زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

فواید روغن بنفشه برای مو

فروشگاه اینترنتی مادامون

فواید روغن بنفشه برای مو

فواید روغن بنفشه برای مو

بنفشه، گیاه با دوامی متشکل از 5 گلبرگ زیبا و معطرست. بنفشه به خانواده "فیولا" تعلق دارد و بیش از 200 نوع مختلف آن در دنیا پرورش داده می شود. در فصل بهار به گل می نشیند و رنگ گل ها بنفش متمایل به آبی است. در ادامه همراه زوم لایف باشید تا با فواید روغن بنفشه برای موها آشنا شوید.

روغن بنفشه

روغن بنفشه جزء روغن های اساسی و حاوی 77 درصد چربی های اشباع نشده است. از این روغن در درمان بسیاری از بیماری ها و نیز در تولید محصولات آرایشی نظیر عطر و کرم های رفع مشکلات پوست و مو استفاده می شود.

برخی از موارد استفاده از روغن بنفشه به شرح ذیل است:

  • درمان شوره سر
  • کمک به رشد طولی موها
  • لطافت و نیز تراکم یافتن مو
  • درمان شکنندگی مو
  • تغذیه و تقویت مو

روش استفاده از روغن بنفشه:

روغن بنفشه را با هر نوع روغن موی دیگری مخلوط کرده و چند قطره از این معجون را روی سر ریخته و ماساژ دهید. این عمل باعث درخشندگی و لطافت مو شده و به رفع سردرد و ریزش مو کمک می کند.

شیشه حاوی روغن بنفشه را بخوبی تکان دهید. چند قطره روغن را روی پوست سر ریخته و به مدت چند دقیقه ماساژ دهید. سه ساعت صبر کنید و سپس موها را شستشو دهید. این روش به درمان مشکلات مو کمک می کند. به منظور کسب نتیجه بهتر،هر دو روز یکبار از این روش استفاده کنید.

کانال تلگرام زوم لایف
توجه: اطلاعات موجود در سایت زوم لایف، از منابع معتبر خارجی تهیه و ترجمه شده است اما جایگزین هیچ‌یک از نسخه‌هایی که پزشکان می‌نویسند، نیست. اگر فکر می‌کنید مشکل پزشکی دارید، لطفاً برای تشخیص و درمان به پزشک مراجعه کنید.
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود