زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

جعبه جواهرات از کجا بخرم؟

جعبه جواهرات از کجا بخرم؟

جعبه جواهرات از کجا بخرم؟

تهیه انواع و اقسام بدلیجات مختلف همواره از مسائل بسیار محبوب دربین بانوان می‌‎باشد؛ به طوری که اکثر آن‌‎ها تمایل به ست نمودن بدلیجات خود با لباس‎‌های متفاوتشان دارند اما در اختیار داشتن تعداد زیادی از جواهرات متفاوت نیازمند جعبه‌‎ی جواهرات مخصوصی است که بتواند علاوه بر زیبایی جایگاه مخصوصی را برای هر نوع از بدلیجات فراهم آورد. بدلیجات دودووم با در اختیار داشتن جعبه جواهرات متفاوت می‌تواند این نیاز را بر طرف کند.

در حقیقت افرادی که علاوه بر بدلیجات خاص و متنوع تمایل به در اختیار داشتن جعبه جواهراتی با مدل متفاوت دارند می‌توانند از طریق بدلیجات دودووم به نشانی https://dodoom.ir/ یک جعبه‌‎ی جواهرات خاص و زیبا را خریداری نمایند.

جعبه جواهرات

جعبه‎‌های جواهرات موجود در بدلیجات دودووم به گونه‎‌ای طراحی شده‎‌اند که فرد هر قسمت از زیورآلات خود را می‌تواند در جایگاه مخصوص آن قرار دهد و دیگر نگرانی بابت گم شدن و یا قاطی شدن جواهرات با یکدیگر نداشته باشد. به این ترتیب در هنگام آماده شدن برای میهمانی می‌تواند به سرعت زیورآلات مخصوصی که مدنظر دارد را پیدا کرده و مدت زمان کمتری را صرف پیدا کردن وسایل خود کند.

انواع جعبه جواهرات

امروزه جعبه جواهرات به انواع و اقسام متفاوتی از نظر جنس و طرح تقسیم شده و تنوع بالایی را برای خریداران فراهم می‎‌آورند؛ به طوری که در هنگام انتخاب جعبه جواهرات از بدلیجات دودووم با محصولاتی از جنس چوب با روکش‌‎های متفاوتی از جنس چرم و مخمل برخورد می‌کنیم. انتخاب این که کدام جنس از این محصولات متناسب‎‌تر است و یا بهتر است به سلیقه‌‎ی شخصی شما بستگی دارد.

نکاتی در خصوص خرید جعبه جواهرات

در خرید این محصولات از بدلیجات دودووم همواره نکات ارزشمندی مطرح است که می‌تواند زمینه‎‌ی انتخابی درست را فراهم آورده و منجر به رضایت شما از خریدتان شود. به همین خاطر توصیه می‌‎کنیم که نکات زیر را به خاطر بسپارده ودر هنگام خرید اجرا نمایید.

 • توجه به جنس جعبه: همان طور که اشاره نمودیم جعبه‎‌های می‌توانند از جنس‌های مختلف و روکش‌‎های متفاوتی برخوردار باشند. توصیه می‌کنیم علاوه بر در نظر گرفتن سلیقه‌‎ی شخصی خود همواره، عدم نشستن گرد وغبار بر روی جعبه و یا مقاومت آن در برابر ضربات یا افتادن از روی میز، عدم جذب آب به خود را هم در نظر گرفته تا یک خریدی رضایت بخش را رقم بزنید.
 • رنگ جعبه: رنگ اشیا و وسایل یکی از موارد بسیار مهم برای هر بانویی می‌‎باشد به طوری که بسیاری از افراد تمایل دارند حتی جعبه جواهرات خود را با دیگر اجزای اتاق ست نمایند. اگر شما هم جزو آن دسته‎‌ای هستید که ست بودن اشیا برایتان از اهمیت بالایی برخوردار است می‌توانید از میان رنگ بندی جعبه جواهرات، بدلیجات دودووم رنگ مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
 • توجه به طراحی جعبه: علاوه بر رنگ جعبه شما می‌توانید طراحی آن را نیز با سبک چیدمان اتاق خود ست نمایید. به گونه‌‎ای که اگر سبک چیدمان اتاق شما بیشتر به کلاسیک تمایل دارد از جعبه‎‌های شلوغ‌‎تر با طراحی بیشتر استفاده کنید و اگر سبک اتاق مدرن و تاحدودی ساده است به دنبال جعبه جواهراتی سبک‌‎تر با طراحی‌‎های ساده‌‎تر باشید تا دیزاین اتاق بر هم نخورد و کلیه‌‎ی وسایل از یک سبک تقلید کنند.
 • توجه به سایز جعبه: از دیگر نکات بسیار مهم در هنگام تهیه جعبه جواهرات سایز جعبه می‌‎باشد. در حقیقت سایز جعبه‌‎ی انتخابی می‌‎بایست به گونه‌‎ای باشد که تمامی جواهرات را به خوبی در خود جای بدهد به طوری که درب جعبه به طور کامل بسته شود. در صورتی که سایز جعبه کوچک‌‎تر از تعداد زیورآلات شما باشد این وسایل به طور منظم چیده نشده و به صورت نامنظم قرار می‌گیرند که در این صورت پیدا کردن وسایل از آن به کار کلافه‎‌کننده و دشوار تبدیل می‌شود.
 • توجه به قفل جعبه: برخورداری قفلی مطمئن که به راحتی بسته شود از ویژگی‌‎های بسیار مهم یک جعبه جواهرات می‌‎باشد. در واقع همان طور که می‌دانید بسیاری از افراد روی وسایل خود خصوصاً زیورآلات بسیار حساس هستند و تمایلی به استفاده شدن آن توسط دیگران ندارند. همچنین گاهی بعضی از جواهرات بسیار گران‌قیمت هستند و نمایان بودن آن‎‌ها در جعبه کار خطرناکی می‌‎باشد. به همین خاطر بهتر است که در خرید جعبه جواهرات مدنظر خود از بدلیجات دودووم حتماً به نوع قفل و این که با آن احساس راحتی می‌کنید توجه فرمایید تا مدلی را برگزینید که بتواند آرامش خیال بیشتری‌‎ را فراهم آورد.
 • قیمت: اگر چه هر فردی تمایل دارد که متناسب با بودجه‎‌ی خود اقدام به خرید جعبه جواهرات نماید اما توصیه می‌کنیم که کیفیت را فدای قیمت نکرده و سعی کنید با کیفیت‌ترین جعبه را با قیمتی مناسب از میان جعبه‎‌های موجود در بدلیجات دودووم برگزینید.

  خرید جعبه جواهرات

در صورت تمایل به خرید جعبه جواهرات و نظم بخشیدن به زیورآلات خود می‌توانید به سایت دودووم ارائه دهنده‌‎ی انواع بدلیجات و جعبه جواهرات مراجعه نمایید. بدلیجات دودووم پرططرفدارترین فروشگاه در حوزه بدلیجات قشم است که سعی دارد با استفاده از فضای اینترنت خدمات خود را به سراسر ایران گسترش دهد. در صورت تمایل به بر قراری ارتباط با این فروشگاه و پیدا کردن جواهرات مدنظر خود می‌توانید به آدرس https://dodoom.ir/ مراجعه نمایید.

  کانال تلگرام زوم لایف
  ارسال نظر
  عکس خوانده نمی شود