زوم لایف؛ کمک به زندگی بهتر

آیا آی ماینر قانونی است؟ بررسی سایت iminer.net

آیا آی ماینر کلاهبردار است یا سایت اجاره ماینر قانونی؟

آیا آی ماینر کلاهبردار است یا سایت اجاره ماینر قانونی؟

آی ماینر (iminer) دروغگوی بزرگ، کلاهبردار یا سایت اجاره ماینر و استخراج بیت کوین؟ اگر به سایت iminer مراجعه کنید، در ظاهر متوجه می‌شوید که آی ماینر یک وب سایت ارائه کننده خدمات اجاره و استخراج بیت کوین است. اما آی ماینر چیزی جز یک پروژه کلاهبرداری نیست!

دامین iminer.net در حال حاضر فیلتر شده است و این سایت کلاهبرداری حال با دامین dedino.pro به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

آی ماینر توسط سایت میهن بلاکچین نقد و بررسی شده است. اگر قصد سرمایه گذاری در آن دارید یا قبلا در آی ماینر سرمایه‌گذاری کردید یا قصد دارید در سایت‌های استخراج ابری فعالیت و سرمایه گذاری کنید، پیشنهاد می‌کنم که این مطلب رو از دست ندهید. برای خواندن این مطلب اینجا کلیک کنید.

 

  کانال تلگرام زوم لایف
  ارسال نظر
  عکس خوانده نمی شود
  تعداد نظرات (3)
  1. مهمان رامین در 2 آذر 1401
   سلام عزیزان. این سایت با تبلیغات فراوان حتی در رسانه های معتبر نظیر آپارات تبلیغات وسیعی کرد و هزاران هزار نفر را به خاک سیاه نشاند . من به خاطر موقعیت شغلی ام پیگیری نکردم .چون برایم کسر جایگاه اجتماعی داشت و صرفا اجاره ماینر به قصد امر خیر در این سایت به مبلغ 4 میلیون تومان انجام دادم و همسرم مانع شد که مبلغ 20 میلیون تومان سرمایه گذاری کنم. همیشه با همسر خودتون مشورت کنید . پشیمون نمی شید. غیر از اهل خانه نیر با متخصصین. و حتما بروید شرکت را از نزدیک ببینید . اگر طفره رفتند قطعا کلاه بردار هستند .ما هیچ کدام از این کارها را نکردیم.موفق باشید
   پاسخ
  2. sima در 18 آذر 1399
   آی ماینر کلاهبردار بود و 13میلیون تومان پول ما را هم خورد.الان هم که سایتش را از دسترس خارج کرده
   پاسخ
   1. عارف در 20 خرداد 1402
    واسه من ۳۳ میلیون،خدا نمیگذره ازشون
    پاسخ