می‌توان به لیزر دایود، لیزر الکساندرایت و لیزر الکس دایود اشاره کرد. هر یک از این دستگاه‌ها ویژگی‌های خاص خود را دارند.

لیزر دایود معمولا برای رنگ پوست های تیره تر استفاده می‌شود، در حالی که لیزر الکساندرایت برای پوست های روشن‌تر کاربرد دارد. اما لیزر الکس دایود، ترکیبی از طول موج لیزر دایود و لیزر الکساندرایت را پوشش می‌دهد و برای انواع گسترده‌تری از پوست‌ها قابل استفاده است.

استفاده از لیزر دایود با کمی درد همراه است. این لیزر ممکن است با قرمز شدن محل مورد درمان همراه باشد که البته پس از مدت کوتاهی، رفع می‌شود. در مقابل لیزر الکساندرایت بدون درد بوده و البته قدرت مورد نیاز برای رفع موهای زاید را نیز با خود به همراه دارد.

در هنگام استفاده از لیزر موهای زاید باید به این موارد توجه کنیم:

 1. طول دوره درمان
 2. نوع پوست و حفظ تناسب نوع دستگاه مورد استفاده با آن
 3. انجام تست بر روی قسمتی از بدن برای بررسی عدم وجود حساسیت پوستی نسبت به لیزر
 4. میزان جوابدهی دستگاه مورد نظر برای استفاده
 5. قیمت ارائه خدمات

لازم به ذکر است که اگرچه دستگاه لیزر الکساندرایت از نظر جوابدهی، عملکرد بهتری دارد اما باید در نظر داشت که معمولا لیزر دایود عملکرد بهتری نسبت به پوست‌های آسیایی دارد. محققان با در نظر گرفتن این موضوع نسبت به ترکیب جدیدی از طول موج‌ها (لیزر الکس دایود) اقدام کردند.

یکی از دستگاه‌هایی که به تازگی وارد بازار ایران شده و ویژگی‌های قابل توجهی دارد، لیزر الکس دایود دایموند پلاس است که در ادامه به برخی ویژگی‌های آن می‌پردازیم.

لیزر الکس دایود دایموند پلاس

طول عمر دستگاه‌های لیزر دایود به طول عمر قطعه لیزربار آن‌ها بستگی دارد. طول عمر اکثر لیزربارهای موجود در بازار ایران، 10 تا 20 میلیون شات است، این در حالی است که طول عمر لیزربار دستگاه دایموند پلاس 100 میلیون شات است. این دستگاه همچنین از یک کولینگ قدرتمند بهره می‌گیرد. این سیستم کولینگ باعث می‌شود که درد ناشی از شات زدن لیزر کاهش پیدا کرده و خطر سوختگی پوست نیز کاهش یابد.

از طرفی این سیستم کولینگ باعث می‌شود که دستگاه خنک باقی مانده و به خوبی به تبادل حرارت با محیط بپردازد و در نتیجه دستگاه را در برابر خطر آسیب ناشی از حرارت به خوبی محافظت کند.

لیزر الکس دایود دایموند پلاس

لیزر الکس دایود دایموند پلاس

همانطور که در بالا اشاره شد، نیاز به خدمات حذف موهای زاید هر روز بیشتر احساس می‌شود. بنابراین در صورتی که شما فارغ از انتخاب این راهکار برای امور بهداشتی خود، قصد درآمد زایی و راه‌اندازی کلینیک زیبایی دارید، می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع دستگاه‌های لیزر موهای زاید به سایت «آفرودیت لیزر» مراجعه کرده و یا با کارشناسان آن تماس بگیرید.

شماره تماس آفرودیت لیزر: 22879501-021

شماره واتس اپ: 09199595133

  کانال تلگرام زوم لایف
  ارسال نظر
  عکس خوانده نمی شود