زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

روغن زیتون فرابکر یا بکر؛ کدام بهتر است؟

روغن زیتون فرابکر یا بکر؛ کدام بهتر است؟

روغن زیتون فرابکر یا بکر؛ کدام بهتر است؟

پیدا کردن روغن زیتون اصل با توجه به واسطه‌های زیادی که در بازار وجود دارد کار چندان راحتی نیست. شناخت انواع روغن زیتون کمک می‌کند تا انتخابی صحیح جهت بهبود سلامت خود داشته باشید. روغن زیتون فرابکر بهترین نوع روغن میوه زیتون در جهان است و روغن زیتون بکر پس از آن در رده دوم قرار می‌گیرد.

فرابکر همانطور که از اسمش پیداست نوع بهتری از بکر است. ممکن است بگویید نام‌ها شبیه هم هستند و فرقی با هم ندارند، اما اینگونه نیست و اگر بدانید که چه تفاوت‌هایی دارند دیگر از روغن زیتون بکر استفاده نمی‌کنید؛ این تفاوت های روغن زیتون فرابکر و بکر است که این دو را از هم متمایز می‌کند.

زمان برداشت میوه زیتون در تولید روغن زیتون با کیفیت بسیار مهم است. ما در شهرستان رودبار تمام زیتون‌ها را در اوایل فصل برداشت می‌کنیم تا بازده روغن فرابکر را به حداکثر برسانیم و روغن گیری با پرس سرد فرآیند فرابکر شدن روغن زیتون را تکمیل می‌کند که برند روغن زیتون 013 که با یک جستجوی ساده در گوگل می‌توانید پیدایش کنید از تولیدکنندگان شهرستان رودبار است که روغن زیتون فرابکر را در بازار عرضه کرده است.

علاوه بر اسیدیته، تفاوت‌های عمده دیگری نیز بین روغن زیتون بکر و فرابکر وجود دارد. توجه داشته باشید این نکته بسیار اهمیت دارد که روغن زیتون فرابکر با دستگاه‌های پرس سرد (بدون مواد شیمیایی و حلال) تولید می‌شود، اما برخی از افراد دیگر به دلیل اینکه روغن زیتون خوش طعم تر شود و بوی ناخواسته را از بین ببرند از روش‌های شیمیایی و گرمای زیاد استفاده می‌کنند که در نتیجه باعث تولید روغن زیتون بکر می‌شود. برخی از واسطه گران و فروشندگان که به دنبال سود بیشتر هستند می‌آیند به روغن‌های تصفیه شده رنگ و عطر اضافه می‌کنند، اما نباید فریب این ترفند‌ها را بخورید. توصیه ما خرید روغن زیتون از فروشگاه معتبر "زیتون 013" است.

در فرایندی که روغن زیتون بکر تولید می‌شود این نوع روغن از نظر ظاهری معمولاً روشن‌تر، از نظر طعم ضعیف‌تر و از نظر عطر، عطر کمتری دارد و آن هم به دلیل فرآیندهای شیمیایی است که پلی فنول و آنتی اکسیدان هایی را که این ویژگی‌ها را به روغن زیتون می‌دهد حذف می‌کند. این دو ماده هستند که باعث سلامت تغذیه روغن زیتون برای بدن می‌شود؛ بنابراین روغن زیتون بکر و خواص بسیار کمتری نسبت به روغن زیتون فرابکر برای سلامتی دارد.

ویژگی یک روغن زیتون اصل که اکثرا افراد به آن شک دارند رنگ است و همه می پرسند که روغن زیتون اصل چه رنگی است؟ بر روی لینک بزنید تا اطلاعات کامل و حقایق شگفت انگیز درباره رنگ روغن زیتون را بفهمید.

روغن زیتون بکر و فرابکر کدام انتخاب بهتری است؟

انتخاب روغن زیتون بکر یا فرابکر

تصمیم گیری ساده است. روغن زیتون فرابکر در مقایسه با روغن زیتون بکر بو، طعم و خواص مفید بیشتری دارد. هیچ زمان خیالتان از بابت خرید روغن زیتون بکر راحت نخواهد بود و نمی‌توانید مطمئن شوید که درون بطری چه نوع روغنی است؛ بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که وقتی روغن زیتون فرابکر را به جای بکر انتخاب می‌کنید، محصول ارگانیک و اصل دریافت می‌کنید.

دو نوع روغن فرابکر و بکر از میوه خالص زیتون هستند که با استفاده از سانتریفیوژ دستگاه‌های جدید روغن گیری شده‌اند؛ زیرا دیگر روش پرس سنتی منسوخ شده است. از طریق مزه کردن طعم می‌توان تا حدودی تشخیص داد. این نکته برای افرادی که به دنبال آزمایش دقیق هستند به درد می‌خورد اینکه: سطح اسیدیته روغن زیتون فرابکر باید بیشتر از 0.8 نباشد، در حالی که سطح اسیدیته روغن زیتون بکر بالاتر از فرابکر است و باید کمتر یا مساوی 2 باشد.

روغن زیتون فرابکر 013

اگر قصد دارید تا روغن زیتون فرابکر با برگه آزمایش و کیفیت بالا را امتحان کنید، فروشگاه آنلاین روغن زیتون فرابکر 013 به نشانی اینترنتی www.olive013.com مراجعه کنید و محصول را با ارسال سریع در منزل تحویل بگیرید.

    کانال تلگرام زوم لایف
    ارسال نظر
    عکس خوانده نمی‌شود